İçeriğe Yönlendir

C-Max İçin Multimedya Tavsiyesi

SİNAN ÇINAR

Recommended Posts

SİNAN ÇINAR

Arkadaşlar 2006 model olan aracıma multimedya taktırmak istiyorum.Çok araştırdım ama karar veremedim.Piyasaa fiyatlar 700 ile 2500 TL arasında değişiyor.Sanırım çoğu Çin menşeili.Marka olarak Navix , Navitech , Navimex , Navigold , Necvox gibi markalar var.İstediğim navigasyon , bluetooth, dieksiyon kumandası uyumu , iyi çözünürlük ve garanti.Kullandığınız ve memnun kaldığınız bir multimedya tavsiyesi istiyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

ben 2010 model aracıma navix taktırdım memnunum tavsiye ederim 700 liraya aldım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
SİNAN ÇINAR

AVGO SMART aldım. Çok memnunum.Görüntü kalitesi çok iyi.4K videoları bile açıyor.Dokunmatiği diğerlerine nazaran daha iyi.

Yorum bağlantısı
Alparslan Özaslan

bende bugün 2014 style plus araıma sordum

Merhaba focus 3 navimex android tavsiye ederim. Aracınızda hiçbir fonksiyon kaybı yaşanmaz. Tüm sensör bilgilerini ekranda görebilirsiniz. Fiyatı 1300 TL'dir. Ücretsiz montaj kampanyamız devam ediyor. %5 komisyonla 9 taksitle satın alabilirsiniz. bu cihaz nasıldır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
SİNAN ÇINAR

bende bugün 2014 style plus araıma sordum

Merhaba focus 3 navimex android tavsiye ederim. Aracınızda hiçbir fonksiyon kaybı yaşanmaz. Tüm sensör bilgilerini ekranda görebilirsiniz. Fiyatı 1300 TL'dir. Ücretsiz montaj kampanyamız devam ediyor. %5 komisyonla 9 taksitle satın alabilirsiniz. bu cihaz nasıldır

Android olması çok iyi ama servis ağını tavsiye etmem.Araştırmalarıma göre 1-Alpine, 2- ZENEC, 3-AVGO,MOTEVO

Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Marka konusunu bilemiyorum ama aracıma cihaz alacaksam, kesinlikle Android olan bir cihaz alırdım.

Yorum bağlantısı
Alparslan Özaslan
(düzenlendi)

aracın garantisinden dolayı mümkün olduğu kadar 200-300 tl fazla verip serviste yaptırırım diye bugün beş tane ford servisinden fiyat aldım.navitech 232 için 2000 TL,cylone için biri 2300 TL,biri 2400 TL,biri 2150 TL dedi,bir diğeride necvox marka 2000 TL fiyat verdi hepsi ford tarafından tanımlanmış marka oldukları belirtildi.şimdi normal piyasada geri görüş kamemrası dahil bir firma navimex android markayı 1300 TL ye takıyor.bunlar içinde 2014 style plus otomatik park olan aracıma hangisi  uyumlu olur.dışarıda yaptırsam servis sorun çıkarırmı.

tarihinde Alparslan Özaslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alparslan Özaslan

bugün nevimex 9912 HD new marka cihaz geri görüş kamerası ile takıldı.ek olarak ön araç içi kamerada takıldı cihaza ön kayıt kamerası da ilave edilebiliyormuş.300 km de navigasyon gayet iyi .radyo tatminkar.iphone 5s blutooth ile bağlandı.3G bağlantı ile WİFİ bağlandı.aracımda  focus 3 style otomatik park vardı.ön ve arka parkların ekran görüntüsü görünüyor. otomatik park var ancak yazılar İngilizce olarak görünüyor.telefon ettim.yarın dönüş yapılacak.usb girişini  torpidoya koydurmadım orijinal yerinde kaldı.montaj boyunca sürekli aracın başında kaldım.gözle görülür bir hata göremedim.gayet iyi ilgilendiler şimdilik bunlar  ama kullandıkça sorun çıkarmı tabi o daha sonra belli olacak. birkaç tane resim ekleyecektim ama onu beceremedim.

