İçeriğe Yönlendir

Forda Ve Toyotaya Gidip Baktım Bugün.corolla Bana Daha Çekici Geldi ?

Adem Yılmaz1

Recommended Posts

Volkan Dinçel

Ben olsam Jetta bakardım :D hepsinden daha güzel daha az değer kaybediyor yazılıma çok açık turbo motoru var vb vb vb :)

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Ben olsam Jetta bakardım :D hepsinden daha güzel daha az değer kaybediyor yazılıma çok açık turbo motoru var vb vb vb :)

Jetta yı bayide bulabilirse bakar volkan bey  :biggrin:

Toyota yılda 15 bin kilometreyi gecmiycekseniz benzinli olarak idealdir. Fiyat olarak ne kadar bilmiyorum ama focusların style paketinden daha uyguna geliyorsa mantıklı. Ama asla bir focusun yol tutuşunu ve güvenliğini kolay kolay vermeyecektir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Jetta yı bayide bulabilirse bakar volkan bey  :biggrin:Toyota yılda 15 bin kilometreyi gecmiycekseniz benzinli olarak idealdir. Fiyat olarak ne kadar bilmiyorum ama focusların style paketinden daha uyguna geliyorsa mantıklı. Ama asla bir focusun yol tutuşunu ve güvenliğini kolay kolay vermeyecektir.

Bayilerde numunelik var 1-2 tane :) bence değerlendirilmeli

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Soner

Çok yakıyor toyota .Satış personeli hemen lpg önerdi bana. Sıfır araç alacağım ama 3 4 bin daha ver biz buna bir de tüp takmamiz gerek diyorlar. O yüzden Fiesta aldım

Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

Sakin ha mmt vitese sahip bir toyota almayiniz memnun kalmassiniz biz kalmadik haa kalan vaarmidir vardir yanii

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Bora Yetkin

1.5tdci pws hb derim,birde ön arka RS tampon leziz olur:)

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

firmamızda yaklaşık iki senedir kiralanmış bir toyota d4d var. 83 bin km oldu, sürekli uzun yolda kullanıldı.  ben bu kadar sorunsuz araba görmedim. çok da az yakıyor.

imza sürekli 4x4 çü.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tahir İlter
23 dakika önce, Dogan Arsiray yazdı:

firmamızda yaklaşık iki senedir kiralanmış bir toyota d4d var. 83 bin km oldu, sürekli uzun yolda kullanıldı.  ben bu kadar sorunsuz araba görmedim. çok da az yakıyor.

imza sürekli 4x4 çü.

Bizim firmadakiler 2011 model en düştüğü 350 bin civarında tık yok daha arabalarda :) İnen binen belli olmadığı halde 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Halil Taşçı

Focus 1.5 dizellerde titanyum haricinde f1 vites koymamışlar sanırım. Sonradan takılabilir mi? F1 vitesi neden standart yapmışlarki. F1 vites olmalı mı kullanım kolaylığı sağlıyor mu?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
On 22.02.2016 at 18:39, Hayrettin Bahadir yazdı:

Toyota ömürlüktür.

Ford da öyle :) 

Yorum bağlantısı
Koray Demir
7 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Ford da öyle :) 

Yaklaşık 2.5 sene olmuş 😳 Mk4 çıktı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...