İçeriğe Yönlendir

Focus Mu Astra Mı?

Bora Yetkin

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Kaza tecrübesi sayın abim keyif değil.

Allah geçmiş etsin, umarım sizde veya ailenizde bir sorun yoktur. Ne yazık ki kazada can kurtarma garantisi veren araç satılmıyor. C segmentinde benzer markalar arasında fazla güvenlik farkı olacağını düşünmüyorum.

2015 1.6 cdti astra kullanmış gibi olarak pek hoşuma gitmedi(hanım da beğenmedi)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bora Yetkin

Allah geçmiş etsin, umarım sizde veya ailenizde bir sorun yoktur. Ne yazık ki kazada can kurtarma garantisi veren araç satılmıyor. C segmentinde benzer markalar arasında fazla güvenlik farkı olacağını düşünmüyorum.

2015 1.6 cdti astra kullanmış gibi olarak pek hoşuma gitmedi(hanım da beğenmedi)

Teşekkür ederim,uzun zaman önceydi.

Hayat kurtaran emniyet kemeri ve süratinizdir araba markasının pek önemi yok.Tercihim de focus olacak.teşekkürler ilginize.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

2016 1.6 CDTİ otomatik Astra'yı bugün deneme şansım oldu, oldukça atak ve keyif verici bir hızlanması var.

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

2 markayıda uzun zaman kullandım açıkçası Forduda Opelide pek sevemedim :D ki servisler hep tanıdıktı ilgiden alakadan ezildiğimi hissediyorum :D

Kullanım olarak VW bana daha premium hissettiriyor.bu tabi hissiyat ve zevk meselesi de Jetta o sınıfta tam oyuncak..kodlamaya çok açık..benzinliside turbo olduğundan h.sonu hobi niyetine uğraşıp durabilirsiniz..arkadaşımın Jettasını en son kendi kendine park eklemiştik..CC direksiyonu takıp kulakçıkla vites değiştirme yapmıştık..yazılımla yağmur yağdığında camları otomatik kapatıyordu elimizdeki oyuncaktı..

Yorum bağlantısı
Bora Yetkin

2 markayıda uzun zaman kullandım açıkçası Forduda Opelide pek sevemedim :D ki servisler hep tanıdıktı ilgiden alakadan ezildiğimi hissediyorum :D

Kullanım olarak VW bana daha premium hissettiriyor.bu tabi hissiyat ve zevk meselesi de Jetta o sınıfta tam oyuncak..kodlamaya çok açık..benzinliside turbo olduğundan h.sonu hobi niyetine uğraşıp durabilirsiniz..arkadaşımın Jettasını en son kendi kendine park eklemiştik..CC direksiyonu takıp kulakçıkla vites değiştirme yapmıştık..yazılımla yağmur yağdığında camları otomatik kapatıyordu elimizdeki oyuncaktı..

Ben arabamın orjinal halini bozmak istemem belki bir spoiler yada arka spor tampon olabilir ama elektronik eklemeler sıkıntılı olabilir.

her iki aracı da sevmediyseniz diyecek bir şey yok tabii.Şuan benim için başka alternatif olmadığından focus mu opel mi diye sordum zaten.

Gönül isterdi ki Mazda3 ve Honda civic dizel otomatikler gelmiş olsaydı da deneme fırsatımız olsaydı :)  

Yorum bağlantısı
Misafir

Astranın yüzü yeni, dolusu led farlar vs güzel duruyor, testler başarılı gibi, sonunda kasa ağırlığını da atmış.. Ama, ama işte opel.. Benim bu zamana kadar ısınabildiğim tek opel ring edition corsa opc oldu :)

Focus da ancak tit x bixenon vs olunca tatlı oluyor, diğer türlü filo imajına sahip ne yazık ki, 3.kasadan sonra gözümden düştü. Zor bi karar

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Ben arabamın orjinal halini bozmak istemem belki bir spoiler yada arka spor tampon olabilir ama elektronik eklemeler sıkıntılı olabilir.

her iki aracı da sevmediyseniz diyecek bir şey yok tabii.Şuan benim için başka alternatif olmadığından focus mu opel mi diye sordum zaten.

Gönül isterdi ki Mazda3 ve Honda civic dizel otomatikler gelmiş olsaydı da deneme fırsatımız olsaydı :)

Anladım aslında eklenti değil yaptıklarımız kodlama ile fabrika tarafından kapalı halde satılan özelliklerin aktif hale getirilmesi insanı hem eğlendiriyor hem keyif veriyor..illa ikisi arasında kaldıysanız Astra seçin en azından yeni yüzü ile 4-5 sene gider..Focus makyajlandı ve muhtemelen Astradan çok daha önce kasa değiştirir..

Yol tutuş olayınada çok takılmayın bence..sınıfında en iyi yol tutan araba ile standart yol tutan araba arasındaki fark standart kullanım ve yol şartlarında fark edilemez diye düşünüyorum..zaten sürüş eğitimi almadıysa viraja doğru açıyla yaklaşıp virajı max. Süratte dönemeyeceksiniz..en iyisi içine oturup biraz kullanıp beğendiğinizi almak..

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Focus -şirket arabası astra senin araban gibi durur...

Parlement mavi alınırsa durmaz. 

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Metin Mert2

beyler herkese dusunceleri icin tşk ederim kararımı verdim ford focus 2013 titanyum x le yoluma devam edecem

şimdi sadece bana ist araca 3.5 gosterge ve kapalı olan lastik basınc  vs seyleri aktif edecek ve takacak biri lazım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...