İçeriğe Yönlendir

Ranger - Wildtrack Ve 4X4 Offroad

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Farların bixenon olmayışı eksik gibi geldi, bu paraya daha çok daha donanımlı alternatifler var.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

makinalar harikaydı, eksik yine vardı direksiyondaki kumandalar yine ışıksızdı.
biri mangalmı dediydi. Sanırım bu yeterli [emoji2]
ca40e9a9310271f0c89642a5b1406ec1.jpg
40af8a9a3f0e32f2ef03040d2ae59c7b.jpg
6d5ea4a3dc14e9d10719a65d534711af.jpg
b569f2ca5bab7bebd838f46dfb2e362c.jpg
5172208777ac97419a70e2e827157c33.jpg
984a9159cf6ecf38196cd8db89cb8429.jpg
f62a24e1f8e1275b2bbf94137982eda9.jpg

kırmızı arabamız hepsinden güzeldi

ebfe35cc3786127d0cb9a02c5557a3ec.jpg
23a28af3b0a8de8ccc39b8ab7d8c5551.jpg

tarihinde Lokman Ceritlioğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Farların bixenon olmayışı eksik gibi geldi, bu paraya daha çok daha donanımlı alternatifler var.

o alternatifler nal toplarken donanım kurtarmıyor ama  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kamyonet olduğu için 1900'ü geçtikten sonra.. silindir hacminin vergisel bir önemi yok.

3000 Olsun :)

Ben sevdim araçları.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Kamyonet olduğu için 1900'ü geçtikten sonra.. silindir hacminin vergisel bir önemi yok.

Ben sevdim araçları.

x2 de sen ona  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
(düzenlendi)

Önden Toyota Tundra. 

Arkadan bildiğimiz Ranger.

İç mekanda kullanılan malzemelerin kalitesi vasattı, yine vasat görünüyor. 

4x4'ler yine binek araç vergisi ödeyecekse işi çok çok zor. 

Benzetmenin sonu yok. İnsanlarda aynı. Hepimizde bir çift göz bir adet burun  :)

Fiyatına göre malzeme kalitesi yerinde. Daha kaliteli yaprsa 200 bin etiketi olur sadece testlerde görürüz. 

Heheh ranger candır, yazılımlı bir 3.2 wildtrak ın 230 la giderken ve 0-200 ünü gördükten sonra dumur oluyorsunuz, bu alet bu ağırlıkla nasıl hızlanıyor diye...şuan yine yazılımlı bir ranger 2.5 kullanıyorum, korkunç hızlanıyor, yol tutuş pikaba göre çok iyi, hatta kullanmayı bilirseniz çoğu binekten bile daha rahat dönüyor, arkadan çekiş ve aşırı gücün faydaları :) direksiyon klasik Ford, yolda araba bırakmıyor, 200 le arkadan geldiğinizi gören hemen kaçıyor, tek sıkıntısı yakıtı, içiyor meret, sakin gidişte bile 100km. de 9 lt. basınca ibrenin indiğini görüyorsunuz ama mersocukları sollarken verdiği zevk bunu hemen unutturuyor  :D

Transit'te aynı karaktere sahip. Yol tutuş mükemmel. 120 ile çekinmeden tatlı sert virajlara rahatça girilebiliyor.

9 lt böyle bir pikap için çok normal bir değer.

tarihinde Hüseyin Matur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ben sevdim araçları.

4x4 olunca kamyonet olmuyor ??? oluyor mu?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Benzetmenin sonu yok. İnsanlarda aynı. Hepimizde bir çift göz bir adet burun  :)

Fiyatına göre malzeme kalitesi yerinde. Daha kaliteli yaprsa 200 bin etiketi olur sadece testlerde görürüz. 

Transit'te aynı karaktere sahip. Yol tutuş mükemmel. 120 ile çekinmeden tatlı sert virajlara rahatça girilebiliyor.

9 lt böyle bir pikap için çok normal bir değer.

