İçeriğe Yönlendir

Yeni Fiat Egea-Tipo Hatchback

Fatih Hanoğlu

Recommended Posts

Fatih Hanoğlu

Sw da güzel görünüyor. :) Hb de güzel olmuş.

d4fa47f2f21ad6f27039be47002cb9d9.jpg

Station ' ıda çok hoş  :bravo:  aştı iyice kendini fiat

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Bu aysonu bayilere gelmeye başlıyacakmış.Bende sw 1,6 dizel otomatik düşünmeye başlamıştım ama onun yılsonunu bulacağını söyledi bayideki yetkili...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Beni en çok şaşırtan bu dönemde Reno oldu... Megan Talisman harika...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fatih Hanoğlu

citroenin çizgilerinden daha hoş olmuş şahsi fikrim bu. Citroeni de bi sevemedm gitti  :p

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Egea'nın stationu çok güzel. 1.6 120 dizel ve çift kavrama şanzımanla satılacakmış.

Yorum bağlantısı
Fatih Hanoğlu

Egea'nın stationu çok güzel. 1.6 120 dizel ve çift kavrama şanzımanla satılacakmış.

Volkswagen-Passat-Variant-5K-SW-2010-4.j

Birisi bana sw deyince benm ilk aklıma gelen bu  ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

bu tipo olanına 1.3 dizel manuel kaç para diyorlar. bulamadım fiyatını sitesinden

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Hanoğlu

bu tipo olanına 1.3 dizel manuel kaç para diyorlar. bulamadım fiyatını sitesinden

Fiyat listesi henüz oluşturulmamış öğrendiğim kadarıyla daha. Biraz daha beklemek gerek. 

Yorum bağlantısı
Fatih Hanoğlu

Egea euroncapa girdimi ? Sonucunu merak ediyorum

henüz girmemiş  :i-ih:  bnde bir o kdar merak ediyorum. :yes:

Yorum bağlantısı
Barış Fırat

Görünümü güzel bir araç hatta dün yıl sonuna doğru alırım diyordum fakat EuroNcapt testini göremedim bundan dolayı vazgeçtim bakmaktan. 

Yorum bağlantısı
Fuat GÜVEN

Adi hatcback kendi station wagon olmuş. Şimdi sw talebi olsa nasıl yapacaklar arkasını merak ettim doğrusu

Yorum bağlantısı
Ali Gök

n captan ne saçma arabalar 5 yıldız aldı. :D 

linea vs girdimi o teste girdiyse kaç yıldız aldıysa 1 yıldız koyun üzerine işte

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Barış Fırat

n captan ne saçma arabalar 5 yıldız aldı. :D

linea vs girdimi o teste girdiyse kaç yıldız aldıysa 1 yıldız koyun üzerine işte

Linea girmedi 

Yorum bağlantısı
Serkan Erden

araç çok hoş ama fiyatı muhtemelen hyundai fiyatlarına yakın olur. şahsen sıfır fiat almak mantıklı değil. 2. elde en çok değer kaybeden markadır fiat. ancak fiyat aralığını 45-55 bin bandında tutarlarsa o zaman alınır. egea 1,3 dizel için 60 bin diyorlar, bence fiat için çok para.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Sw da güzel görünüyor. :) Hb de güzel olmuş.

d4fa47f2f21ad6f27039be47002cb9d9.jpg

Adi hatcback kendi station wagon olmuş. Şimdi sw talebi olsa nasıl yapacaklar arkasını merak ettim doğrusu

Yapılmış zaten. Dikkatinizden kaçtı sanırım. :)

tarihinde Eren Erdoğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

şöyle bi göz attım fiyatlara direk otomatik vites olarak baktığımda egea 68.900 tl   leon 64.700 tl ( jetta corolla  71 72  otomatik vites benzin hepsi )

yakıt tüketimi bayağı düşük leonun.   egeanın hedef müşteri kitlesi kimi  hedefliyor acaba merak ettim. önüme koyduğm araçlar fiattan illaki iyidir

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Hatchback benimde hoşuma gitti daha bayilerde göremedim ama sedan versiyonuna göre içide değişik birde fazladan ön farlarda ledleri var test edicem kesinlikle fiyatı abartmazlar ve sorun çıkartmazsa halka peynir ekmek gibi gider gibime geliyor

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

şöyle bi göz attım fiyatlara direk otomatik vites olarak baktığımda egea 68.900 tl   leon 64.700 tl ( jetta corolla  71 72  otomatik vites benzin hepsi )

yakıt tüketimi bayağı düşük leonun.   egeanın hedef müşteri kitlesi kimi  hedefliyor acaba merak ettim. önüme koyduğm araçlar fiattan illaki iyidir

Bende İstanbul'da yaşayan bir insan olarak aynen senin gibi düşünüyordum. Bu fiyatlar ile kim alır derdim. 6 ay önce tesadüf eseri Kocaeli'nde bir ev daha aldım ve zamanımın yarısını burada geçirmeye başladım. Şehir ufak olunca bayileri dolaşmak ve test etmek acaib kolaylaştı. Geçenlerde leon test etmeye niyetlendim Kocaelindeki bayisine gittim. Seat bayisini görünce  (maslakta bundan büyük özel servisler var) test etmeden çıktım. Çok uç bir şehir değil İstanbul'a 90 km mesafede Ülkeninin en büyük 5 yada 6.ci şehri ve kendine göre gelişmişte sayılır 2 milyon nufus var yani oldukça iyi bir yer. Audi satış serviste aynı seat gibi, vw eh o fena değil. Ama Ford toyota fiat reno hyundai satiş ve servislerine git bir gir insana güven veriyorlar daha girerken. Ben doğuş denince hep maslağa gittiğim için heryeri aynı sanıyordum :(. Kısacası kocaeli gibi bir şehirde durum böyle olursa Türkiyenin geneli nasıldır diye düşünüyor insan. Biz İstanbulda yaşayanlar olarak hem çok şanslıyız hemde çok şanssızıs. Şanslıyız farkında olmadan bazı imkanlarımız (paran varsa :) ) çok fazla, ama trafik ,mesafe uzklığı saman tadında et ve antalya seralarının hormonlu sebzelerinide herkesten 2-3 kat pahalı ama bir o kadarda lezzetsiz ürünlerini yemek içinde çalışırkende çok ama çok şanslıda değiliz. Kira,ulaşım, dışardaki yemek parası vs.konularına girmemede hiç gerek yok. Kısacası her yer İstanbul gibi değil . Arabayı almaktan daha zoru, onun bakımını ve çıkan sorunlarını çözmek için harcanan zaman. Dünyaya bir daha gelsem İstanbulda doğup büyümeyi istemezdim :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(düzenlendi)

Güzel olmuş ben de beğendim..

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...