İçeriğe Yönlendir

Asus Zenfone Max 5000Mah

Erhan Doruk

Recommended Posts

Erhan Doruk

Geçen bir dergide gördüm. belki yeni çıkan bir model değildir ancak 5000mah pili ile oldukça dikkatimi çekti.  38gün bekleme süresi ile lanse ediyorlar ( ekran dahil herşey kapalı iken).  note4 ile seyahatte batarya sıkıntısı yaşıyorum. Bu modeli kullanan veya yorumu olan var mıdır?

Fiyatı 1000 lira civarında.

https://www.asus.com/tr/Phone/ZenFone-Max-ZC550KL/

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

Ekran kasası çok kalın, ayrıca beya alacaksanız ekran içinde gizli 2. siyah çerçeve var. Performansı günlük işler için ideal. 1000 liraya daha iyi performans veren telefonlar var. Lenovo vibe p1 daha iyi her yönden ancak lenevonun arayüzünü beğenmiyorum. Asus'un bir eksisi olarak en alttaki dokunmatik tuşlarının IŞIKLARI yanmıyor. Samsung'un en ucuz modelinde bile yanıyor.

1,5 senedir asus zenfone 6 kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Geçen bir dergide gördüm. belki yeni çıkan bir model değildir ancak 5000mah pili ile oldukça dikkatimi çekti.  38gün bekleme süresi ile lanse ediyorlar ( ekran dahil herşey kapalı iken).  note4 ile seyahatte batarya sıkıntısı yaşıyorum. Bu modeli kullanan veya yorumu olan var mıdır?

Fiyatı 1000 lira civarında.

https://www.asus.com/tr/Phone/ZenFone-Max-ZC550KL/

Vibe P1 in rakibi.  İkisini karşılaştırıp alımını yapabilirsiniz.  Asus yazılım konusunda çok sıkı çalışıyor ama tasarım konusunda başarısız buluyorum. 

5000mah pil rüya gibi. :)  Bazen şeytan diyor Oukitel K10000 al.   10000Mah pil ile kullan gitsin. 

1456476053749871.jpg

0001.jpg

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Asus ta hızlı şarj özelliği yokmuş. tam şarj süresi 5 saat miş. Bu direk telefonunun elenmesine neden oldu. Vibe P1 i değerlendirmeye aldım. Ancak powerbank alma fikri daha çok kafama yattı. Yada aşağıdaki gibi yedek pil+şarj üntesi düşünyorum.

Note-4-EB-BN910BBK-Battery-3220mAh-Dual-

powerbank olarak xiaomi 10400 mü tavsiye dersiniz?

Yorum bağlantısı
Sezer Pamukçu

Bence iPhone tercih etmelisiniz. Telefon konusunda gerçekten de lider konumda diyebilirim. iPhone birçok kişi çok kısıtlaması ve bataryası konusundan dolayı olsa gerek sevmiyor ancak iPhone aldıktan sonra gerçektende telefon buymuş diyebilirsiniz. iPhone 5s kullanıcısıyım ve batarya 1,5 gün kesintisiz gidiyor 7/24 3G açık ve sürekli iletişim halindeyim. Hayatınızı düzene sokabilecek muhteşem uygulamaları sa App Store'de mevcut. Android mi IOS mu derseniz bence. ios işletim sistemini tercih edin.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Usb kısmından gol yedik King abim ben hallederim dedi ama piller sağlam ben çok kullandım tabi diğer 5200 mahlık makinada bozuldu anlamadım teknolojik ürün dayanmıyor bana zenfone 2 laser aldım memnun olmadığım yönleri şu an daha fazla.

Dağ bayır gezerken tasarruf modunu aç pil ömrün iki katına çıkar. Ekran kilitliyken interneti falan kesiyor. Öbür türlü sürekli şebekeye bağlı kalmaya çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

note4 te şarj bayağı uzun gidiyor? hatta ulra tasarrufta 44 gün civarı. ayrıca powerbank li kılıf alabilirsiniz? işe yarıyor. hem kılıf hem şarj ediyor.

Yorum bağlantısı
Yasin_On

Bende de 64lük iphone 5 var. Pil konusunda çok müzdaripim. Sabah %100 ken akşam 6 da %15 lere düşüyor. Asus zenfone max'i araştırırken lenovo vibe p1 in incelemelerini gördüm ve lenovo ya yöneldim. Şimdi iphone 5 i satıp lenovo vibe p1 alacağım. Dün akşam malum siteye ilanı verdim bile :)

Yorum bağlantısı
Yasin_On

Kardeşim bu sabah vibe p1 aldı diğer seçenek asus zenfone max idi ancak batarya kapasitesi hariç aynı özelliklerde zenfone 2 laser kullanıyorum. Bu sebeple max listeden çıktı vatandan taksitle aldı. Gold rengini seçti. Maxdaki sorun 5000 mah batarya var ancak işlemci hızlı şarjı desteklemiyor. 3000 mah bataryası olan telim 3 saatte dolur maxı siz oranlarsınız. Kardeşim şu an marsvelov güncellemesini yapıyor.

En güzeli snapdragon 615 işlemci kullanıyor ve bu işlemci hem pil performansını iyi ayarlayan hem de ısınma sorunu olmayan bir orta segment işlemci. Ayrıca Vibe P1 in parmak izi okuyucusu da çok stabil. Bugun ağırlığına felan da canlı canlı baktım. Bence fiyatına göre çok güzel bir cihaz. İphone 5 i satarsam hemen siparişi geçeceğim. 

Yorum bağlantısı
Yasin_On

Satılık 64GB beyaz eziksiz çiziksiz tertemiz iphone 5 var yokmu isteyen  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Şirket telefonu iphone5.şarj konusunda note4 den daha ķötü durumda. Özel bir uygulamadan dolayı kullanmak zorundayım maalesef.

Bence iPhone tercih etmelisiniz. Telefon konusunda gerçekten de lider konumda diyebilirim. iPhone birçok kişi çok kısıtlaması ve bataryası konusundan dolayı olsa gerek sevmiyor ancak iPhone aldıktan sonra gerçektende telefon buymuş diyebilirsiniz. iPhone 5s kullanıcısıyım ve batarya 1,5 gün kesintisiz gidiyor 7/24 3G açık ve sürekli iletişim halindeyim. Hayatınızı düzene sokabilecek muhteşem uygulamaları sa App Store'de mevcut. Android mi IOS mu derseniz bence. ios işletim sistemini tercih edin.

Note4 e yeni pil almaya karar verdim gibi. Acil durumda arabadan veya notebooktan sarj ediyorum . Orjinal pil 80-100 lira civarında.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Hepsib.rada.com da 34 liraya batarya var orjinal kutu fotosu koymuslar. Genpa da orjinal 92tl. Samsung yurtdışında 24 usd. Hepsib.rda da ya fiyatta hata var yada ürün orjinal değil. Orjinalse bu fiyata kaçmaz

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...