İçeriğe Yönlendir

Arazi Naylon'u 4X4

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon
6 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Sani dellenme. bin arabana.

6 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Katılıyorum...

Bir süre yeni almayı planlamıyorum. 2-3 ay oturacağım oturduğum yerde :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Seçimden sonrayı bekle bence, hatta yılbaşına kadar dur bakalım ne olacak derim ben, sakın riske girme elinde nakit varsa harcama ve mümkünse fazla naktin varsa gerçek altın olarak banaka dışında bir yerde sakla kardeş...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
13 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Bir süre yeni almayı planlamıyorum. 2-3 ay oturacağım oturduğum yerde :)

Herkes akıllandı kuzum :)

Herkes oturuyor 2-3 ay. 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Tabi tabi, bekleyin harcamayın, ekonomiyi iyice durdurun. 😒

Takasla halletmeye çalış işini Sani, daha önce de konuştuk. Mümkünse hayatı erteleme. 2-3 bin az olsa ne olacak fazla olsa ne olacak en neticesinde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
(düzenlendi)
1 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Tabi tabi, bekleyin harcamayın, ekonomiyi iyice durdurun. 😒

Takasla halletmeye çalış işini Sani, daha önce de konuştuk. Mümkünse hayatı erteleme. 2-3 bin az olsa ne olacak fazla olsa ne olacak en neticesinde.

Takas son çare abi. O mutlaka aklımda. Ben açıkçası 2-3 ay o parayı değerlendirmek istiyorum.

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Dün itibari ile uzun süredir devam eden bi problemin çözüldüğünü düşünüyorum. Rölantide titreme devir dalgalanması olayı bir çok Duster'da mevcut. Özellikle makyajlı kasa ilk yıllarında daha çok olduğunu gördüm.

İnternetten okuduğum kadarı ile EGR ve MAF'ın buna sebep olabileceğini gördüm. Soluğu Osman usta'nın yanında aldım. "EGR'den mümkün ama duyduğum ses enjektörü işaret ediyor" dedi. "46bin KM'de, sanmıyorum ama bakarsın" dedim. EGR temizlenmiş ama durum düzelmemiş maalesef. EGR'nin de durumu bayağı kötüymüş bu arada, o da aradan çıktı.

Herkesin yaptığı ve önerdiği biçimde Kağıthane Güven Pompa da daha evvel yakıt pompası basınç sensörünü değiştirmiş ve uzun süre dalgalanma kalmamıştı. Yine başlamıştı ve son servis bakımında enjeksiyon öğretisi yapılmıştı. 1 ay idare etti ve yine dalgalanma başlamıştı.

Osman usta tekrar Güven pompa'ya götürmüş ve içeri alırlerken "enjektörden başlarız, boğaz kelebeği, MAF, rail hattı ve rail sensörüne kadar iş gidebilir" demişler. Enjektörler sökülmüş ve maalesef 2 tanesinin durumunun kötü olduğu görülmüş. 2 tanesinin iç takımı komple yenilenmiş, geri kalanlar ise temizlenmiş.

2 gündür deniyorum ve resmen benzinli araba gibi oldu sesi. Dalgalanma anında sesinin değiştiğini biliyordum ama bu kadar toparlayacağını düşünmemiştim. Umarım artık bir daha yapmaz.

Ayrıca Osman usta uyardı, "opet'te hep karşılaşıyoruz, Shell ya da BP'ye geç" dedi. Dün Shell'den siftahı yaptık bakalım.

Son olarak, durduğum yerde direksiyonu çevirince gıcırtı ve tümsek inişlerinde tak sesi geliyordu. Sağ ön teker bilyası bozulmuş. O da değişti ve sesler kesildi.

