İçeriğe Yönlendir

2016 Yeni Tiguan

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Bekir Afşar

Hayırlı olsun. Kazasız belasız güzel günlerde kullanmanız dileği ile :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hayırlı uğurlu olsun. Yengemiz ve çocuklar güle güle binsinler :)

teşekkürler Önder bey. Biraz daha Güvenlikli yüksek araç istedik ailecek.

Hayırlı olsun. Kazasız belasız güzel günlerde kullanmanız dileği ile :nazar:

teşekkürler Bekir bey

hayırlı olsun :nazar:

barış Ağa'm Sağol
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun, allah kaza bela vermesin

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun, allah kaza bela vermesin

teşekkürler Serhat âmin hepimize kaza bela gelmesin.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Vw' nin yeni yüzünü hiç sevemedim. Hyundai Tucson veya Kia sportage da alternatif seçenek olabilirdi 5 yıl 150 bin km garanti iddialı.

Yine de hayırlı olsun kazasız cezasız kullanılsın.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Tiguan aldık almayada. Bugün Hyundai nin önünden geçerken söyle bir baktık tucsona. Fena durmuyor araç. Fakat araç çok yakar gibi geliyor. 10 lt altına düşmez gibi . Tiguanın hem vergi avantajı var hemde 3 lt az yakar gibi. Ikinci elde de vw Faktörü var. Hem zarar ettirmiyor hemde çabuk satılıyor. Gönül sanki tucson diyor mantık tiguan diyor. Hanımda tiguan istiyor. Biz yine tiguanda karar kıldık.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Yenge hanım vw dediyse abi sana çokta bir seçenek kalmamış

mert doğru söylüyon iç işleri Bakanı Demiş bize söz düşmez. [emoji23]
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle kullanın. Bana da gel seninkini alalım, 15 üste ver highline verelim dediler. Ama benim aracın donanımını istersem 25 bin TL oluyor fark. Kalsın dedim, benim araç 3900 km'de, yakında 4000 olur. [emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle kullanın. Bana da gel seninkini alalım, 15 üste ver highline verelim dediler. Ama benim aracın donanımını istersem 25 bin TL oluyor fark. Kalsın dedim, benim araç 3900 km'de, yakında 4000 olur. [emoji4]

cenk hocam sizin araçta on numara. Sizin araçın km sini bu aldığımız araç 1 yılda ANCA yapacak[emoji3]sattığımız golf 1.5 yılda 6000 km ANCA yaptı düşünün. Bizim Hanım'ın Araçları hep Sıfır gibi satılıyor.

2012 Corsa vardı 1.Yılda 2000 km yapıp satıldı

2013 focus vardı 1.5 yılda 4500 km yapıp satıldı.

Şimdi 2014 golf 1.5 yılda 6000 km yapıp satılıyor.

Bu km yarısını da ben kullanıyorum. Araba yatmasın diye.

Arabalar evin ikinci Arabası olunca sadece alışveriş ve çocukları okula götürmek için kullanılıyor.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bizde de öyle aslında, eşimin arabası genelde kullanılmıyor. Ama bizim yılda yaptığımız km de azaldı. Tekrar hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

f62a98ae3d58ba792698043420cef54f.jpgaraç gemi ile yola çıkmış kısmetse Mayıs ayının 25 de afyon vw bayiden teslim alacağım arkadaşlar.

Neptune ılıad kargo gemisi ile yolda

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
(düzenlendi)

2.0 tdi motorlu versiyonu test ettik bugün. Araç çok etkileyici geldi bana. İç mekan çok ferah ve rahat. Motor harika, çok sessiz ve yumuşak, çekiş kuvveti tahmin edeceğiniz gibi çok yüksek. Direksiyon sistemi hassas , sanki araç küçük hafif bir araçmış gibi çevik, sürüş pozisyonu güzel. LCD göstergeler okunaksız olur diye düşünüyordum ama çok aydınlık ve kaliteli. Frenler autobild testlerinde eleştirilmişti, ben zayıflık hissedemedim ama dozlama iyi. İç mekan kalitesi ve işçilik yüksek zaten söylemeye gerek yok. Eleştirilebilecek yön bence tasarım , pek etkileyici değil, çirkin sayılmaz ama fazla sade. Bagaj 615 litre fakat normal kullanımda bu seviyede değil, koltuklar öne çekilmesi gerekiyor. Araçta kusur bulmak pek kolay değil .Fiyat 2000 motor olduğu çok yüksek. DSG çok iyi çalışıyor. 

tarihinde Evren Erakçora tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

2.0 Dizel bu araca tam olmuş, ama malum vergi sistemi.  Motorda homurtu, titreşim vs neredeyse yok, 1000 devirde bile rahat gidecek sanki. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Kışa doğru 1.5 TSI  EA211 EVO motorlar gelecek. bunlarda sıkıştırma oranı 12:1 oluyor ve emme valfleri piston yukarı çıkarken hala kapanmıyor geç kapanıyor. bu sayede piston patlama sonrası inerken uzun yol katetmesi sağlanıyor.

1993 te mazda ve subaru yapmışmış. şimdi VW yapıyor. strok büyüdüğü için 1.4 ten 1.5 e hacim büyümek zorunda kaldı.

videosu:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

cenk hocam sizin araçta on numara. Sizin araçın km sini bu aldığımız araç 1 yılda ANCA yapacak[emoji3]sattığımız golf 1.5 yılda 6000 km ANCA yaptı düşünün. Bizim Hanım'ın Araçları hep Sıfır gibi satılıyor.

2012 Corsa vardı 1.Yılda 2000 km yapıp satıldı

2013 focus vardı 1.5 yılda 4500 km yapıp satıldı.

Şimdi 2014 golf 1.5 yılda 6000 km yapıp satılıyor.

Bu km yarısını da ben kullanıyorum. Araba yatmasın diye.

Arabalar evin ikinci Arabası olunca sadece alışveriş ve çocukları okula götürmek için kullanılıyor.

Neden bu kadar düşük km de iken aracı satıyorsunuz özel bir sebebi varmı yoksa değişiklik isteğimi ?

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Neden bu kadar düşük km de iken aracı satıyorsunuz özel bir sebebi varmı yoksa değişiklik isteğimi ?

kaşıntı diyelim[emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Hayırlı olsun kazasız belasız binin. Canlısından selektör yedim uzun yolda gözlerim fal taşı gibi açıldı :) Eski VW ci olarak araba gerçekten VW vallahi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

Arda bey hayirli ugurlu olsun yeni araciniz. Basligi hep goruyordum ama arac tanitimi diye bakmamistim. Ust basligi gorunce arabam diye ozaman baktim. Afyonda bir yardıma ihtiyaciniz olursa arayabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Arda bey hayirli ugurlu olsun yeni araciniz. Basligi hep goruyordum ama arac tanitimi diye bakmamistim. Ust basligi gorunce arabam diye ozaman baktim. Afyonda bir yardıma ihtiyaciniz olursa arayabilirsiniz.

teşekkür ederim ilginiz için. Kısmetse Salı günü afyondayım. Aracı Alıp hemen döneceğim.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...