İçeriğe Yönlendir

Bajaj Qute İncelemesi

Misafir

Recommended Posts

Okan Tansel

Okan abim Erciyes üniversitesindeki gençlere proje veriyorlar. Bilmem kaç yüz bin tl ödenek çıkıyor. Adamlar geliyor benden elektrikli bisikletlerin motorunu,beynini, elektrik tesisatını, fren tesisisatını vs alıp yapıyorlar. Nerde bunun üretimi. Nerde projesi. Bildiğin yapboz yapıyorlar. Yada beni tabirimle montajını.

Buna da çok kızıyorum da her rektör , her hoca malesef bir değil birşeyler yapmaya çalıştıklarında önleri kesiliyor. ee oda al topla yapıyor lakin bu bile şu zava zingonun bu ülkede satılmasına müsade etmeye hangi aklın işledini anlatmıyor.para para biri doldurcak yine  :angry:  :angry:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Ankara'da büyük firmaların (global) ön kesme için para yedirme personeli mevcutmuş yönetmelikleri takip ederek. önemli birisi söyledi.  (uçak konusunda konuşuyorduk)

bu axiam neymiş ya?  getirek kopyalayak bunu.

http://www.aixam.com/en/

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Ankara'da büyük firmaların (global) ön kesme için para yedirme personeli mevcutmuş yönetmelikleri takip ederek. önemli birisi söyledi.  (uçak konusunda konuşuyorduk)

bu axiam neymiş ya?  getirek kopyalayak bunu.

http://www.aixam.com/en/

güzel demi abi bak buna 15000 TL verilir.oda her şey dahil kasko bile  :D  :D

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

yalnız 15bin eyro demiş :)

cık olmaz 15000 TL den kuruş fazla etmez oda 2 yıllık kasko dahil olursa alırım  :D

Adama bak ya cam yok naylon var, 20 bin tl veririrm diyo. :)

sazan işte 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Ben bosuna naylonlarin efendisi demedim [emoji1] hele ki son yillarda cok aştılar kendilerini.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

fransızmış yahu

tata bundan iyimiş hemde daha ucuz pehh

Bu yeni aixamlarda abs falanda var galiba. Multimedya sistemi falan filan. Fena yani. [emoji23]
Yorum bağlantısı

Camlar yok diyo ya şaka mı bu. Ben olsam incelenecek bişeyi yok der 30. saniyede bitirdim.Bunu alanın aklına şaşarım. 

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

yahu abicim ne oluyor böyle?? bilen biri anlatsın?  biz(ben) uçan araba fln yapılacak artık derken adamlar M.Ö 100 lü yılların araçlarını yapıp önümüze getiriyor yahu, acaba yıl olarak geriyemi sarıyoruz da senelerdir benim haberim mi yok? o cam naylonlar, o naylonları tutan clipsler nedir yahu hepsini geçtim 16 bin lira nedir arkadaş biri bana anlatsın şunu. :bambam:  :bambam:  :yildizlar:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

yahu abicim ne oluyor böyle?? bilen biri anlatsın?  biz(ben) uçan araba fln yapılacak artık derken adamlar M.Ö 100 lü yılların araçlarını yapıp önümüze getiriyor yahu, acaba yıl olarak geriyemi sarıyoruz da senelerdir benim haberim mi yok? o cam naylonlar, o naylonları tutan clipsler nedir yahu hepsini geçtim 16 bin lira nedir arkadaş biri bana anlatsın şunu. :bambam:  :bambam:  :yildizlar:

Eski triportörlere alternatif bu araç. Bana sorarsanız kasalısı da satılabilir. zabıta, pizzacı vs için uygun araç. ya da fabrika içinde felan.

ya şunu bi hayrına seyredin:

bu da bonus (iyiymiş)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Mehmet hocam beynim döndü videoları izlerken varya o kamyon sürüsü nasıl girmedi biryer şaştım içim fena oldu  :shok:  :shok:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

ben bu adamları seviyorum. neden bilmiyorum. belki önceki hayatımda hintliydim.  Kendi memleketim gibi ve onları saygı ile izliyorum. Tüm insanlar iyi yaşamayı hakediyor, belki ülkemizde çok kapalı kaldık. Şu güneydoğu meselesi bile tüm dünyayı tanımmaktan da kaynaklanıyor. sanki başkası yok dünyada.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

rezillik başka birşey değil şu memlekette ne çocuklar gençler var ne projeler var ilk eleme güvenli değil diye. e bu ne de sen bu ülkede bunu satırıyorsun hanki akıl alır bilmem ama olurda alıp binerlerse bizim insanımız otobanda en solda bununla gider biri çarpar içindekinin yaşama şansı yok be kardeşim bildin ölüm makinası 

