İçeriğe Yönlendir

Bu Alfa Nasil?

Ahmet Gül

Recommended Posts

Eser Yıldırım

Yaa ahmet bey ben bir 3.20i bmw aldım herkes elinde patladı bu araba dedi satamazsın bunu dedi (almadan önce de demişlerdi ama çocukluk hevesim E36 ) Hiç kimseye umursamadım aracı aldım ve aracın içine yağmur yağıyor evet şaka değil yağıyo resmen damlama falan değil  :shok:

Aracı adamlar erzurumdan almaya geldi modifiyeciymiş komple söküp yeniden yapacaklarmış araç dıştan yıkılıyor ama kullandıkça bırak beni diyordu ve komple boyalıydı.O aracı bile 750 tl zararla sattım.Ama bmw 3.20 den hevesimi aldım mı aldım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Yaa ahmet bey ben bir 3.20i bmw aldım herkes elinde patladı bu araba dedi satamazsın bunu dedi (almadan önce de demişlerdi ama çocukluk hevesim E36 ) Hiç kimseye umursamadım aracı aldım ve aracın içine yağmur yağıyor evet şaka değil yağıyo resmen damlama falan değil :shok:

Aracı adamlar erzurumdan almaya geldi modifiyeciymiş komple söküp yeniden yapacaklarmış araç dıştan yıkılıyor ama kullandıkça bırak beni diyordu ve komple boyalıydı.O aracı bile 750 tl zararla sattım.Ama bmw 3.20 den hevesimi aldım mı aldım.

Satılmayacak araba yoktur. Ha biraz ağır gider satarken sıkılırsınız üzerler sizi ama satılır. Ben daha arabasını satamayıp evlat edinen birine rastlamdım :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Sorun satış değil arkadaşlar kafama koydum Alfa alacağım ama bu Alfa diğerlerinden farklı yalniz bu parayı veriyorsam sırf bu hasar kaydindan dolayi başka Alfaya mi bakmaliyim acaba? Sonuçta aynı paraya başka julyetler de var. Benim istediğim renk donanim döşeme olmasa da ...

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal

Bence bu kadar istekliyseniz, sağlam bir ekspertizden sonra alınır. "Büyüdüysek, hayallerimizi de satmadık ya" :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Ban olsam kafama bu kadar takmışken alırım. tabi önce herşeye rağmen iyi bir ustaya motorunu kaportacıya da kaportasını baktırtırım. servise baktırmaya gerek bile yok. bu arada fiyatı emsallerine göre nasıl? bir sıkıntı olmazsa fiyat nedir acaba?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eser Yıldırım

Sorun satış değil arkadaşlar kafama koydum Alfa alacağım ama bu Alfa diğerlerinden farklı yalniz bu parayı veriyorsam sırf bu hasar kaydindan dolayi başka Alfaya mi bakmaliyim acaba? Sonuçta aynı paraya başka julyetler de var. Benim istediğim renk donanim döşeme olmasa da ...

Zaten anlatmak istediğimiz de bu senin içine bu sindiyse budur :good1: .Yoksa Atıyorum iç döşeme rengi senin istediğin gibi olmayanı alacaksın sonra keşke dememen için hoşuna gideni al.Ama fiyat-değer ortalamsını iyi analiz etmen lazım bu da ancak sen aracın yanına gidin ce expertize gösterince olacak bişey  ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Seviyorsanız alın hiç düşünmeyin bence. Sora yolda her gördünüzde ahh demeyin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Alfaturk forumunda bir araştırma yapın oraya da sorun isterseniz gerçi burası gibi hemen cevap gelmez hatta cevap bile gelmeyebilir  :)

Yorum bağlantısı

Araç güzel. Sms lerde abuk bir durum yok. Araca bakmaya gidin, önceden Fiat/ Alfa srervisinden randevu alın. 200-250 Tl eksper ücretine acımayın, verin, A-z ye tüm aracı kontrol etsinler. İçinize sinerse alın, mis gibi kullanın.. Dünyaya birdaha mı geleceksiniz? Bütçenizin yettiği, hoşunuza giden aracı alamadıktan sonra? Sırf araba sürmek için araba almamış olacaksınız.  ;)  :flowers:

Yorum bağlantısı
Kutluay Selçuk

sms ile gelen kaza kayıtlarında karşısında Tutar belirtilmiş ise,o araç yetkili serviste yapılmış,fatura tutarı kasko tarafından servise ödenmiş demektir.ama dışarda kaskonun anlaşması olmadığı herhangi bir kaportacıda yapıldığı için tamir masrafı kaportacıya değilde araç sahibine ödenir,ortada fatura olmadığı içinde kaza tutar bilgisi gözükmez.sadece sms ile gelen cevapta kaza kaydı gözükür.

not:inanın yetkili servis değiştirmediği çoğu parçayı değiştirmiş gibi gösterip,kaskodan para koparıyor.Buda kaza kaydını tutarını şişiriyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bence detaylı bir ekspertiz ile alınacak bir araç her kaydı ne güzel duruyor. trameri tertemiz olup taklalı arabalar da gördü bu gözler :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Favorilerimden birisi, eğer fiyatı makul ise güzel bir ekspertiz sonucunda alınır.

Kısacası ben olsam alırdım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Araçta beni çeken ilk sahibinden ve servis bakımlı olması. Daha da önemlisi kırmızı deri döşeme ve açılır cam tavanlı nadir jülyetlerden. Yine de girmeyim mi sizce?

