İçeriğe Yönlendir

Samsung S7 Detaylı İnceleme (Kullanim Tecrübeleri)

Misafir

Recommended Posts

Ali Yasir Bilici

İphone'daki en yakın muadilinin 2-3 katı ram, 2-3 katı işlemciyle gelir ama performansı ona yetişmez bile. Sadece donanımla olmuyor bu işler. Tasarımına sözüm yok.

Aynen dediğiniz gibi katılıyorum

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Gelsin bakalım bekliyoruz, Murat Abim sağolsun teklif etti bende kabul ettim. Konuyu gelince açacaktım ama neyse burdan devam ederiz abi. :D
Bende Gear S2'min konusunu açayım bari. :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Samsunga bir daha benden bir kurus calismaz sahsi fikrim :) bundan sonra ya sony ya xiaomi :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Samsunga bir daha benden bir kurus calismaz sahsi fikrim :) bundan sonra ya sony ya xiaomi :)

hTC yide ekle, en iyi andro kullanan alet hTC sonra Sony, xiaomi  gibileride güzel ama genel olarak bilinen markalar arasında sonraki sıradalar... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin
(düzenlendi)

Bakiyorum konu dalgaya donmus... Her nekadar Samsung'u bende begenmesem gozlerimde kapak yok. Adamlar busefer yapmis. 1 haftada 20 milyon on siparis almis S7 ve S7 edge. Bu ne demek oluyor biliyormusunuz? Tum rekorlari alt ust etmis oluyor. LG G5 S7'nin yaninda 5 yil eski bir telefon olarak duruyor. HTC'yi zaten kaale bile almiyorum. :D Iphone 7 gelene kadar ister LG G10, ister HTC A99 ciksin, en iyisi bu. Durum bu arkadaslar. 

Az kaldi unutuyordum. S7 7 saat on screen time yapiyor. Telefondan anlayanlar bunun ne demek oldugunu anlar. :)

tarihinde Gürçay Hüseyin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bakiyorum konu dalgaya donmus... Her nekadar Samsung'u bende begenmesem gozlerimde kapak yok. Adamlar busefer yapmis. 1 haftada 20 milyon on siparis almis S7 ve S7 edge. Bu ne demek oluyor biliyormusunuz? Tum rekorlari alt ust etmis oluyor. LG G5 S7'nin yaninda 5 yil eski bir telefon olarak duruyor. HTC'yi zaten kaale bile almiyorum. :D Iphone 7 gelene kadar ister LG G10, ister HTC A99 ciksin, en iyisi bu. Durum bu arkadaslar. 

Az kaldi unutuyordum. S7 7 saat on screen time yapiyor. Telefondan anlayanlar bunun ne demek oldugunu anlar. :)

satışlar birşeyin iyi olduğunu kanıtlamaz, htc kullan bak bakalım android neymiş, aypona gelince, android varken esamesi okunmaz, o kendi içinde bir öncekinden daha hızlısını yapsın yeni yazlımla öncekileri frenlesin yeter, konu dışı ve klasman dışı zaten, esas durum budur  :biggrin:

en iyi samsung ya ölü yada Note serisidir, gerisi hikaye bu arada... :tongue:

ha tf7 böyle çıksın hemen alıyorum  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ooo telefon gurumuz varmış forumda da haberimiz yokmuş. "Screen time" yapmak neymiş?

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Zafer abi, cok asabi gordum seni bugun. Biraz cikolata gondersem moralin duzelir mi? :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Zafer abi, cok asabi gordum seni bugun. Biraz cikolata gondersem moralin duzelir mi? :)

İyi be bişi demedim[emoji14]

Eyvallah Hüseyin. :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Cepa samsunga gelmiş. Baktım cihaza ama ayıp olur diye uzaktan cektim. :D

5acc18ab3b3ec5195bf3b86b7adc75e3.jpg

Sordum 3200 tl dediler.

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Dün inceledim S7 ve S7 edge yi Note 5 den çok farklı gelmedi. Arka kıvrımı iyi olmuş ele oturuyor. Birde S7 Edge pili 3600 mAh olduğu için dikkat çekiyor.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Alpaslan Aksoy

Ben kalemli cihaza gectigim icin alternatifsiz kaldim aslinda. Kalem benim icin sunroof gibi. 10 seferde iki kere kullansam da olmali diyorum:) Bu durumdan biraz da memnunum. Degistiremiyorum telefonu kolay kolay. Tek alternatifim olan note5'i de begenmeyince kismetse 2 seneyi devirir note4.

Saygilarimla.

Saygilarimla

Ben kalemli cihaza gectigim icin alternatifsiz kaldim aslinda. Kalem benim icin sunroof gibi. 10 seferde iki kere kullansam da olmali diyorum:) Bu durumdan biraz da memnunum. Degistiremiyorum telefonu kolay kolay. Tek alternatifim olan note5'i de begenmeyince kismetse 2 seneyi devirir note4.

Saygilarimla.

Saygilarimla

Sizinle aynı düşuncedeyim.Note sistemine geçince kainatta çıkan hiçbir telefon ilgimi cekmiyor.Note 4 den cok memnunum.note5 de cok fark goremediğim için almadım.note6 farklı olursa hiç düşunmeden alırım.ozamana kadar note4 devam .

S7 edge gerçekten cok iyi olmuş.note6 cikana kadar en iyi tel bu olur piyasada.

Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

Herseyi iyi hos da s6 edge 16 mpx kamera varken s7de neden 12ye dusurdu mpxi

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Bir kameranin kalitesini mpx belirlemez de ondan. :) profesyonel makinalarin cogu 10-12 mpx.

Yorum bağlantısı
Oğuz Varhan

Andoidin tadına bakmak isteyen nexus kullansın ios halt eder..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Andoidin tadına bakmak isteyen nexus kullansın ios halt eder..

hTC kullan onuda unutursun  :D  diğer konuda haklısın...

Not: Nexus 6p yolda, az zaman sonra incelememde  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...