Yorum bağlantısı
Alparslan Özaslan
(düzenlendi)

bugün nevimex 9912 HD new marka cihaz geri görüş kamerası ile takıldı.ek olarak ön araç içi kamerada takıldı cihaza ön kayıt kamerası da ilave edilebiliyormuş.300 km de navigasyon gayet iyi .radyo tatminkar.iphone 5s blutooth ile bağlandı.3G bağlantı ile WİFİ bağlandı.aracımda  focus 3 style otomatik park vardı.ön ve arka parkların ekran görüntüsü görünüyor. otomatik park var ancak yazılar İngilizce olarak görünüyor.telefon ettim.yarın dönüş yapılacak.usb girişini  torpidoya koydurmadım orijinal yerinde kaldı.montaj boyunca sürekli aracın başında kaldım.gözle görülür bir hata göremedim.gayet iyi ilgilendiler şimdilik bunlar  ama kullandıkça sorun çıkarmı tabi o daha sonra belli olacak.

LAPVXj.jpg

rMLla7.jpg

7gm0p5.jpg

Pk3LA9.jpg

Yorum bağlantısı
Murat Korkmaz

ses kalitesini nasıl buluyorsunuz ? Orjinal sistemle karşılaştırabilir misiniz ? 

Yorum bağlantısı
Alparslan Özaslan
(düzenlendi)

orjjinali ile ses karşılaştırma imkanım yok.seside çok fazla açmam ilk izlenim güzel.tek sorun otomatik park asistanının İngilizce olması.onunda yazılım çalışmalarını olduğu ve çıktığında yapacakları.

Yorum bağlantısı
SİNAN ÇINAR

Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Alpaslan Aksoy

AVGO SMART aldım. Çok memnunum.Görüntü kalitesi çok iyi.4K videoları bile açıyor.Dokunmatiği diğerlerine nazaran daha iyi.

Selamlar.Bende fiesta icin arayıs icindeyim.bir arkadas avgo smart onerdi.cozunurluk digerleri gibi 800x480 degil 1024x800 gibi yuksek birdeger.siz cihazdan memnunmusunuz.tavsiye edermisiniz.

Selamlar.bide araçla tam uyumlumu bu cihaz.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Cuneyt Savas

Merhabalar.

Geçen zaman içinde otomobillerinize taktırdığınız multimedia cihazlarınız hakkında yorum yapabilir misiniz?

Benim 2012 Ford Cmax Titanium X dizel otomobilim var. Ön-Arka Kamera bağlatmak istiyorum. Bir de navigasyon olsa iyi olur. Diğer özellikler öncelikli değil.

Kafama takılanlar;

1- Bu cihazlarda 256 mb -1 gb arası bellekler kullanılıyor. Bunlar Windows CE ya da Android için uygun mudur? Yani birşey yüklendiğinde sistem ağırlaşıyor mu? Sıkıntı oluyor mu?

2- Windows CE benim istediğim kamera ve navigasyon için yeterli değil midir? Android diye ısrar mı etmem lazım?

3- Marka olarak Cyclone ford için çok uyumlu derler. Fiyatı çok da uçuk olmayacak ekonomik ve en iyi performansı hangi marka ve modelle halledebilirim?

İyi günler dilerim.

Yorum bağlantısı
Cuneyt Savas
(düzenlendi)

Bütçe 2000'i zorlarım... ön arka kamera öncelikli.... sonraki istek navigasyon olması... ford cmax konsola uygun bir model olmalı ve mevcut Sony sisteminin kalmasını istiyorum. Sadece küçük ekranın olduğu yerde büyük ekran olsun.

tarihinde Cuneyt Savas tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...