İçeriğe Yönlendir

Videolar

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Benim çocuk şu videoyu sanırım abartmıyorum 200 kere izledi. Şu an yemekte 5. sefer izliyor.

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
(düzenlendi)

yahu şu muzikle şey silinse ya adamı hoplatıyor çok fena ...

tarihinde Anil Berke Kavraal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

yahu şu muzikle şey silinse ya adamı hoplatıyor çok fena ...

Videoya sağ tık, OYNAT/ÇAL tık. Susuyor :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Ben de bu sayfaya alıntı yapayım hatta her sayfaya ekleyelim onu :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Ne kurtarış ama.

:shok: Sayfada videodan daha ilginç bişey gördüm, Fiat Marea mı :s

Hayırlısı olsun İlkay :p :p

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Güzel değil, bizim ülkemiz bu değil çünkü. Ama amaç komik birşeyler hazırlamaksa güzel yapmışlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Eren Alper

Bence de çok güzel değil. Ülkemizi sürekli belirli bir şekilde yansıtmaya çalışıyorlar. Örneğin James Bond serisinin son filmi Skyfall'da İstanbul'u öyle bir gösterdiler ki gören Bağdat veya Şam zanneder.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Valla tam da bizim ülkemiz.Ben hiç bir abartı görmedim...Her gün haberlerde çıkan görüntüler bunlar..Adamlar alıp derlemiş.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Valla tam da bizim ülkemiz.Ben hiç bir abartı görmedim...Her gün haberlerde çıkan görüntüler bunlar..Adamlar alıp derlemiş.

Ülkemizin normal yaşantısı olan şeyler her gün haberlere çıkmıyor, o yüzden güzel değil.

Daha doğrusu amaç Türkiye'yi tanıtmaksa güzel değil, yok mizahi bir yaklaşımla yapılmışsa güzel.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Diğer ülkeleri bilmiyorum, bakmadım. Sadece bu videoya yorum yaptım. Yorumumu da her iki duruma göre yazdım. Ama size göre bu görüntüler tam bizi anlatıyor. Bence anlatmıyor.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Evet tam bizim ülkemiz..Uzaydan alıp getirmemişler ki görüntüleri.Tarafsız ve yorumsuz şekilde derlemişler..Ne var ki bunda? Tüm ülkeleri aynı şekilde yapmışlar..Bu görüntülerin birçoğu haberlerde zaten günlerce gösterilmiş videolar.Siz buluttan nem kapıyorsunuz bence.Tanıtım amacı zaten yok ki bunların..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Uzatmayacağım.

Ya zaten uzatacak bir şey yok ki.Yukarı da siz kendiniz de demişsiniz amaç komik birşeyler yapmaksa güzel olmuş diye.Adamların amacı zaten bu.Bunu başka yerlere çekmenin anlamı yok ki.Diğer ülkelerde de benzer görüntüler var..Görüntüler gerçek ve yorumsuz.Bizim ülkemize ait görüntüler.Ben de bu yüzden tam da bizim ülkemiz dedim.Abartılı birşey yapmamışlar.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan
(düzenlendi)

Rusların ve bizim video cuk oturmuş :D:seytan:

ekleme:Japonlar da tam uymuş

tarihinde Engin Karadayan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Hayret devlet büyükleri nasıl kendilerini enjekte edememişler içerisine böyle vidyoların :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...