İçeriğe Yönlendir

Gm 5 Plus & Zenfone 2 32 Gb

Yasin Kahveci

Recommended Posts

Çiğdem Bilen

Gm çin malı uyduruk vs dedikleri zaman f/p iyi diye discovery almıştım. Bir süre kullanıp babama verdim. O hala aynı telefonu kılıfsız ekran korumasız emekli formatında akşama kadar twitter facebook haberler modunda kullanıyor. Ne bir yerine bir şey oldu ne de bataryasına. Ben üzerine 2 telefon değiştirdim garantiye telefon vermekten gına geldi. En son kılıflı ekran korumalı samsung a7 nin bir düşüşte kırılan kasasına 150 ekranına 450 lira toplam 600 lira verince karar verdim. Gm candır. Kırılsın bozulsun boşver yenisini alırsın faha ucuza gelir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Sadık Taşyürek

Hepsiburada.com.

Telefon almak için tek adres.

15 gün kolay iade olanağı.

Denedim test ettim beğenmedim iade ettim.

Mehmet, cep telefonlarında "sim kart takıldığı için iade alamıyoruz" gerekçesi yok mu? 

sim kart takmadan nasıl tecrübe edeceksek o da ayrı konu tabi. 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mustafa Tüfekçi

GM 4G  var bende şimdi anneme telefon alcamm ama GM 4G bitmiş 5 ini alacam ama var mı son bi sıkıntı yaşayan. Bide rakamı nedir güncel alan varsa

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

gm 5 plus olması lazım hızlıal da 999 tl imiş. mesaj göndermişler...

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Gm5 plus 5.5" özellikleri fena değil
Gm5 gm4 un yeni hali özellikleri eski almaya değmez, 5"

5" de mi5 i öneririm, büyük istiyorsanız da redmi 4 yada redmi pro gm5 plus dan daha performanslı.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
(düzenlendi)

Gm5 almaya diye gittim benim 4G ile aynı . Gm5 plus a baktım daha güzel geldi onu aldım. Hızlı şarj adaptörü var çok hızlı şarj ediyor ama şarj girişi değişmiş o hem iyi olmuş 4G de çok oyanakti o kısım ama Universal olmaması sıkıntı her yerde şarj edemicez Kendi kablosu olmazsa ara aparat taşımak gerekiyor. Neyse o aparat arabada durur kaybolmazsa o da sıkıntı değil araç sarjimizda kullanırız. 4G de 2500 mah vardı bunda 3200 var . Ara yüzü zaten 4G den memnundum ama bu menüde sıralamayi değişme işini halen çözemedim sabit olarak üst sırada kendi istediğim sıralama nasıl yapıyor GM de.

tarihinde Mustafa Tüfekçi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Hayırlı olsun, şarj girişi type C, yeni telefonların hepsi öyle artık, 1 seneye micro USB kullananlar sıkıntı çeker siz değil [emoji12]

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...