İçeriğe Yönlendir

Seat Ateca

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Q1 ne?

bu tiguan ve gelecek olan q3 ile aynı.

q2 ufak.

q1 düşünemiyorum. jimny gibi olur herhalde. iyi olur.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

beğenmedim  :i-ih:  artık hiç özgün araba yapılmıyor hepsi birbirinin aynısı, aynı tip aynı özellikte araçlara bineceksek neden marka var hepsi birleşsin aynısını yapsın nede olsa sadece logolar farklı.gerisi neredeyse audi.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ateca videoları internete düşmeye başlamış. oldukça iyi görünüyor.

1.0 115HP 6 vites ile de geliyor...

https://youtu.be/ZfqgJbx7eAo

skoda yıda görsek, bu arada vw ve skodada yine toplama kararı alınmış, elektronik sistem hatası, motor ve diğer sistemler birden kapanabilirmiş...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

q2 göze daha hoş geliyor bence

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

İngiltere başlangıç fiyat 18.700 sterlin eylül ayında satışa sunulacak ülkemizde ise başlangıç fiyatı ise tahminimce  65-75 Bin TL arasında olacaktır. Daha farklı bir fiyat politikası ile girerlerse piyasayı alt üst edebilirler. 2017 de gelecek yeni skoda yeti ve kodiak'ta iddalı olacaktır bu piyasada. Motor ve şanzuman seçenekleri göz önüne alındığında Ateca iyi bir alternatif olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Fiyatı Kuga ile paralel olur diye düşünüyorum..

Ben tasarımını beğendim TSI motor ve DSG kombinasyonu ile tercih edilebilir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Güzel araç fiyat politikası önemli. Mahmut bey in söylediği rakamlarda olursa iyi satar bence.

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Tiguandan güzel, her zaman ki gibi Seat daha Audi platformunda ve benzer...

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Ben çok beğendim, fiyat konumlandırması Tiguan'dan aşağı olursa şansı fazla olur.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Beğendim. CRV ile beraber bence en yakışıklı SUV şu anda piyasadaki. Tuscon da fena değil ama onun motor seçenekleri rezalet.

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

İngiltere başlangıç fiyat 18.700 sterlin eylül ayında satışa sunulacak ülkemizde ise başlangıç fiyatı ise tahminimce  65-75 Bin TL arasında olacaktır. Daha farklı bir fiyat politikası ile girerlerse piyasayı alt üst edebilirler. 2017 de gelecek yeni skoda yeti ve kodiak'ta iddalı olacaktır bu piyasada. Motor ve şanzuman seçenekleri göz önüne alındığında Ateca iyi bir alternatif olabilir.

65 bin başalarsa geldiği gün alırım. bence en az 95 binden başlar.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

65 bin başalarsa geldiği gün alırım. bence en az 95 binden başlar.

Büyük ihtimal 1.0 TSI motor o fiyatlardan başlayacak rakiplerinin fiyatı aşağıdaki gibidir. Kararı siz verin.

Yeti: 59.900

Qashqai : 75.200

Kadjar: 75.000

Sportage: 68.900

Yeni Sportage: 80.000

Tuscon: 81.700

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Büyük ihtimal 1.0 TSI motor o fiyatlardan başlayacak rakiplerinin fiyatı aşağıdaki gibidir. Kararı siz verin.

Yeti: 59.900

Qashqai : 75.200

Kadjar: 75.000

Sportage: 68.900

Yeni Sportage: 80.000

Tuscon: 81.700

1.0 tsi ile gelirse bu gurubun içinde fark yaratır tüketim-performans eğrisi ile .  görüntü olarak tuscon hariç hiçbirinden geride değil

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt
(düzenlendi)

1.0 tsi ile gelirse bu gurubun içinde fark yaratır tüketim-performans eğrisi ile .  görüntü olarak tuscon hariç hiçbirinden geride değil

Aynen öyle, Yeti, Kadjar ve Tiguan hariç hepsinin başlangıç modelinin motorları atmosferik bu araç hem küçük motor hemde turbo seçeneği ile gelecek 116 BG ve 200 NM tork 1.0 motor için fena bir değer değil. Ortalama yakıt 5.2. ancak bu aracın en güzel kombinasyonu 1.4 TSI (150 BG) ve DSG şanzuman olacaktır onunda ortalama fiyatı 85.000 TL'yi bulur. VAG grubu ortalama 8-10 Bin TL arası otomatik farkı alıyor. Gelmesini heyacanla bekliyorum forumun ilk ateca'nın ilk alıcısı olabilirim :biggrin:  Tabi yeni Skoda YETİ'yi de bekliyorum heyacanla :shok:

tarihinde Mahmut YURT tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

..gerisi neredeyse audi.

seat, ispanya'da audi q3'ü üretiyor, ''bunu da aradan çıkarırız'' demişler herhalde.

Yorum bağlantısı
Misafir

beğenmedim  :i-ih:  artık hiç özgün araba yapılmıyor hepsi birbirinin aynısı, aynı tip aynı özellikte araçlara bineceksek neden marka var hepsi birleşsin aynısını yapsın nede olsa sadece logolar farklı.gerisi neredeyse audi.

hakikaten artık bütün araçlar birbirine benzemeye başladı.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...

yer çekimsiz ortamda q3e bineyim ama q7 hissettirsin modeli olmuş :)

tasarım  q7 yi andırıyor,ebatlar q3-5 arası. Beğendim çizgilerini 

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Leonun büyüğü olmuş resmen. Bi tasarım tutturdular diye diğer tüm modelleri bu tasarımdan turetiyorlar. Bence olmamış ama fiyatına bakmak gerek, alinasi olabilir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...