Osman usta'nın ellerine sağlık :nazar:

Hayırlısı ile satılsa bi de :)

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
42 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Haa sorunluydu ondan satıyorduuun ;)

Yok hocam, tüm sorunlarını çözdüm çok şükür :) Para tatlı :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)

Aracınızı "gerçekten satmak" istiyorsanız fiyatını gerçek piyasa şartlarında belirlemeniz lazım. 1,5 aydır 2016~17 mondeo titanium led farlı araç arıyorum. 140~150 isteyenlerin araçları dururken 2016 model 3 araç satıldı. 113, 116, 118  bine. 3 tane 2017 satıldı 128, 130 birtanesi 144 bine piyasasının bana göre 7~9 bin üstüne gitti. Diğerleri halen satışta duruyor.  Alacağınız araç belli ve hazırsa  bence fiyatınızı bir gözden geçirin @Sani Gerşon bey satmadan alamıyoruz. 

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
32 dakika önce, Metin Uzunoğlu yazdı:

Aracınızı "gerçekten satmak" istiyorsanız fiyatını gerçek piyasa şartlarında belirlemeniz lazım. 1,5 aydır 2016~17 mondeo titanium led farlı araç arıyorum. 140~150 isteyenlerin araçları dururken 2016 model 3 araç satıldı. 113, 116, 118  bine. 3 tane 2017 satıldı 128, 130 birtanesi 144 bine piyasasının bana göre 7~9 bin üstüne gitti. Diğerleri halen satışta duruyor.  Alacağınız araç belli ve hazırsa  bence fiyatınızı bir gözden geçirin @Sani Gerşon bey satmadan alamıyoruz. 

Aracın piyasasında şu an en ucuzum. En donanımlısı aracım. Benden çok daha pahalıları mevcut.

Aynı aracın eski kasa 150bin km'de, kazalı ve boş donanımlısını almak isteyen olursa, tabii ki 55binTL'ye de var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

O zaman fiyatımızda sorun yok. Daha aşağı çekmeyin, hayırlısı ile beklemeye devam.

7 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Aracın piyasasında şu an en ucuzum. En donanımlısı aracım. Benden çok daha pahalıları mevcut.

Aynı aracın eski kasa 150bin km'de, kazalı ve boş donanımlısını almak isteyen olursa, tabii ki 55binTL'ye de var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Doğan Arşiray

yeni fiyatları kopmuş. 110 bin tl den başlıyor ful plastik edisyon.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
Sani Gerşon yazdı:

Ne yapsak, satılmayan malın fiyatını mı yükseltsek :D

Bazen işe yaramıyor değil.
Arkadaşın aracını ilana koymuştuk pek arayan yoktu 2-3 ay sonra 2 bin tl daha pahalı yazdık baya arayan oldu, pazarlıkla ilk yazdığımız aklımızda olan fiyatta sattık :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

bence satma Sani, ama kafaya taktıysan bekle derim, alacak olan gelir bulur, zaman meselesi...

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Sani Gerşon yazdı:

Ne yapsak, satılmayan malın fiyatını mı yükseltsek :D

Sani sık dişini araba lazım olur.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Cihangiroğlu yazdı:

bence satma Sani, ama kafaya taktıysan bekle derim, alacak olan gelir bulur, zaman meselesi...

Mehmet Göktürk yazdı:

Sani sık dişini araba lazım olur.

Daha düşmüyorum rakamı zaten. Dursun, acelem yok :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

arayan oluyormu peki ?

türkiyede ki en ucuz 3. ilan benimki sadece muabbete arıyor millet 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Servet Aydın yazdı:

Adam nişantaşı bebek arası kullanıyor ne dağı nerede 

En yakınında Elmadağ var. Divan Otelin buluduğu bölge. Taksimin 1 km ilerisi, Nişantaşından 4 km geride. Sayılır mı?

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

@Sani Gerşon valla arabanı satma, ikinci elde satlık mondeolar piyasa durgun olmasına rağmen ötv den sonra fiyatlarını 2-5 bin lira artırdılar. 68 gündür araba arayışım sürüyor hedefi öteledim artık eylüle olmasa bile inşallah yılbaşına alacağım 😉

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...