İçeriğe Yönlendir

01Vz990 3 Boyutlu Arka Stop Kaplama Uygulaması..

Emrah Eker

Recommended Posts

Çağlar Bayur

sonucu , yapımında ihtişamlı eklentileri ben çok severim. acaba ışık dağılımı nasıl oldu park fren vb.?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emrah Eker

Işık dagılımda filan bir problem yok eskisi nasıl gözüküyorsa bundada hemen hemen aynı cok bariz bir problemle karşılaşmadım ışık dagılımıyla alakalı 

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

ışık dağılımıyla ilgili problem olursada 50w olan led alınır takılır ışık şiddeti arttılır.

Yorum bağlantısı
Emrah Eker

Gece fotogragi olsa da gorsek

sag stop lambası şuanda yanmıyor en kısa zamanda yollarım inşallah 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

Güzel olmuş elinize sağlık, bende fren lambasının üstüne fiesta yazısı yapıştırmıştım, çok hoş görünüyordu ancak birisi gelir arkadan vurur sonrada vay efendim üzerinde bişey vardı görmedim der diye çıkardım, sanırım kaskoda sorun çıkarırdı. Umarım haklıyken haksız çıkmanıza neden olacak bişey olmaz.. 

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Güzel fikir güzel uygulama, bendede aynı kasa ghia var acaba karanlıkta nasıl bir resim eklermisiniz ?

Yorum bağlantısı
Eray Aksoylu

ilk başlarda güzel görüntü oluyor ama zamanla güneşin etkisiyle sararma yapıyor o zaman pek güzel olmuyor bilginiz olsun :) güle güle kullanın :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Emrah Eker

Bu buzlu cam kaplama gibi birşey herhalde.

http://www.hepsiburada.com/modacar-3d-kirmizi-far-stop-filmi-102406-p-OTM102406

bu ürnü kullandım 3d kedi gözü diye geciyor

Güzel fikir güzel uygulama, bendede aynı kasa ghia var acaba karanlıkta nasıl bir resim eklermisiniz ?

abi eklicemde bir fırsatım olmadı sag lamba patlak üşengecligimden degişemedim işin açıkcası:D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Emrah Eker

arkadaşlar folyo uygulamasından sonra arka stop aydıntlamasını merak edenler icin dün akşam cektim 

3ojX29.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...