İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Asus Zenfone2

Eren OZEN

Recommended Posts

Eren OZEN

Merhaba arkadaslar. Neredeyse 1 yildir kullandigim telefondur kendisi eger bilmeyen gormeyen karsilasmayan varsa asus zenfone2 telefonunu tavsiye ederim. 4gb ram var telefonda oyun oynama film izleme gibi ozellikler icin hint kumasidir. Ayrintii ozelliklerine netten bakabilirsiniz. Asusun telefon ve telefon urunleriyle alakali kampanya ve firsatlar icin asus e-shopdan takip edebilirsiniz bazi zamanlar indirim falan oluyor. Telefonun yaninda 10050mah kapasiteainde zenpower kullaniyorum. Powerbank olur kendileri ve gayet basarili gordugum en saglam en orginal en kaliteli powerbank. Telefonu 2 kere %100 dolsurma kapasitesine sahip. Zen2 16gb fiyati en son 1100du. Dusmus olma ihtimali var. 32ligi ve 64lugu var 1500e kadar cikiyor. Mukemmel performans telefonu dusuk yada orta maliyet ile almak isteyenlere tavsiyemdir arastirmankz ve kiyaslamaniz. Hayirli gunler dilerim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eren OZEN

Yeni cikmadi

Asus zenfone5, zenfone6 ve zenfone2 telefonlari var. Amkral gemisi su an zenfone2 ve baska cesitlerde var. ZenfoneMax, zenfone2Selfie, zenfone2Laser gibi. Aralarinda fark var tabikide. En iyisi en pahalisi zen2. 16gblik 1100. 32ligi hatirladigim kadariyla 1200-1300 arasi. Powerbank desigim sey tasinabilir sarj aleti. Powerbank i sarj ediyorsunuz fullendigi zaman sarjdan cikariyorsunuz. Telefonun sarji azaldiginda powerbanki kablo kisa bi araciligiyla telefona takiyorsunuz sarj ediyor telefonu. Yani fise takip telefon basinda beklemeye son. Sarj aletini elinizde cebinizde cantanizda tasiyabiliyorsunuz. Asus gayet iyi bir teknoloji ve bilgisayar markasi biliyorsunuz ve telefonlarida var ayni kalitede. Bi bakip almayi dusundugunuz diger telefonlarla karsilastirmanizi tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Ubeyd Bayar

Ben 4 ay kullandım. Gerçekten güzel telefon. O paralara alınacak en iyi telefon. Gayet şık kullanışlı. Çok stabil. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...