Efenim emmiyi şimdi korku sarmış durumda bunlar çoğalıp forumu ele geçirecek diye :)

Yetkili servis bakimli olmasi ve sport2 paket olmasi avantaj, fiyati uygun oldugu surece alinir, satacaginiz zaman da uygun satarsiniz. Biraz piyasasi yavas oldugu icin satarken gec satilir ama illaki satilir
Yorum bağlantısı
Guest Yunus Gökhan Ay

kasko yapılıyor ise masrafı yoksa içinize siniyorsa bence alın :D ben öyle yaptım. eskiden tramer yoktu kaportaya bakılırdı şimdi tramer var kaportaya bakılmıyor. iş ben kaportayada takılmıyorum. bu gözler 2 adet focustan bi adet focus yapıldığını da gördü hemde full orjinal çizik boyalı :p

tutar belirsiz olanlar trafik sigortasının karşı tarafa ödediği diye de duydum. sigortacı biraz debelenirse o dosyaların detayını görüyor yada eksperler miydi bilmiyorum. daha önce aldığım bi araçta tutarsız dosya vardı bi şekilde öğrenmiştim ne oldğunu arkadaş resimlerini bile bulmuştu :D

Ne çizik boyası boyasızdı o araba :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Tatlısu
(düzenlendi)

aracın ilk sahibinden olduğunu yazmışsınız. 

meblağ yazmayan kazanın nasıl oduğunu biliyordur. ona sorun.

cevap içinize sinmezse expertiz yaptırın. 

50-55 bin araca vereceksiniz ( tahmini. model belirtmemişsiniz )

300- 500 tl lik expertizden kaçıp ta TÜH demeyin.

o araç olmasada başka bir alfa alın.

ve hayallerinizin peşinden gitmeye devam edin. :)

tarihinde Ali Tatlısu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Arkadaşlar ayrı ayrı isim sayamayacağım, hepinize yorumlarınız için teşekkürler.

Aracın linkini paylaşmamamın nedeni ilanın yayın süresinin dolmasıydı. Sahibi yenilemiş aşağıda paylaşıyorum, araç bu:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-ilk-sahibinden-giulietta-1.4-multiair-distinctive-170hp-114814295/detay/

Arkadaşlar, aracın sahibi galiba çok yoğun çalışıyor, ne zaman telefon etsem ulaşamadım, (demin de aradım) Tek iletişim kurabildiğim nokta malum sitenin mesaj bölümü. Bu araçta ısrar etmemin sebebi bir, başka eli yüzü düzgün olanı yok (dönemsel bir şey geçen ay çok vardı), Sport 2 donanım orijinal km füme renk ve kırmızı venere döşeme, açılır tavan başka araç malesef yok. 60 bin versem de yok.

Yorumlarınıza çok ihtiyacım var, iyi kötü yorum ayırt etmiyorum. Hepsi faydalı yalnız lütfen yorumlarınızı marka üzerinden değil araç üzerinden yapınız.

Yorum bağlantısı

Sahibini ısrarla arayıp ulaşın. Siteden sizi aramasını, ciddi alıcı olduğunuzu söyleyin. İlk sahibi ise arkadaşların dediği gibi seceresini sorun ve mutlak servise ekspertize gidin karar verdiğinizde.

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Sahibini ısrarla arayıp ulaşın. Siteden sizi aramasını, ciddi alıcı olduğunuzu söyleyin. İlk sahibi ise arkadaşların dediği gibi seceresini sorun ve mutlak servise ekspertize gidin karar verdiğinizde.

Şimdi mesaj attım, artık hayırlısıysa olsun demek düşüyor.

Yorum bağlantısı

Ikinci elde siparis olmaz, geri donus sansi da... Arac satilirsa ve siz uzulurseniz, keske alsaydim diyorsaniz aslinda arac icinize sinmis demektir. Saticiya ise 2-3 gun ulasilamiyorsa hayallerinizle oynatmayin. Satmaya niyeti yok demek ki, baska araclara yelken acin.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Ikinci elde siparis olmaz, geri donus sansi da... Arac satilirsa ve siz uzulurseniz, keske alsaydim diyorsaniz aslinda arac icinize sinmis demektir. Saticiya ise 2-3 gun ulasilamiyorsa hayallerinizle oynatmayin. Satmaya niyeti yok demek ki, baska araclara yelken acin.

Saygilarimla.

Adam tok satıcıyı mı oynuyor yoksa sahiden ihtiyacı mı yok bilemedim. Bu hafta sonu hallolursa olur, olmazsa mecburen başka araç hatta başka marka tercih etmek durumundayım.

çok zalim duruyor :)

Aşk nedir bilir misin kardeşimmmm :) Bu güzeller hep can yakmak zorunda mı?

Yorum bağlantısı

S2 ve fume, kirmizi deri, cift cikis difizor, skydome. En sevdigim kombine. Fiyati da guzel , saticinin ulasilamazligi biraZ huylandirdi beni...

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Araca diyeceğim yok ama ilandaki aracın içine bakınca dedim, şu renk ön göğüsü olan arabaya böyle kırmızı deri koltuğu kendimiz sanayide yaptırsak millet yüzümüze tükürür, ama fabrikasyon olunca tercih sebebi oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

acil alınan herşeyde sorun çıkar. özellikle araba acil alınmaz. İlk sahibi mademki adam ne olduğunu sorun . expertize sokun neyse sebebi çıkar ortaya. İlk sahibinden fieasta alacaktık arabanın tavan hariç boyalı olduğunu expertizde farketti adamı boğasım geldi. pişmiş yalancı çok malesefki

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...