İçeriğe Yönlendir

2016 Yeni Tiguan

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

Herkese iyi Akşamlar. Bildiğiniz gibi eşimin aracını Değiştirme kaşıntısı tutmuştu. Eşim ve çocuklarımın güvenliği için biraz yüksek SUV Tarzı araç bakıyordum. Sağolsun Doğuş ta müdür olan Arkadaşımın önerisi ile yeni tiguanda karar kıldık. Bugün kaporasını yatırdık ve Aracın siparişini geçtik. Kısmetse Mayıs Ayında aracı Mersin'de bulamadığımızdan afyon vw bayisinden aldık. Araç 1.4 TSİ baz model beyaz renk. Teslim aldığımızda fotoları ve araç hakkındaki izlenimlerimizi burda paylaşırım. Herkese şimdiden iyi dilekleri için teşekkür ederim. Daha iyileri siz Arkadaşlarımın olsun.

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

2,0 tdi gelecekmiş ilk etapta.Ondan mı aldınız acaba?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

vw sitesinde varmış, 1.4 tsi ortalama tüketim kaç acaba? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Kazasız, belasız, keyifli sürüşler dilerim.

teşekkürler Emre bey.

Hayirli olsun abi.

sami kardeşim Sağolasın.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)

Tiguanı bilmem ama 1,4 tsı 160 ps dsg   Passat  CC  şehir içinde sağlam yakıyor...Bir haftadır kullanıyorum...(benim değil)...ama yola gidişi akışı bi başka...  r line paket olan araçta yok yok...Bir ay kadar da B 8 passat kullandım 1,6 tdi dsg...şehir içi 5,8 ortalama ile gezdim...şehir dışı 4,6 ile çok rahat geziliyor...Bir fordçu olarak diyebilirim ki...vw nin marka algısı fordun çok çok ilerisinde...Şimdiden hayırlı olsun...

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

2,0 tdi gelecekmiş ilk etapta.Ondan mı aldınız acaba?

yok Fatih bey 1.4 TSİ aldık

ne zaman geldi yeni kasa , hiç duymadık.

mayısta geldi araç

vw sitesinde varmış, 1.4 tsi ortalama tüketim kaç acaba?

evren bey Yakıt bilgilerini paylaşırım burda.

Tiguanı bilmem ama 1,4 tsı 160 ps dsg cc şehir içinde sağlam yakıyor...Bir haftadır kullanıyorum...(benim değil)...ama yola gidişi akışı bi başka...r line paket olan araçta yok yok...Bir ay kadar da B 8 passat kullandım 1,6 tdi dsg...şehir içi 5,8 ortalama ile gezdim...şehir dışı 4,6 ile çok rahat geziliyor...Bir fordçu olarak diyebilirim ki...vw nin marka algısı fordun çok çok ilerisinde...Şimdiden hayırlı olsun...

yapılan testlerde ve görüşlerde yeni euro 6 motorların %24 daha az yaktığı Belirtilmiş. Bizde aldığımız araç fazla km yapmayacağı için aslında sıkıntı yok. Biz 2015 ocakta aldığımız golf şu anda 6000 km de. Kısaca sıkıntı yok çok yaksada [emoji16]
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hayırlı olsun abi golf satıldı mı?

golfü bir arkadaşa söz verdik gibi. Kız gibi araç valla
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hayırlı olsun güle güle kullanın..

teşekkürler Mithat hocam
Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Yeni tiguan kesinlikle çok harika bütçem el verse hiç düşünmeden alırım yani

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

tepeleme doldursan demek ki 900 litre falan alacak, koltuk yatırmadan. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hayırlı olsun.

teşekkürler

Yeni tiguan kesinlikle çok harika bütçem el verse hiç düşünmeden alırım yani

doğuşta ki arkadaş kesinlikle al dedi. Normalde biz otomatik golf alacaktık. Yeni tiguan al dedi. On numara oldu dedi. Bizde tavsiyesine uyduk.

tepeleme doldursan demek ki 900 litre falan alacak, koltuk yatırmadan.

uzun yolda dolduracağız iyice. [emoji23][emoji3]
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hayırlı olsun abi. Yengem güle güle kullansın.

Allah kaza bela vermesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hayırlı olsun abi. Yengem güle güle kullansın.

Allah kaza bela vermesin.

teşekkürler kardeşim.

Hayırlı olsun abi.Kazasız belasız.

saol Hamza. Sen ne yaptın mondiden sonra.
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Abi işin açığı benim şehirdışı git-gel işi bitti.Arabada lazım olduğu zaman evin ortak malı c3 ümüz var dizel.Rahat rahat bakıyorum şimdilik.Yakındır benim almam da astra 1.6 cdtı 136 hp olanlara bakıyorum abi hayırlısı diyeyim :)

hayırlısı olsun Hamza kardeşim.
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hayırlı olsun  :nazar:

Güzeeel, demekki yeni Yeti nin gelmesi yakın, bakalım Tiguanın satışını şuanki kasa dizel ve elegance donanımla kestiği gibi kesebilecekmi, sanırım kesecek, donanımı kırpmazlarsa tabiii :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...