İçeriğe Yönlendir

Clio 4 Sis Farı Yuvasının Çapı

Yusuf Aycibin

Recommended Posts

Yusuf Aycibin

Arkadaşlar clio 4 ün sislerinin yuva çapı ne kadar acaba bilen var mı ? kaç inç yada genişliği ne kadar büyüklükte farklı bi sis farı sipariş ettim tereddütte kaldım uyar mı uymaz mı diye yoksa yuvayı kesip biçmem gerekecek bu seferde krom çıtası uymayacak bi fikri olan var mı ? 

Yorum bağlantısı
Misafir

Nasıl ki artık kanunen Esp araçlarda zorunlu ise, bence sis farı da zorunlu hale gelmeli.  :)

Öncelikle sinyal kolunda sis için anahtar vardır diye düşünüyorum Yusuf.. :biggrin: Dışında soradan takıp sinyal kolu yandı diyenlerde olmuş. Dikkat et, iyi bir ustaya yaptır montajı derim.

Ölçü olarak bilmiyorum ve nette de bulamadım ama aşağıdaki linkte Fiesta için olan sis farını sorunsuzca Clio ya takmışlar. İncele istersen.. Unutmazsam eve gidince benimkini ölçerim.

http://www.renaultfanclub.com/clio-4-fan-club-clio-4-kulubu/84283-clio-4-sis-fari-montaji.html

Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

Sinyal kolunda sis anahtarı yok ama benim aldığım gündüz farı gibi bişi olacağı için ben parklara bağlatıyorum eski fiesta da öyle yapmıştım çokta güzel durmuştu amerikan parklarla birlikte :) çinden yine farklı bi tasarım sipariş ettim 1 ay a gelir :) az da değilmiş :( orda yazan 13 inç çap acaba uyar mı onu düşünüyorum bende çok araştırdım bulamadım ölçülerini vaktim olsa bende inip ölçmeyi düşündüm ama iş yerinde metre falanda yok :( unutmazsan vaktin olur sanada zahmet vermemiş olursam memnun kalırım valla saoalsın 

Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

Güzel soru =)

Soru güzel ama cevabı hiç bi yerde yok :(

Yorum bağlantısı
Misafir

Yusuf, farın kendi çapı 8 cm, çerçeve dahil çapı 9,5 cm.. Benimki Valeo marka.

1a4a14ead2fa78eb81d457f870c63ac0.jpg

5e09d9aab5395e750702843dc8dff88e.jpg

Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

Yusuf, farın kendi çapı 8 cm, çerçeve dahil çapı 9,5 cm.. Benimki Valeo marka.

eyvallah çok saolasın vallahi sana da zahmet oldu, senin bu dediklerinle birlikte benim moralim bozuldu şimdi gelecek sis 13 inç. yazıyor ama cm olarak nedir bilemedim netten dönüştürdüm 33 cm diyor anlam veremedim :s ama galiba kesme biçme işlemi yapıcam öyle görünüyor :( dış kapağını biraz oyarsam oturur galiba inş. sanırsam :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

30 cm sis farı olmaz. Yanlış yazılmıştır.

Aldığınız linki paylaşırmısınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Clio 4 sis farı megane sis farı ile aynı büyüklüktedir. Clio nun sis farı plastik Megane'ın cam dır. Belki işinize yarar.

Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

30 cm sis farı olmaz. Yanlış yazılmıştır.

Aldığınız linki paylaşırmısınız.

http://tr.aliexpress.com/item/Super-White-LED-Daytime-Running-Lights-For-Toyota-Yaris-2014-2015-Drl-Light-Bar-Parking-Car/32601549371.html

aldığım ürün bu orda 13 inç. yazıyor başka bi tane yerde buldum clio 4 uyumlu diye onda 10 inç. yazıyordu sanırım biraz büyük gelecek ama kararsız kaldım en kötü dediğim gibi kesme biçme şekline giricem yaris yazdığına bakmayın hemen hemen bi çok üründe boyutları aynı corsa vs. umarım olacak olmadı satarım :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...