İçeriğe Yönlendir

Samsung Galaxy A8 Mi Yada Samsung A 710 (2016) Mı Alınır ?

Erol YILDIRIM

Recommended Posts

Erol YILDIRIM

Cep telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum.Nerdeyse 10 yıllık k790 ömrünü çoktan tamamladı bence.Samsungun yeni telefonu a 710 ve a8 arasında  kaldım.Siz olsanız hangisini alırdınız?Fiyatları ikisininde ortalama 1800 gibi bişey...

SAMSUNG A 710  :

3GVar  BluetoothVar  GPSVar Saklama Kapasitesi (Mb)16 GB Desteklenen Hafıza KartımicroSD Dokunmatik EkranVar Boyutlar (cm)151.5 x 74.1 x 7.35 mm 4GVar Mobil Bağlantı Hızı4.5G Bellek(MB)3 GB MARKASAMSUNG Kamera Çözünürlüğü(Piksel)13 MP Artırılabilir HafızaVar MODELGALAXY A7 Pil3300 mAh EKRAN BOYUTU5,5" İşletim SistemiAndroid Çift SimVar Ekran Çözünürlüğü (Piksel)1080 x 1920 Wi-Fi (Kablosuz Bağlantı)Var Ön Kamera5 MP İşlemci Çekirdek Sayısı8 İşlemci Hızı (Mhz)Octa A53 1.6GHz   Ürün MenşeiVİETNAM

SAMSUNG A8:
 BluetoothVar  GPSVar  USBVar Ağırlık (gr.)151 gr Ekran TipiFHD sAMOLED Saklama Kapasitesi (Mb)32 GB Desteklenen Hafıza KartıMicroSD Dokunmatik EkranVar Boyutlar (cm)158.0 x 76.8 x 5.9mm 4GVar Mobil Bağlantı Hızı4.5G Bellek(MB)2 GB Ram MARKASAMSUNG Kamera Çözünürlüğü(Piksel)16 MP Klavye TipiDokunmatik Artırılabilir HafızaVar MODELGALAXY A8 EKRAN BOYUTU5,7" RenkGOLD İşletim SistemiAndroid Garanti Süresi(Yıl)2 YIL Çift SimVar Ekran Çözünürlüğü (Piksel)1080 x 1920 Wi-Fi (Kablosuz Bağlantı)Var Ön KameraVar İşlemci Çekirdek Sayısı4 Hafıza Artıma Kapasitesi128 GB İşlemci Hızı (Mhz)1,8 + 1,3 GHz Ürün MenşeiVİETNAM

Yorum bağlantısı
Eray Aksoylu

o rakamlara Note4 veya az daha zorlarsanız Note5 öneririm A Serisine pek ısınamadım+ ne kadar kullanırsınız bilemem ama S-Pen benim kurtarıcım gibidir :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

kardeşimde A7 var takılmalar ve donmalar oluyor daha aldığım ilk gün dahi bakarken oldu ben samsungdan uzak duruyorum alınırsa bir tek note serisi alınabilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erol YILDIRIM

Neden Samsung?

Kasa şekilleri hoşuma gidiyor   :)

Yada 1500-1800 civarı geniş ekranlı önerebileceğiniz f/p ürünü telefon var mı?

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Erol, biraz daha bekle Samsung A9 al. Yurtdışında çıktı, yakında gelir buraya. Dışarıda 490 dolores. Türkiye'de ne kadar olur bilemem ama 2000 TL civarı diye tahmin ediyorum. ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

Kasa şekilleri hoşuma gidiyor :)

Yada 1500-1800 civarı geniş ekranlı önerebileceğiniz f/p ürünü telefon var mı?

Htc one m9 a bakabilirsiniz. O da hafif köşelidir. Samsung arayüzünden çok daha stabil ve hızlıdır
Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Samsung Note 4 ü tavsiye ederim. 1800 liraya alınabilecek en iyi telefonlardan. Kesinlikle pişman olmazsınız

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bende note serisini öneririm. Samsung'tan vazgeçerseniz Htc ve Sony'de iyi bir seçim olabilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Note4 aldım dün süper.

Hayırlı olsun.
Yorum bağlantısı
Misafir

Note4 su an fiyat performans olarak en iyi model. Sadece 2k ekrani ocin bile tercih edilir basliktaki modellere gore.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Note4 teknosa da 1799 lira, dün yeğenime aldık. Kesinlikle note4 derim. A7 bende var rezalet, A8 de yazılım yeni başka pek fark yok.

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Sony xperia z kullandım su an ki telefonun z3 tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Erol YILDIRIM

Arkadaşlar hepinize yardımlarınız için çok teşekkür ederim.Görüşlerinize saygı duyuyorum.Note 4 2014 te çıkmış bir model galiba.Birazda kalın bi telefon A8 göre.Tabi donanım olarak note4 daha önde galiba.

Yorum bağlantısı
Misafir

A7 daha yeni kullandım memnun kalmadım. Bence LG G3 veya G4 bakın. LG'nin kasa yapısı daha zarif ve tek elle kullanımı kolay. Ama aynı ekran boyutu olan Samsungları tek elle kullanamıyorum.

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

Ben 8-9 aydır samsung s6 kullanıyorum çok kaliteli bir telefon. Tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Erol YILDIRIM
(düzenlendi)

Note 4 mü alsam kine   :)

tarihinde Erol YILDIRIM tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

3 gün önce note 5 aldım gerçekten güzel telefonmuş. Tavsiye ederim. Şimdilik tüm özelliklerini tanıyamadım ama akıcı ve kullanışlı. Özellikle kalemle işlem yapmak oldukça zevkli. Gençler bu konuda daha iyi artık Mert'ten tavsiyeler ve öneriler bekleriz.  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Erol YILDIRIM
(düzenlendi)
Yaza doğru note 4 fiyatları 1500 e falan düşer mi?Biraz beklesem mi acaba? 

tarihinde Erol YILDIRIM tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...