İçeriğe Yönlendir

2016 Yeni Tiguan

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Mehmet Göktürk
Arda Bülent Güzel yazdı:

Hocam boşver şimdi bunları. Yeni kasa ne zaman çıkacak belli birşey varmı.

makyaj yedi. 3 sene daha devam hele üretimler gecikince hastalık vs 4 sene daha gider ama 2 sene sonra resimleri çıkar yeni kasanın. Daha Q3 çıkacak.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

makyaj yedi. 3 sene daha devam hele üretimler gecikince hastalık vs 4 sene daha gider ama 2 sene sonra resimleri çıkar yeni kasanın. Daha Q3 çıkacak.

Hocam makyajda neler var acaba
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Arda Bülent Güzel

Bugün bir haftalık yAtmasından dolayı bizim aracın aküsü su koyuverdi. 20 dakika çalıştı kapattım araba tekrar çalışmadı. Şimdi ben araca yeni akümü alayım yada şarjmı ettireyim. Yada alacaksam hangi aküyü önerirsiniz yada en ucuzunu alıp takayım mı arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Arda Bülent Güzel yazdı:

Bugün bir haftalık yAtmasından dolayı bizim aracın aküsü su koyuverdi. 20 dakika çalıştı kapattım araba tekrar çalışmadı. Şimdi ben araca yeni akümü alayım yada şarjmı ettireyim. Yada alacaksam hangi aküyü önerirsiniz yada en ucuzunu alıp takayım mı arkadaşlar.

start stop için uyumlu herhangi bir akü olur. yani pahalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bugün aküyü yetkili serviste değiştirdik. Start stoplu 800 tl

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Arda Bülent Güzel
ben bunu paylaşmış mıydım?

IMG_3967.thumb.JPG.e04c3140f845c2dda9cd3dd0851ee789.JPG

İnanılmaz değişim var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Tiguanin her kasasi ciddi anlamda guzel ama son kasasi muhakkak led far olmali diyorum :)

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Ozaman Maksadiniz ne bayim [emoji2960][emoji23]
Sen boyle bak daha anlasilir olur [emoji8]

6796afeefee333b191180032acd196b3.jpg

9f9db4350bcaca13046556cfcdb97e8a.jpg
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bencede mercekli bir başka görünüyor araç. BiZim araçta maalesef yok. Belki de gerek duymadık. Ama araç çok farklı oluyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Taşıyıcı barları herkese tavsiye ederim. Sedan olsun suv olsun herkes almalı. Devir ekonomi devri. Kendi keresteni kendin taşıyacan araç üstü çadır da takabileceksin. Evlere tıkıldığımız şu zamanda güzel foto.. (not: passat B6 B7 sedan için barlarım hala satılık)

IMG_5450.jpeg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Arda Bülent Güzel

Şaka maka aracı alalı 4 yılı doldurduk. Geçen hafta sağolsun Mehmet Özyürek abey kaskosunu ve trafik sigortasını halletti. ( bu arada king e teşekkürlerimi borç bilirim. Ben öderim demiş kaskoyu . Kesene bereket king )

Araç 25.000 km de iken yetkili serviste yıllık bakımına girdi. Araçta

Yakıt filtresi

Yağ filtresi

Yağı

Polen filtresi

Birde 4 yıl geçtiği için fren hidroliğini değiştirdiler.

Antifriz azalmış onu eklediler.

Buji 4 yıl dolduğu için değiştirelim dediler ben kararsız kaldığım için değiştirmedim. Zaten yılda 6 000 km yapan aracın bujisi neden değişsin dedim.

Sizce doğru kararmı değiştirmemek.

Toplam 1108 TL tuttu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Arda Bülent Güzel yazdı:

Şaka maka aracı alalı 4 yılı doldurduk. Geçen hafta sağolsun Mehmet Özyürek abey kaskosunu ve trafik sigortasını halletti. ( bu arada king e teşekkürlerimi borç bilirim. Ben öderim demiş kaskoyu . Kesene bereket king )

Araç 25.000 km de iken yetkili serviste yıllık bakımına girdi. Araçta

Yakıt filtresi

Yağ filtresi

Yağı

Polen filtresi

Birde 4 yıl geçtiği için fren hidroliğini değiştirdiler.

Antifriz azalmış onu eklediler.

Buji 4 yıl dolduğu için değiştirelim dediler ben kararsız kaldığım için değiştirmedim. Zaten yılda 6 000 km yapan aracın bujisi neden değişsin dedim.

Sizce doğru kararmı değiştirmemek.

Toplam 1108 TL tuttu.

buji 60 binde bir değişir. Kitabında da öyle yazıyor. 4 yıl yazıyor mu hatırlayamadım. Gerekmez. yazıyorsa bile 5. senede değişir. :) olmadı 6.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Beklemekle bir şey olmaz bujiye. Boşver :)

Önderin Mercedes kart ve Servetin patron kart olmasa bu kriz döneminde işimiz zordu. [emoji847]

Allah limitlerine zeval vermesin.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

buji 60 binde bir değişir. Kitabında da öyle yazıyor. 4 yıl yazıyor mu hatırlayamadım. Gerekmez. yazıyorsa bile 5. senede değişir. [emoji4] olmadı 6.

Altıncı sene de zaten araç gider. Bujiyi alan arkadaş değiştirir ozaman hocam.
2 seneye satılık aracımız var. Şimdiden söylüyorum. 2022 yeni kasa çıkarsa tabi.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Altıncı sene de zaten araç gider. Bujiyi alan arkadaş değiştirir ozaman hocam.
2 seneye satılık aracımız var. Şimdiden söylüyorum. 2022 yeni kasa çıkarsa tabi.

2022 de görüşelim. :)

Artık otomatik saplantım kalmadı.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mehmet Ozyurek yazdı:

2022 de görüşelim. :)

Artık otomatik saplantım kalmadı.

Karavan çekmeye uygun. 1300KG

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

2022 de görüşelim. default_smile.pngArtık otomatik saplantım kalmadı.

Görüşelim abi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Abi hiç kullandın mı? Gidişine ve sessizliğine bayıldım. Premium sınıfına çok yakın. Sana yakışır [emoji6]

Evet kullandım.
Qashqaiden sonra pamuk gibi gelmişti :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...