İçeriğe Yönlendir

Iphone Şarj Kablosu

Muhammet Selman Nesne

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Teknoloji marketlerinde kablonun orijinali bulunuyor.

Orjinal diye satışını yapıyor. Apple ürettiği değil. İzniyle üretilenler.

Ha çokta önemli değil. Çin'den 0,67 dolara aldığım kabloları kullanıyorum. [emoji106]

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Orjinal diye satışını yapıyor. Apple ürettiği değil. İzniyle üretilenler.

Ha çokta önemli değil. Çin'den 0,67 dolara aldığım kabloları kullanıyorum. [emoji106]

Apple logolu, harici diğer markaların lisanslı ürünü değil yani hocam, dediğiniz gibi çokta önemli değil, yarın kutu resmi atayım, iphone kullanmadığım için net birşey diyemiyorum.
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Merhaba Mustafa Bey ben kullaniyorum, memnunum.

Örnek link var mı ? Pili kaç amper, ne kadar zamanda şarj oluyor, teli kaç kere şarj ediyor?

İstediğiniz sorudan başlayabilirsiniz. Süreniz başlamıştır...

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Apple logolu, harici diğer markaların lisanslı ürünü değil yani hocam, dediğiniz gibi çokta önemli değil, yarın kutu resmi atayım, iphone kullanmadığım için net birşey diyemiyorum.

Üzerinde logo olması orjinal olduğunu göstermiyor. Sadece izin verdiği için logo basılıp orjinal deniyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Örnek link var mı ? Pili kaç amper, ne kadar zamanda şarj oluyor, teli kaç kere şarj ediyor?

İstediğiniz sorudan başlayabilirsiniz. Süreniz başlamıştır...

:) Sure sonunda odul var mi?

Apple Store larda kendi destekledigi "Mophie" marka, cihazda sorun yaratmadan calisiyor. Sarj etme opsiyonlu, 1 batarya eden de var, 2-3 vs de o size kalmis.

Link:

http://www.mophie.com/shop/iphone-6/juice-pack-h2pro

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Teşekkür ederim.

Fiyatları da çok hoşmuş. Yukarıda linkini verdiğim kılıfı almayı düşünüyorum .

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Teşekkür ederim.

Fiyatları da çok hoşmuş. Yukarıda linkini verdiğim kılıfı almayı düşünüyorum .

Maalesef :( Yalniz biliyorsunuz iphone cok seciyor, ben de baska aldim calistirmadi benim telefonu. Isterseniz burada deneyerek alin, simdi siparis verirsiniz gelir, olmaz falan.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

media markt ta dolu

Onlar apple değil. Ancak izin verdiği üretimler.
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

3 liraya aldığım dandik kabloyu ucuz bi usb hub a takarak şarj ediyorum sanırım benim tel sahibi gibi pek seçici değil.

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Orjinal ı phone usb kablo ve adaptör elimizde mevcut.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Üzerinde logo olması orjinal olduğunu göstermiyor. Sadece izin verdiği için logo basılıp orjinal deniyor.

Hocam kusura bakmayın merakımdan soruyorum, aşağıdaki resimdeki ürün orijinal değil mi şimdi?

9c735989467af43099c5ed3df9f39325.jpg

0664d5eb3b9a85e6555d5da72c317536.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bilmiyorum.

Bu arada niye bu kadar orjinaline takıldınız. Fiyat uygunsa garanti veriyorsa alın kullanın

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Bilmiyorum.

Bu arada niye bu kadar orjinaline takıldınız. Fiyat uygunsa garanti veriyorsa alın kullanın

Orijinale takılmak değil Hocam, piyasada orijinali satılmıyor dendi, sizde orijinal değildir dediniz, bende yanlış bilgim var ise düzeltmek adına soruyorum. Çünkü müşterilere çalıştığımız firmada orijinal diye öneriyoruz, yanlış ise doğrusunu öğrenip ona göre bilgi vermek istediğim için sormuştum. Kaldı ki zaten İphone kullanmıyorum. İyi akşamlar.
Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Bilmiyorum.

Abi doğru söyluyosun :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ufuk Aydın

Orjinal dışı sarjlar pilin ömrünü kısalttığı söyleniyor o yüzden birçok kişi Orjinale takılıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...