İçeriğe Yönlendir

Iphone Şarj Kablosu

Muhammet Selman Nesne

Recommended Posts

Mesut Eyibil

muhtemelen orjinaldir ama site hakkında bişey diyemem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli

Hepsiburadadan almanı bende tavsiye ederim.Reklam niyetim yok...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Selman Nesne
(düzenlendi)

hepsiburadadaki üründe satıcı tarafında hepsiburada üzerinden satıyor birde orda kargoda var :) diğer ilandaki ürünün aynısını burdan biriside satıyor apple ın  çindeki tedarikçisinden  alıyorum dedi  ama bilemedim pupa da ve apple sitesinde 70 tl birde uzunluğu  yarım metre burdaki 1 metre yarı fiyatına kararsız kaldım :biggrin:

tarihinde Muhammet Selman Nesne tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Site guvenilirligini ben de bilmiyorum, ben de guvenilir siteden almanizi tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Muhammet Selman Nesne

burdaki adamla görüştüm orjinal ürün  birşey olursa getir dedi . mağaza satılanlar kirası var masrafı var dedi , bizde o yok ithalatçıyız  dedi . yeride bana yakın gidip birazdan bakıcam alırım heralde . telefon eski model iphone 5 o yüzden mağazadakine 70 tl vermek istemiyorum :)  cevaplar içinde teşekkür ederim  .

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Site güvenilir bir yer. Kabloda büyük ihtimalle orijinaldir. Normalde doğubank tarafında kablo ve adaptör orjinal olarak .

Yorum bağlantısı
Sedat Irgın

bahsi geçen siteden çok alışveriş yaptım, yerleri Seydişehir'de, sorun yaşamadım.

Yorum bağlantısı
Muhammet Selman Nesne

ürünü aldım arkadaşlar burdan kutusunda orjinal kontrol ettim kablodaki made by apple in california felan yazsına da baktım sorun yok 30 tl ya aldım  :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

İphone dışarda orjinal ürünü yok. Garantili satış olur o ayrı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

İş arkadaşımınki şu an bozuldu ve muhtemelen alacağı kablo 9. olacak. Her seferinde 80 90 arası para verdi. Yazık vallahi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Alp

Hocam kaliteli diye arayarak olanı alın.

Ama kesinlikle orjinal değil. Bunu bilin. Birebir aynısı üretiliyor. Sonuçta bütün dünyadan talep alacak satış garantisi olan bir ürün bu. Sahtesi yapılırken gerçeğe en yakın şekilde yapılmaya çalışılıyor bu yüzden.

Sahtenin kalitelisi diyerek alınmalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Oğuz

Apple yedek parca uretmez dolayisiyla kutusunun icinden cikmayan hicbir kablo orjinal degildir replikadir

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Apple yedek parca uretmez dolayisiyla kutusunun icinden cikmayan hicbir kablo orjinal degildir replikadir

Telefon kutusu disinda, orijinal Apple sarj kablosu, sarj adaptoru bulmak mumkun.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Telefon kutusu disinda, orijinal Apple sarj kablosu, sarj adaptoru bulmak mumkun.

Sadece apple mağazalarında sanırım.
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Sadece apple mağazalarında sanırım.

Mediamarkt veya Teknosalar da mevcut ancak cok pahali.

Apple telefonda üretmiyor. Apple harici yerlerde iPhone'lar replika mıdır?

Dışarda Apple ürünü satılabilir, ama burası Hepsiburada değil. Bestbuy, Media Markt, Premium Reseller gibi yerler Orjinal Apple ürünü satar, ancak pahalıdır, alınmasına gerek yoktur.

Apple harici yerler derken?

Apple Store kendi magazalarinda da destekledigi belli firmalarin yan urunlerini satiyor ve cihazlarda problemsiz calisacagini garanti ediyorlar. Ornek: Power bank gibi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mediamarkt veya Teknosalar da mevcut ancak cok pahali.

Apple harici yerler derken?

Apple Store kendi magazalarinda da destekledigi belli firmalarin yan urunlerini satiyor ve cihazlarda problemsiz calisacagini garanti ediyorlar. Ornek: Power bank gibi.

Onlarda kutudan çıkan ile bire bire aynı değil.

Arkadaş Apple yedek parça üretmiyor, dışardaki tüm ürünler çakma dedi

Bende, Apple zaten telefon bile üretmiyor, tamamı çin malı, Foxconn üretimi dedim. Yani Apple Store harici yerlerde satılan telefonlarda mı replika diye soruyorum ? iPhone satmaya yetkili çok firma var. Dolayısı ile aksesuar satmak için yetkili firmalarda var. Bunlar malzemeleri Apple onaylı olarak üreticiden alıp satabiliyor. Yani piyasada Orjinal Apple Aksesuarları var. bunun yanı sıra, dediğiniz gibi Apple için üretim yapan, orjinal kadar kaliteli markalarda var. Belkin, Hama gibi :good1:

Aynen
Yorum bağlantısı
Furkan Oğuz

Apple telefonda üretmiyor. Apple harici yerlerde iPhone'lar replika mıdır?

Dışarda Apple ürünü satılabilir, ama burası Hepsiburada değil. Bestbuy, Media Markt, Premium Reseller gibi yerler Orjinal Apple ürünü satar, ancak pahalıdır, alınmasına gerek yoktur.

Apple telefonun parcalarini uretir ve cine gonderir geri kalan birlestirme test vs isleri cinde yapilir ben sarj aleti icin dolasmadigim yerler kalmadi apple magazasi yoksa oturdugunuz sehirde bulmaniz imkansiz gibi bisey gitti gidiyo gibi sitelerde de orjinal diye satilan cogu urunler orjinaline yakin olan urunlerdir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Oğuz

Oğuzhan alp'in dedigi gibi kutudan cikmayan hicbir kablo orjinal degildir orjinaline yakin olan cakma kablolardir.8 yildir iphone kullaniyorum istanbulda olmak uzere en az 7-8 ildede tum telefoncular orjinalini bulamazsin cakmanin kalitelisini bulursun dediler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Teknoloji marketlerinde kablonun orijinali bulunuyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...