Okanım neden bu kadar tepkilisin anlayamadım.Sanırım görüntüsü benzediği için bu aracı otomobille kıyaslıyorsun.Evet 4 tekeri var ve üzeri kapalı ama bu aslında 4 tekerli üzeri örtülmüş bir motosiklet.(atv dediğimiz üzeri örtülmemiş 4 tekerli araçlar da var,otomobil olmayan).Motoru zaten,yanılmıyorsam 250 lik olacaktı,motosiklet motoru.Yani bunu otomobil olarak değil,üzeri örtülü motor,ya da Göktürk hocanın dediği (ya da demek istediği) gibi triportör olarak görmek,ihtiyacımızı karşılıyorsa almak gerek.Yoksa bize "alın size güvenli bir otomobil" falan diyen yok.Şehiriçi kısa mesafelerde belki bayan kullanımına uygun,daha çok hizmet amaçlı bir araç.Bu kadar kızma yani :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Okanım neden bu kadar tepkilisin anlayamadım.Sanırım görüntüsü benzediği için bu aracı otomobille kıyaslıyorsun.Evet 4 tekeri var ve üzeri kapalı ama bu aslında 4 tekerli üzeri örtülmüş bir motosiklet.(atv dediğimiz üzeri örtülmemiş 4 tekerli araçlar da var,otomobil olmayan).Motoru zaten,yanılmıyorsam 250 lik olacaktı,motosiklet motoru.Yani bunu otomobil olarak değil,üzeri örtülü motor,ya da Göktürk hocanın dediği (ya da demek istediği) gibi triportör olarak görmek,ihtiyacımızı karşılıyorsa almak gerek.Yoksa bize "alın size güvenli bir otomobil" falan diyen yok.Şehiriçi kısa mesafelerde belki bayan kullanımına uygun,daha çok hizmet amaçlı bir araç.Bu kadar kızma yani :)

Abi kızdım ve tepki gösterdim fiyatı ve birçok yerli malı üretime sadece güvenli değil diye izni vermeyen kurumlarımız bundan beter ürünlere okey veriyor.bu aracın 1000 gömlek üstü bu ülkede yapılır ve 4/1 fiyatına satılır derdim kızdım o

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Abi kızdım ve tepki gösterdim fiyatı ve birçok yerli malı üretime sadece güvenli değil diye izni vermeyen kurumlarımız bundan beter ürünlere okey veriyor.bu aracın 1000 gömlek üstü bu ülkede yapılır ve 4/1 fiyatına satılır derdim kızdım o

yapılır,yaaap :)  kimse yapmak isteyene engel olmaz,yapabilen yapar.

bu güne kadar yerli araba yapmak için ciddi adım atılsa kaynak ayrılsa yapamaz mıydık? yapardık ama yapmadık.neden?1- satamazsın abi kim alır,2-pahalıya mal olur,al ben sana daha ucuzunu veriyorum.3- biz yapamayız abi, 4- kalitesiz olur abi,bi vw olmaz vb.

8-10 binden aşağı binilecek 2 teker yokken böylesi bir araca bu fiyat çok abartı değil.artı bu hizmet görür.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

yapılır,yaaap :)  kimse yapmak isteyene engel olmaz,yapabilen yapar.

bu güne kadar yerli araba yapmak için ciddi adım atılsa kaynak ayrılsa yapamaz mıydık? yapardık ama yapmadık.neden?1- satamazsın abi kim alır,2-pahalıya mal olur,al ben sana daha ucuzunu veriyorum.3- biz yapamayız abi, 4- kalitesiz olur abi,bi vw olmaz vb.

8-10 binden aşağı binilecek 2 teker yokken böylesi bir araca bu fiyat çok abartı değil.artı bu hizmet görür.

Niye abi 10000 TL ford ka var .fiesta fair var .taş gibi araba  :biggrin:  :biggrin:

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Hintliler şu an uzayda maden arayan bir kaç ülkeden biri zaten 3 ülkenin teknolojisi buna uygun. Adamların tanrısı inek bir çoğu aç tuvaletlerini kumsalda yapıyorlar evleri bile yok ama kafası çalışan kısım uzayda maden arıyor

Ek bilgi Php yazılım dilinde de Hindistan en çok kod geliştiren ülkeler arasındadır.

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...