İçeriğe Yönlendir

Yasal Takip Klon Cihaz

Ali Uymaz

Recommended Posts

Ali Uymaz

az önce telefonuma şöyle bir mesaj geldi cihazi HB den Türkiye garantili olarak aldim. faturası evraklari mevcut yalniz şöyle bir durum var gonderilen imel numarasi ile cihazın imel numarasi farkli musteri hizmetlerine kayıt actirdim baska ne yapabilirim

Teşekkürler

*****3604048**** IMEI No'lu cihaz klon olarak tespit edildigi icin 18/04/2016 tarihinde kullanim disi kalacaktir. Lutfen satin aldiginiz yere basvurunuz.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Eski bi cihaziniz varmiydi sattignz ? Geçenlerde arkadaşıma boyle bir mesaj geldi mesajdaki imei nosu ile kullandigi cihazin imei si tutmuyordu sonra eski sattigi cihazin imeisi olduğunu anladi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Orhan Oral
(düzenlendi)

Gecmis olsun..telefonunuzun i mei klonlanmiş..önce *#06# yazip ara deyin. mesajdaki imei ile telefonunuzunki tutuyormu onu ögrenin..tutmuyorsa hicbisey yapmaya gerek yok..mesajdaki ile sorguladiginiz ayni ise klonlanmistir kesin yinede bilgi teknolojilerine sorun..mesai yoksa hafta içi sorun: (0312) 294 9494

Faturalar varsa dert degil...yanliz tek hatta aciyorlar..

tarihinde Orhan Oral tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Eski bi cihaziniz varmiydi sattignz ? Geçenlerde arkadaşıma boyle bir mesaj geldi mesajdaki imei nosu ile kullandigi cihazin imei si tutmuyordu sonra eski sattigi cihazin imeisi olduğunu anladi

öncelikle Teşekkürler aldigim cihazlar ya bozulana kadar kullanıyorum ya da aile icerisinde degerlendiriyoruz aldigim diğer cihazları mi kontrol etsem acaba

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

eskiden kullandığınız herhangi bir telefonda olabilir.anneminde eski telefonunun email bu şekilde mesaj geldi hangi telefon bu diye diye motorola ilk kullandığı telefon olduğunu tespit ettik.böyle birşey olabilir sizinde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Gecmis olsun..telefonunuzun i mei klonlanmiş..önce *#06# yazip ara deyin. mesajdaki imei ile telefonunuzunki tutuyormu onu ögrenin..tutmuyorsa hicbisey yapmaya gerek yok..mesajdaki ile sorguladiginiz ayni ise klonlanmistir kesin yinede bilgi teknolojilerine sorun..mesai yoksa hafta içi sorun: (0312) 294 9494

Faturalar varsa dert degil...yanliz tek hatta aciyorlar..

Teşekkürler simdi aradim gorevliye seri numarasıni söyledim cihazınız kayitli kapatilmayacaktir dedi yanlis mesaj gitmis dedi dikkate almayin diye söyledi tekrardan Teşekkürler sagolun :-)
eskiden kullandığınız herhangi bir telefonda olabilir.anneminde eski telefonunun email bu şekilde mesaj geldi hangi telefon bu diye diye motorola ilk kullandığı telefon olduğunu tespit ettik.böyle birşey olabilir sizinde.[/quote

kendi cihazim degilmis bakalım diğerlerini arastirayim Teşekkürler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Şükürler

cok tesekkurler Allah razı olsun :-)

Gözünüz aydın.

Sağolun Allah razı olsun :-)

geçmiş olsun.bu hata bilinen bir hata

sabah direk bu mesajı görünce biraz dumura uğradım Sağolun forum sayesinde huzurlu mutlu sekilde atlattik Allah razı olsun tekrardan bu arada ailedeki diger cihazlarda da sorun cikmadi şükür :-)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...