İçeriğe Yönlendir

Lg G2 Fastboot Mode Started Arızası

Hasan Baş

Recommended Posts

Hasan Baş

Dün telefon birden bire fastboot mode started arızası verdi ve telefonu bilgisayara bağlayıp yapayım derken şimdi hiç açılmıyor bu tür bir sorunla karşılaşan oldumu acaba çözümü bu saatten sonra nedir? ne yapmam gerekiyor? ücreti ne kadardır acaba yada yeni bir telefon alma zamanım geldi mi? Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Eren Yavuz

internette çözümü var ama olurmu bilmiyorum.Linki özelden atayım size . Bende g2 kullanıyorum. Garantisi varsa uğraşmayın götürün servise yapsınlar.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

sanirim telefonunuz softbrick olmus

google lg g2 softbrick yazarsaniz cözümler cikacaktir.

Tahminimce o fastboot mod üzerinden özel programla .kdz uzanltili rom atmaniz gerekecek

basit bir islem. Türkce kaynakta bulursunuz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Baş

Bilgisayarıma bağlanıp bu işlemleri yapacak birini bulmam lazım benim yapmam zor gibi görünüyor

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz
(düzenlendi)

Telefon kapalıyken ses açma tuşuna basılı tutarak data (standart usb) kablosuyla bilgisayara bağlayın. Eğer telefonun ekranında download mode yazısı çıkıyorsa işiniz kolay. Gerisini tarif edebilirim. Rom indirip kendiniz yapabilirsiniz.

Ses açmayla olmazsa kısma tuşuyla tekrar deneyin.

Bilgisayarıma bağlanıp bu işlemleri yapacak birini bulmam lazım benim yapmam zor gibi görünüyor

tarihinde Kazım Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasan Baş

İlk yapamadığımdan fazla uğraşmak istemedim garanti süresi bitmemiş fazla uğraşıp garantide sıkıntı yaşamayayım diye içindeki numara belge bilgi ve resimleri alabilsem iyi olacaktı ama alamadım  ve servise gönderdim bakalım servis ne yapacak garanti Lg garantili değil mağdur ederler mi? bekleyip görecez 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...