120 ile virajmı, o normal seyir hızı araba kendi dönüyor zaten  :D Ford bu  :p  çok daha yüksek hızlarda bile dönüyor, birde huyunu ve kullanmayı bilirsen acaip şeyler yapabiliyor, arkadan çekişin faydaları, tabii kaçırmayacaksın, vallahi benim çok hoşuma gidiyor, mesela bir linea var burada, onun dönemediği yeri pikapla ve çok daha yüksek hızda dönüyorum, marifet değil ama geçen f3 focusuda fena çarptım (iş yoğunluğu ve heryere yetişme derdi yüzünden uçuk hızlarda gidiyoruz), zaten bassada yetişemedi garip, sen düşün artık, tabii dediğim gibi, kullanmayı bileceksin, yoksa direk takla ve bu araçların taklasıda çok fenadır, neyse adamlar pikap yapmış spor araba gibi gidiyor mübarek  :D aslında kullanamayı bilmeyen biri için tehikeli, bizde gücünün gazına gelen acemiler yüzünden 2 tane 4x4 ranger pert oldu, gaza basıyorsun hoop 200 km/h bunun zevkine gelip basıyorlar acemi şehir içi sürücüleri, tabii nooluyor hooop şarampole ...

pekçeker olunca hususi oluyor diye biliyorum, nasıl işse...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ertuğrul Büber

4x4 olunca kamyonet olmuyor maalesef

Yorum bağlantısı

Bildiğin kaymonet işte. Büyütülecek bişi yok..  :p  :D Ayaklarınıza sağlık. Güzel bir test olmuş. :bravo:  :flowers:

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Erman Uzun

Küçük çaplı kış kampları

yazları yayla çok zorlamayan arazi şartlarında gezi kamp doğa sporu geri kalan zamanlarda nadiren şehşriçi kullanım için konfor olarak nasıl bir araç otomatik vitesi jatco gibi ömürlük sorunsuz bir şanzıman mı 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

pikaplar pek konforlu olmuyor, otomobil konforu olmaz, hız limiti düşük, mtv fazla olabilir. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
7 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

vergisi çokmuş, 4 çeker diye değil mi

Aslında 4 çeker diye değil. Motor 3.2 diye.

4 çeker olmayınca kamyonet oluyor.

ve zaten öyle. :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Aynı hacimde motora sahip, 2 çeker ve 4 çekerin vergisi arasında uçurum var. Saçma 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
1 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Aynı hacimde motora sahip, 2 çeker ve 4 çekerin vergisi arasında uçurum var. Saçma 

Plaza bebeleri alıp avm ye gitmesin diye yapılmış bir durum.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Bizim gibi küçük araç kullanıcıları için tehlikeli bu araçlar, cazip olmasınlar böyle iyi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
4 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Plaza bebeleri alıp avm ye gitmesin diye yapılmış bir durum.

Hım. 

1 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Bizim gibi küçük araç kullanıcıları için tehlikeli bu araçlar, cazip olmasınlar böyle iyi. 

Küçük ama 4x4 araç alalım size 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mehmet Göktürk

Dün kartepe deydik çocuklar kayacak diye hava da güzeldi. Neyse dönüşte bi tane bakır renkli şu süslü en yeni ranger lardan bi tane 3 tane genç başında düşünüyor. Araç yükseltilmiş çok şık AT lastik takılmış. Yolun kenarına 5-10 cm bankete bırakılmış. Tüm araçlar gibi.. Dikkat ettim aaa arka tekerin asfalt tarafındakinin önüne paspas koymaya çalışıyorlar. Parkettiği yerden çıkamıyor. Ve arkasında pejo 206 felan var normal park yapılan bir yer.

araç arka teker pati çekiyor çıkamıyor. Yürüyordum ben kendi arabama biraz patinajda beklet diyecektim ama dedim boşver şimdi yanlış anlarlar.. sonuç çok çizik bir karizma.

araç şöyleydi muhtemel 4x2 tabi

6ABCA7CC-287D-4ED0-AEA0-623D6C33DB17.jpeg

Hatta daha güzeldi

• Beğen 3
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...