İçeriğe Yönlendir

Apple Store Randevu

Ali Herdem

Recommended Posts

Ali Herdem

iyi günler arkadaşlar

telefonumu arkadaşım ile İstanbula yolladım. randevu almıştım ,arkadas iki telefon olur diye kendi telefonunu vermıs benimkini vermemiş sonra da bir randevu ile sadece bir telefona bakıyoruz demişler. sabahdan beri pc basında bekliyorum birisi iptal eder diye ancak hiç denk düşüremedim eger elinde olan varsa bugun aksam yada yarın için verebelirse çok memnun olurum gercekten

teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Ali Herdem

? randevusuz ürün teslimi yok mu

malesef almıyorlar çok kalabalıkmış şansınıza düşerse alırsınız diyorlar 

Yorum bağlantısı
Osman Ozturk

Bir hafta önce gazetelerde randevuların internet sitelerinde 50,00 tl ye satıldığı haberleri vardı.

Yorum bağlantısı
Tevfik Özdemir

Arkadasına söyle sabah 9 da orda olsun hatta 15 dk önce avmnin kapısında beklesin. Kapı açılınca ufak bi koşu yarışının ardından apple storeda sıraya girsin. Bu şekilde bi kere ekran yaptırdım bi kerede ücretli değişim gerçekleştirdim;)

Yorum bağlantısı
Misafir

Sabah 10dan önce zorlu avm ye almazlar.

Apple hala şu randevu işini oturtamadı. Hastaneden beter :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Vuruşkan

Bende uzun süre Apple kullandım. Şu hareketlerini okuyunca, burnuma nedense Vw'nin satış politika taktikleri geldi.  :rolleyes:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tevfik Özdemir
(düzenlendi)

Zorlu'da yaptım dediğim işlemleri 9'da açılıyor. Tabi 2 ay oldu değişmiş olabilir.

tarihinde Tevfik Özdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Herdem

Bir hafta önce gazetelerde randevuların internet sitelerinde 50,00 tl ye satıldığı haberleri vardı.

evet bende okudum onu 

Arkadasına söyle sabah 9 da orda olsun hatta 15 dk önce avmnin kapısında beklesin. Kapı açılınca ufak bi koşu yarışının ardından apple storeda sıraya girsin. Bu şekilde bi kere ekran yaptırdım bi kerede ücretli değişim gerçekleştirdim;)

ben bir görüşeyim o kadarını yapmayı da borçlu artık bana sanırım :))

Bende uzun süre Apple kullandım. Şu hareketlerini okuyunca, burnuma nedense Vw'nin satış politika taktikleri geldi.  :rolleyes:

haklısın bende öyle düşünüyorum :) demek ki vw alanlar da benim gibi bağımlı oluyorlar :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Zorlu'da yaptım dediğim işlemleri 9'da açılıyor. Tabi 2 ay oldu değişmiş olabilir.

7-8 ay önce zorlu avm de çalışıyordum da. 10 dan önce personel kartı olmadan giriş yapılmıyordu. Galiba Apple randevu kağıdı ile alıyor olabilirler. 10 dan sonra Apple önünde kuyruk görüyordum ama onu biliyorum
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ben iphone kullanıcıyım. Ama bir daha iphone almam. (Ha garantiye hiç bir ürün göndermedim. )

Yazık insanları malı ile rezil ediyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Canberk Eken

En mümkünatı olan yol 23.55 de bilgisayarın başına oturup 10 dk boyunca 00.00da randevuya açılan diğer günün randevularını almak. Bunu yaparken de şayet şanslıysanız ve boşluğu olan bir gün bulduysanız hiç saatini düşünmeden gördüğünüz ilk boşluğa tıklamak. Ben bu şekilde 2 kere alabildim. Ha bunları nerdeyse 1 aylık bir sürecin her gecesi denedim ama olsun orasını karıştırmayın :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ben onu satın alma kuyruğu sanmıştım çok sessizce bekleyen 20 -30 kişi garip bir görünüm idi

Ben iphone kullanıcıyım. Ama bir daha iphone almam. (Ha garantiye hiç bir ürün göndermedim. )

Yazık insanları malı ile rezil ediyorlar.

daha da ayfoş tan başka ürün almam bravo adamlara

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Daha önce parayla rezil olmak demiştim başka konuda, iphone a çamur attım diye laf çıktı. Daha önce Apple ben de kullandım :)

Ama şu yapılan cidden komik. Devlet hastanesinde böyle rezillik yok.

Cidden komik durum, ama hala elit kesim görünüyor. 3 bin TL ye cihaz alıcam, servis için sabahtan kuyruğa giricem, ama o kuyruğa girmek için de her gece randevu kovalıcam :)

Ucuz diye aşağılanan general mobileda, 1 saatte servis teslim garantisi var.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

ben onu satın alma kuyruğu sanmıştım çok sessizce bekleyen 20 -30 kişi garip bir görünüm idi

daha da ayfoş tan başka ürün almam bravo adamlara

Hayırlı olsun. Ben artık dandroid bakmaya başlayayım :(

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hayırlı olsun. Ben artık dandroid bakmaya başlayayım :(

Asus ve M7 gerisi yalan
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Asus ve M7 gerisi yalan

Küçük ekran olacak

Birileri gibi yazılanları 5.5ta okuyamamak gibi sorunum yok :D

4-4.5 olsun kafi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bayram Aktaş

Akasya acıbadem de ki apple zorluya göre daha sakin birde oradan deneyin şansınızı.

Fakat arkadaşların da dediği gibi randevu almak deveye hendek atlatmaktan daha zor.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Ben bi ara cok randevu kastım. Donanimhaberde 20 tane randevu dağıttım. Randevular cift sayili saatlerde aciliyor . Ornegin 14:20 de falan denersniz birde apple cihazi uzerinden almayi denerseniz daha cabuk sonuca ulaşırsınız

Yorum bağlantısı
Ali Herdem

reizillik durumu şu şekilde biz apple storde olsun diye diretiyoruz yoksa pupa dan gönderdiğim zaman benim elime 2 haftada ulaşıyor telefon ancak apple da 15 dakikada işlem halledilmiş oluyor.

sabah ki sıra olayını sormuş arkadaşım; sabahları randevusuz çalışıyorlarmıs belirli bir saate kadar o yüzden herkes sıraya giriyormuş. ama pek sansınız omaz demiş erkenden gelip kuyruk oluşturuyorlarmış avm açılmadan.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Gün icerisinde randevusuz bakiyorlar siraya girerseniz ancak cihazi acilmayan kullanilamayacak durumda olan cihazlara bakiyorlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Menemen

Hocam geçen haftasonu akasya Avmde aynı işlemi yaptık netten randevu almadık sabah erkenden gittik saat 10.00 da kapılar açılıyor hemen apple storenin önüne gittik 7. sıraya girebildik kayıt oluşturup aynı gün içinde tamir edip verdiler. Tabi randevu saati biraz geçti biz pazar günü gittik teknik elemanlar saat iki de geliyormuş saat beşe sıra verdiler hemen hallettik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Yok artık  :shok: Ben direk gittim en son,ilgilendiler saolsunlar. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Kenan Koç

Ürün alacağım arızalanacak. Birde randevu için sıra alacağım.Ne o markayı alırım nede aldırtırım.Yazık üzüldüm vallahi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yok artık  :shok: Ben direk gittim en son,ilgilendiler saolsunlar. :biggrin:

rakam sormaya mı gittin?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...