İçeriğe Yönlendir

Bugün Başıma (Arabamın Başına) Gelen...

Talip Eren

Recommended Posts

Kazım Yılmaz

Çok üzüldüm. Geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın...

Yorum bağlantısı
Özgen Acar
(düzenlendi)

geçmiş olsun bence peşini bırakmayın,eniştemin arabasının da mahallede lastiklerini kesmişlerdi,güvenlik kamerası vs olmamasına rağmen yapan bulundu ve tüm masrafları ödeyerek serbest kaldı

tarihinde Özgen Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Balkon altında fln mı araç?

Yanından geçerken alıp tavana vurmamışlardır heralde?

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Şişenin tavana o kadar zarar vermesi ilginç..başka bişey atmış olmasınlar..

Geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Onur Boga

geçmiş olsun abim.. 2013 te benzer bir olay yaşamıştım.. maalesef duyarsız saygısız ve hatta şerefsizlerle aynı havayı solumak zorundayız..  :angry:  :angry:  :angry:

Yorum bağlantısı
İsmail Kızılkaya

gecmiş olsun gercekten cok uzucu ve moral bozucu bır olay

Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Büyük geçmiş olsun bunu yapanları o şişeye oturtmakta fayda var diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı

Bunu yapanı yakaladıktan sonra karşına OTURTUP derdini güzelce öğrenmek lazım..

Büyük geçmiş olsun abi inşallah bulunur

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

3. Fotoğrafı görünce valla sesli sövdüm, geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Talip Eren

Tekrar teşekkür ederim arkadalar.

Araba güvenlik kamerasının görüş açısında,gerçi kamera sağa sola dönüyor ama çabuk dönüyor.Dün akşam aracı park edişimden bugün tekrar yanına gelişime kadar tüm kayıtları izledim,hava karardıktan sonra bir şey görmek imkansız,dün hava kararana kadar bugün de hava aydınlakdıktan sonra malesef bir hareket görünmedi.

Aracın sol tarafında 4-5 metre mesafede 11 katlı bina var,yıllardır o bölgeye park ederim ve önünde arkasında bir çok araç var.En ufak bir sorun olmamıştı.Muhtemelen gece saatlerinde yüksek katların birinden atıldı.Kamera kayıtlarını izlerken sabah saat 10:00 gibi site görevlisi o bölgede temizlik yaparken arabamın sol tarafından yerden bir şeyler süpürdü (önünde park halinde bir araç daha olduğu için arabamın kaputtan yukarısını görebiliyorum).İlk arabaya geldiğimde cam parçalarını bu yüzden görememişim anlaşılan.Balkonların birinden İçi dolu metal bir kab düştüğünü ve kabın inip alındığını düşünmüştüm,aracın sol tarafına yukarıdan bir şey dökülmüşcesine yağlı gibi bir akıntı var .Sonra dönüp etrafı aradığımda şişeyi gördüm,şişe aracın sağ tarafındaydı.Yüksek katlardan geldiyse ve içi biraz doluysa o hasarı verebilir,sol tarafa vurup sekerek sağ duvarın dibine düşmüş gibi.Zarar veren şahıs aracın yanına iner de bakınır mı diye özellikle kayıtlara baktım ama malesef hiç bir iz yok.

Güvenliğe,yönetime,site bakkalına vs haber bıraktım,fısıltı gazetesinden bir şey çıkarsa bakalım.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Geçmiş olsun. Yanlışlıkla olmuş olabilirde arkadaşlar. Küçük bir çocuk alıpta atmış olabilir. Benim eski araçlarımdan birinin başına gelmişti. 2. Kattan düştüğü için fazla bişey olmamıştı araca. Çocukta atma hastalığı varmış ne bulursa aşağı atıyormuş. Ailesi herşeyi yükseğe ve ulaşılamayacak yere koyduğu halde su bardağını Aşağıya benim Arabanın bagajına atmıştı. Böyle birşeyde olmuş olabilir. Belkide çok iyi niyetli bir düşünce de olabilir. Yinede talip üstad geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Geçmiş olsun[emoji58] arkadaşımın arabasına inşaat demiri atmışlardı sunroofu kırıp içeri girmişti çocuk atmış balkondan.Eğer çocuk işi değilse yapan primata bir çok kombinasyonda sövüyorum...

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Geçmiş olsun abi, forum kuralları gereği içimden sövüyorum bunu yapanlara

Yorum bağlantısı
Talip Eren

Teşekkür ederim arkadaşlar.

Keşke çocuk işi olsa,kazara olsa anlarım,keza yeğenim annemin evinde 4.kattan küçük şarjli tornavida atmıştı,kardeşim oynasın diye vermiş,ucunda yıldız uç takılı,aşağıdaki hyundai accent in ön tamponuna saplanmıştı,çivi deliği gibi bir delik oluştu.Bulduk sahibini,durumu anlattık,yapacağımızı sorduk,adam canınız sağ olsun demişti.

Kameradan gördüğüm,görevli sabah aracın sol tarafından bir şeyler süpürüyor (farkında değil tabi,görevini yapıyor).Etrafta bir şey göremeyince anlam veremedik,dönüp arama yapınca şişeyi gördüm.Resimlerde pek belli değil ama sol tarafta kurumuş akıntılar var ve su değil,birkaç arkadaş daha baktı,yüksek ihtimalle bira.Aracın hizasında olduğu blok da da içki konusunda sorunlu tipler varmış,sitede ki bayan gazeteciler??tahmin bile ediyor ama ne ispatı var ne gören var.Neredeyse iftiracı olacaz ...Bakalım belki bir şahit çıkar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...