İçeriğe Yönlendir

2016 Yeni Tiguan

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

Abi hayırlı olsun

teşekkür ederim Erol. Görüşemiyoz eskisi gibi.
Yorum bağlantısı

teşekkür ederim Erol. Görüşemiyoz eskisi gibi.

Abi sen yoğunsun ben yoğunum.Gönüller bir .

Gelecem bu sezon yazlığa ..Görüşürüz inşallah...

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Abi sen yoğunsun ben yoğunum.Gönüller bir .

Gelecem bu sezon yazlığa ..Görüşürüz inşallah...

inşallah teke tek görüşelim. Beklerim kardeşim.
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bugün 2.0 ile test sürüşü yaptım. araç sakin düz. iç kumaşlar ve trimler iyice ama eski kalite yok gibi ya da psikolojik. içeri ses almıyor. motor sesi biraz alıyor. 8 inç radyo felan iyi.  çevre görüşü iyi. koltuklar iyi. manuel ayarlı tamamı. benim trend passatta bile elektrikli koltuk ayarları.

cd kutusu torpidoda.  satış temsilcilerinin 1.5 tsi dan haberi yok.  süspansiyon çok oynamaya müsade etmiyor sert yani. kasisten hızlı geçince amortisör vuruyor.  alüminyum dekor ön panel iyi. piyano kötü. aracın ön ızgarada piyano öğeler var. VW ambleminin oralar felan biraz kalitesiz geldi nikelajlar çin işi gibi. mat siyah plastikler sanki daha kaliteli gibiydi. yanlardaki çamur kapı altı siyah plastikler de biraz ince geldi gözüme. Ama sonuç olarak araç güzel arka passat kadar geniş sayılır.

inmesi binmesi zor değil. 

Sonuç: Zevkli bir araç değil ama güzel kabul edilebilir. Blazer ceket gibi. giy çık. özel bir elbise değil.

ön ızgara alt kısımdan içeri fırlayan taşlar intercooler (sulu) radyatörünü delecektir. Benzer sorun başka bir markada da yaşanıyordu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Ve araç Almanya'dan Afyon'a ulaştı. Aracın plakasınıda ayırttık. Pazartesi işlemler Başlıyor Salı günü kısmetse aracı evi olan Mersin'e getireceğiz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hayırlı uğurlu olsun abi kazasiz belasiz:-)

teşekkürler ali kardeşim

Hayırlı olsun şimdiden. Kazasız belasız inşallah...

sağolun Ertan bey. Iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

afyondan dönerken çok basma sakın hocam.

yok çok zorlamam aracı. Yeni araç zorlanır mı hocam. Bu 8. Yeni araç olunca biliyor insan. Zaten Rodaj süresi dolana kadar Satılmış olur araç[emoji2]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
(düzenlendi)

0261b1c05ba17cc2a2bcbe40c585be86.jpg

65499a5972f01d4bb6c6bec4c91a1eea.jpg

05113f424f84e57cedf8267aa9206ad8.jpgve makina geldi

tarihinde Arda Bülent Güzel tarafından düzenlendi
  • Beğen 9
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Üç kağıt çok ya vwde

Yol bilgisayarına da güvenmemek lazım.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
7c958dc606eaae2e4543c7887ea5fda0.jpgve bu araç daha 400 bile dememiş 5000 km sonra daha az yakacak. Yokuş aşağı Demiş arkadaş nerde 350 km Yokuş aşağı var [emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...