İçeriğe Yönlendir

Hgs Ve Fiesta

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Arkadaşlar forumda bununla ilgili konu bulamayınca ben açayım dedim.. Hgs etiketini alalı 15 gün oldu ama halen ruhsatın arasında durmakta.. Fiesta'ların Trend olan modellerinde hgs etiketlerini hemen dikiz aynasının tam arkasına camın tam ortasına gelecek şekilde yapıştırabiliyoruz malum.. Lakin yağmur sensörü olan titanium modellerinde bu dikiz aynasının tam arkasında yer alan siyah parça nedeni ile dikizin hemen arkasına yapıştırmak mümkün olmuyor.. Parçanın bitiminin olduğu yer de hemen hemen camın orta kısmına denk geliyor.. Kaldı geriye dikiz aynasının sağı yada solunda ki boşluk ve bir de dikizin hemen üstünde sağlı sollu filmli olan bölge var kimileri o bölgeye yapıştırsak bile engel olmuyor yine de okuyor diyor sistem.. Acaba bu etiketi nereye yapıştırmalıyız? Siz nereye yapıştırdınız ve okunma sorunu yaşadınız mı hiç geçerken hgs'ler den?

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Merhaba genelde rahat okuyor.ve bir tavsiye ben hgs aparatı kullandım ve kullanmanı tavsiye ediyorum. lakin eğer etiketi yapıştıracaksan sakın o filimli kısma yapıştırma görme sorunu değilde olduda sökmeye kalktında  filim kalkıyor. çözümü yok.

Yorum bağlantısı
Mehmet Boylan

mhb camın siyah noktalı bolumlerinde okuma sorunu olmuyor benimki orada duruyor ama gunesle solup atma ve  on cam degişikliginde sorun olmasın dersenız bende kullanıyorum hgs etiket kabı alabilirsiniz hepsiburadada var.

Yorum bağlantısı
Mehmet Boylan

mhb camın siyah noktalı bolumlerinde okuma sorunu olmuyor benimki orada duruyor ama gunesle solup atma ve  on cam degişikliginde sorun olmasın dersenız bende kullanıyorum hgs etiket kabı alabilirsiniz hepsiburadada var.

Yorum bağlantısı
Misafir

Merhaba genelde rahat okuyor.ve bir tavsiye ben hgs aparatı kullandım ve kullanmanı tavsiye ediyorum. lakin eğer etiketi yapıştıracaksan sakın o filimli kısma yapıştırma görme sorunu değilde olduda sökmeye kalktında  filim kalkıyor. çözümü yok.

Cevaplarınızdan dolayı çok teşekkür ederim açıkçası ilk defa duydum böyle bir aparat olduğunu önceki aracım ile pek şehirler arasına çıkmadımda. Farklı araçlar ile bir çok uzak mesafe yaptım ama hepsinde de etiketler yapışmış haldeydi.. bende istesem iyi olacak. :) 

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

benimki şöför tarafının hizasında ,illa ortada olmasına gerek yok

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

Benim kide siyah noktalı alanda yapışık, bir iki okumama soru oldu ama sanırım o hgs gişesi arızasındandı. kullanma kılavuzunda siyah noktalı yer hgs gibi şeyler için diye geçiyor zaten benim bildiğim.

Yorum bağlantısı
Misafir

benimki şöför tarafının hizasında ,illa ortada olmasına gerek yok

Yanıtınız için teşekkür ederim :)

Benim kide siyah noktalı alanda yapışık, bir iki okumama soru oldu ama sanırım o hgs gişesi arızasındandı. kullanma kılavuzunda siyah noktalı yer hgs gibi şeyler için diye geçiyor zaten benim bildiğim.

Aparat geldiğinde deneyeceğim artık.. Görünür olmaması daha iyi olacaktır benim için. Teşekkür ederim. :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Takmanıza da gerek yok aslın da. plakadan düşürüyor bakiyeyi . O yüzden fazla dert etmeyin derim

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ömer Gökhan ARISOY

Plakadan düştüğüne emin misiniz?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...