İçeriğe Yönlendir

Bugün Başıma (Arabamın Başına) Gelen...

Talip Eren

Recommended Posts

Talip Eren

Arabamı dün akşam 19:00 sularında oturduğum sitede her zamanki yerine park ettim.Bugün öğlen saatlerinde yanına geldiğimde gördüğüm manzara...

b6fdd28a6528bbb61618a2b132933274.jpg

dd22270401bd556f8a942cd4669d575e.jpg

0603885955dd376b05646fafd06737fb.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

hemen karakola gidin. şikayetçi olun. olay yeri gelip şişeyi ve parmak izini alsın. 2 dk. da bulurlar.... sürüm sürüm süründürün.

bu arada- biri aracı ve şişeyi beklesin. olay yerini bozmayın.

güvenlik kamerasından da saatini öğrenebilirsiniz.

çok yazık olmuş. çok geçmiş olsun.

ne kadar çok hayvanla aynı dünyayı paylaşıyoruz....

aracınızı hareket ettirmeyin.

Olay yeriydi , parmak iziydi biraz fazla film'lere özentilik oldu bu :)

Böyle bir olay için asla ve asla olay yeri incele gelipte şişeden parmak izi almaz ülkemizde malesef :)

Çok çok geçmiş olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tamer Olcay Çiçek
(düzenlendi)

çok kötü olmuş ama Allah büyük kazalardan korusun

tarihinde Tamer Olcay Çiçek tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

geçmiş olsun böylelerinin kollarını kırmak lazımki bir daha o zıkkımla öyle bir şey yapamasın

yukarıda yazılmış lastik patlatıldı diye gelen polisede helal olsun vicdanlı adammış demekki siz istinasına denk gelmişsiniz Türkiyede adalet kavramı sadece bir kesim için geçerli bize adalet madalet yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Geçmiş olsun, Alper beye katılıyorum, şikayetçi olun canına okuyun....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Varhan

Çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda cezalarını alırlar böyle insanlar. Aracınız da inşallah az masrafla ve iz bırakmadan düzelir :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Geçmiş olsun, yapanın elleri kırılsın.

Cüzdanım çalınmıştı arabadan. Mobese ye bakalım şikayetçi olayım diye karakola gittim. Polis açık açık bir cüzdan için mobeseye bakamayız, zabıtta tutamayız dedi. Eğer polis zabtı olmazsa kimlik ve ehliyete ayrıca ceza ödeniyormuş öyle olduğunu düşünmüş olabilir. Gittim ilçe emniyet müdürüne, makamında şikayet ettim polisleri. Hepsi kuzu oldu bir anda ve işim çözüldü alanda bulundu o derece.

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Tamer Ataç

Merhaba kardaş geçmiş olsun.Onu yapanı o sişeye oturtmak lazım hemde kırık kırık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talip Eren

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.

Malesef aracı yerinden kıpırdatma ma şansımız kalmadı,Şahin de kızdı zaten.

Aracın yanına ilk indiğinde şişe falan göremedim, hanımı da gözetmen olduğu imtihana yetiştirecem,söverek bindim arabaya,kapıdan çıkarken güvenliğe dedim arabanın tavanına hasar vermişler,birkaç saate gelecem kulağın delik olsun.

Bankamatipe uğrayıp para çektim,binerken iyice sinirlendim,az buz değil ezik,iyice gözüme battı,geri siteye döndüm,park ettiğim yerin etrafına bakınalım,imtihana yetişiriz dedik.Dömüşünde şişeyi bulduk,ezik sol tarafta,şişe sağ tarafta bahçe duvarının dibindeki sarmaşıkların içindeydi.Yönetime gittim,o bölgeyi gösteren kamera varmış ama öyle bulanık ki arabayı bile seçmek zor. Muhtemelen gece olmuştur. Siteye dönünce detaylı izleyecem kamera görüntülerini.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Başkasının malına ve canına zarar veren her türlü terörist ve bu tip magandayı kılıcımdan geçiresim geliyor...

Abi geçmiş olsun. Buna sebep olan (ismi aşağıdadır)  mahlukları Allaha havale ediyoruz... Umarım hukuki bir süreç başlatılabilir.

hos-geldiniz-orospu-cocuklari_307413_m.j

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Geçmiş olsun canı sıkıcı bir durum.  :(  Bu ülkede hukuku; sözde, ricada bulamazsınız ama doğru kuruma verilmiş dilekçe her kapıyı açar. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...