İçeriğe Yönlendir

2002 Toyota Land Cruiser Çift Mercek,gen5 Hella,30Mm Lens Gündüz Farı

Misafir

Recommended Posts

Ankara'dan bir arkadaşımızın geçtiğimiz aylarda 2003 LandCruiser aracı için haricen sıfır Depo far alarak benim daha normal kısaya bi-xenon çalışmamda fikrini kurduğum çift mercek ve park kısmına yine mercekli görünümde gündüz farı çalışmasını tereddütsüz kabul ederek Rabbimin izni ile aklımdaki projeyi hemen hemen harfiyen uygulamayı başardım.

Hella bi-xenon,D1s xenon,Orijinal kısımda bulunan park bölümüne 3 adet 30mm 25 er derecelik lenslere yakıştığını düşündüğüm şapkalarıda yaparak sonuca ulaştım.Mercek şapkaları İnsignia mercek şapkası ve beni çok uzun oyalayan ilave görsel düzeltmeler ile son haline getirdim.

İlk halleri.

7388.jpg

7394.jpg

7396.jpg

7399.jpg

7604.jpg

Son halleri.

7612.jpg

7614.jpg

7617.jpg

7618.jpg

7619.jpg

8097.jpg

8101.jpg

8102.jpg

Farları kendisi ayarlayarak resmedip yolladığı duvar resmi.

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

jipe bak be :)

olay güzel ama bende farın görüntüsünü beğenmedim, biraz araca yakışmamış gibi, elbette zevkler ve renkler, ayrıca Oktay ustaya laf yok :)  :good1:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Dehşet ve harikulade olmuş abi, ellerine, emeğine sağlık.. [emoji106]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

işlevselliği tartışılmaz ama ben farın görüntüsünü beğenmedim :)

Ellerine sağlık abi ...[emoji7]

jipe bak be :)

olay güzel ama bende farın görüntüsünü beğenmedim, biraz araca yakışmamış gibi, elbette zevkler ve renkler, ayrıca Oktay ustaya laf yok :)  :good1:

Dehşet ve harikulade olmuş abi, ellerine, emeğine sağlık.. [emoji106]

Zevkler ve Renkler tartışılmaz denir ya işte bu  yorumlar bu güzelliği ortaya seriyor.

Farda ki bu görselliği arkadaşımıza ben bu şekilde yapabilirim dedim ve ayrıyeten 5 farklı şekillerde ve parçalar ile görsellik ağırlıklı seçenek arasından buna karar kıldı.Hiç bir çalışmamı kendi kafama göre habersiz asla yapmadım.Onayı alırım ve banada uygulaması kalır.Sonuç bu.Sahibi iyi günlerde kullansın. :good1:

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Eline sağlık ustam, far yapısından dolayı seçenek zor, işlevsellik güzel, güle güle kullansın sahibi

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Zaten biçimsiz kare bir far. Ne kadar güzel bir görselliğe kavuşabilir ki. Bence sade ve şık olmuş. Far çizgiside, düz bir duvar olsaymış daha iyi Olurdu yorum yapabilmek için.

Vesile ile ellerine sağlık Oktay Abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Zevkler ve Renkler tartışılmaz denir ya işte bu  yorumlar bu güzelliği ortaya seriyor.

Farda ki bu görselliği arkadaşımıza ben bu şekilde yapabilirim dedim ve ayrıyeten 5 farklı şekillerde ve parçalar ile görsellik ağırlıklı seçenek arasından buna karar kıldı.Hiç bir çalışmamı kendi kafama göre habersiz asla yapmadım.Onayı alırım ve banada uygulaması kalır.Sonuç bu.Sahibi iyi günlerde kullansın. :good1:

Eline sağlık, hakikatende zor far, bakıyorumda ne yapılır, zor hakikaten seçenek pek çıkmaz gibi....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...