İçeriğe Yönlendir

Mondeo 2 - Cam Sıyırıcı Sorunu Çözümü

Misafir

Recommended Posts

Hasan Öksüz

Netten ladacı bir yer buldum watsapp'tan mesaj attım bakalım ne olacak.

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
Yeni bir ürün keşfetmeliyiz.
Abi bir yıllık ar-ge sonucu denenen bir çok malzemeden sonra en uyumlu ve verimli malzeme buydu. Daha da ilerletmek isteyene ar-ge kapımız her daim açık :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Derviş Dursun

Bizim araçlar için kullandığımız lada samara sport iç cam sıyırıcı bulamayanlar varsa benle iletişime geçebilir. Yardımcı olurum. Satıcı falan değilim, kârım yok. Ki beni bilen bilir. Tamamen yardım amaçlı. Piyasada nerdeyse yok gibi, bulamazsınız o yüzden tükenmeden yardımcı olayım 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Abi tanesini piyasada 25 35 tl arasına veriyorlar. Çok spariş olur dedim tanesini 22 liradan veririm dedi. Reklam yasak değilse adamın kartının resmini atayım isteyen arayıp spariş etsin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Mondeo formundan aradığınızı belirtirseniz bilir. Tanesi 22 tl unutmayın. Fiyat ve ürünün varlığı şuan ki tarih için geçerlidir. 3 yıl sonra bu mesajı görüp bana soran olursa bilemem, bişey diyemem valla :Dbcfb0fd0dd9c1c3bbcbeafe5aab69903.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
Derviş büyüksün [emoji4]
Büyük olan Allah, biz elçiyiz abim :)
bu arada sen halen mondeo ya biniyor musun abi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan
43 dakika önce, Derviş Dursun yazdı:

Büyük olan Allah, biz elçiyiz abim :)
bu arada sen halen mondeo ya biniyor musun abi

Yok binmiyorum Derviş, kampüse bıraktım transite biniyorum ama bana da ihtiyaçtı fitiller.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hasan Öksüz
On 04.12.2017 at 23:08, Derviş Dursun yazdı:

Abi tanesini piyasada 25 35 tl arasına veriyorlar. Çok spariş olur dedim tanesini 22 liradan veririm dedi. Reklam yasak değilse adamın kartının resmini atayım isteyen arayıp spariş etsin

Tanesi derken çiftmi sadece sağ yada sol 1 adetmi? o zaman iki kapı için 44 tl mi olacak?

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
1 saat önce, Hasan Öksüz yazdı:

Tanesi derken çiftmi sadece sağ yada sol 1 adetmi? o zaman iki kapı için 44 tl mi olacak?

Evet tane olarak. 4 kapı için 88 tl yani. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Ahmet Güray Karaoğlu

Merhaba, 

Bende bir güncelleme paylaşayım. 

www.ladaci.com adresinden samara cam fitili temin edilebiliyor. 

Ön cam için Lada Samara Sport (Tek Kapı) Cam Sıyırıcı Fitili, iç, ürün kodu 2108-6103320 : 47,32 TL. 

Arka cam için Lada Samara Cam Sıyırıcı Fitili, Ön, İç, ürün kodu 2109-6103320-10 : 20 TL 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Erdal Daban
Ahmet Güray Karaoğlu yazdı:

Merhaba, 

Bende bir güncelleme paylaşayım. 

www.ladaci.com adresinden samara cam fitili temin edilebiliyor. 

Ön cam için Lada Samara Sport (Tek Kapı) Cam Sıyırıcı Fitili, iç, ürün kodu 2108-6103320 : 47,32 TL. 

Arka cam için Lada Samara Cam Sıyırıcı Fitili, Ön, İç, ürün kodu 2109-6103320-10 : 20 TL 

Bugün bende ikişer tane sipariş geçtim işçilik bana ait olacak 😊

Merak ettiğim bu lada fitilleri ne kadar dayanıklı suyu tutuyor mu ?

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Burak Başokçu
Mehmet Çelebi yazdı:

Cam sıyırıcılar için lada samaranın iki kapılı spor modelinin iç cam sıyırıcıları taktım gayet güzel oldu tavsiye ederim 3214f5d192c82bc6b5698cfdfdbfd10f.jpg
26bcc66b4c0b26c92c784ffe1f7cbae2.jpg
975bce98925934ba846c74dbac9a0cf0.jpg
d992ee1513ce61f3c750e121b7bd8b59.jpg
0b4ad29fffcf97a607ad8334f1c6bdb1.jpg

Lada samara sport için olandan 103 cm lik 4 tane aldım. Eskileri çıkarmak için nasıl bir uygulama yapılıyor camlar çıkmadan eski lastikleri çıkarabiliyor muyuz ve takarken nasıl takıyoruz tarif etmeniz mümkün mü acaba baya zaman geçmiş ama teşekkürler

artık iyice lastiklerin içi doldu camları çizmeye başladı içinde ki metal iyice yamuldu :( 

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
(düzenlendi)
Burak Başokçu yazdı:

Eskileri çıkarmak için nasıl bir uygulama yapılıyor

Bir ucundan yukarı doğru çekip çıkarın. Herhangi bir şey sökmeye gerek yok. Uygun boyutta yeni sıyırıcıları kesin, uç noktaları oval keserseniz daha şık gözükür. Yenileri takmadan düz tornavida ile sıyırıcının geçeceği kanalı biraz sıkıştırın. 

tarihinde Münir Nurettin Taşova tarafından düzenlendi
İmla
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Oflu

Benim araçta da benzer bir sıkıntı var. Arka camların kelebek tarafinın (logonun olduğu bölüm) altında kalan kısmı için nasıl bir uygulama yapılıyor acaba? Yoksa eskiyi çıkartmak için zaten sokecegimiz için gerek kalmayacak mı? 

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Yücel Yücel
(düzenlendi)

Merhaba 

Konu yazıları oldukça eski ama yinede takipteyim, bilgileniyorum. 97 mondeo 2.0 ov Ghia aracımın, yan 4 cam çerçeve fitilleri değişecek.  gösterge çerçeve kaplama tamiri gerekiyor, far temizliği veya değişim olabilir, ses sistemi ve kaliteli kılıf ile tavan döşeme elden geçecek. Haftaya ufak yollu bakım için, Ankara şaşmaza gideceğim, (Bakım için gidip arabayı pert yapmayayım )

Yer ve usta tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

tarihinde Yücel Yücel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Yücel Yücel

Ankara şaşmazda, arabanın motorunu yapan usta ile tanıştım, gözle motora baktı, 1 dakika ses dinledi ve gayet güzel, yaptığım gibi duruyor, motoru kimseye elletme dedi, yağ su vs. herşey iyi, motora kesinlikle su tutturma ve motoru susuz bırakma, elektrik tesisatınıda yenilemiştik bunun, onada kimseye elletme dedi, bu arabayı kurcalamak isteyen hevesli ustalar çoktur, sıkıntı olursa telefonla ara dedi, tavsiyesi ile disk balata bakımı yapıldı, frencisi bir şey değiştirmeye gerek yok, 5 bin km sonra gel dedi, temizlik ve el fren ayarını bir tık yukarı aldı hepsi bu, hoşuma giden en güzel şey, lastikleri matkap torkundan sonra ben söylemeden ellede torklaması oldu. Haftaya Yıldız sanayide gösterge çerçevesi, tavan lambası, güneşlik, far vs arayacağım.🙂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...