İçeriğe Yönlendir

Boeing 230 (Kara Bela Şenol)

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Kompresör demek aşırı besleme demek. Turbo gibi ama bunda takrik kayış ile motorun kenidisinden. Supercharger denilen şey yani.

Tüm iyi dilekleriniz için Teşekkürler.

Araç bu arada bir Focus Artı bi Focus parasına geldi. Tl olarak 60 diyelim. Focusu nakit vereydim bi miktar ucuza almış olacaktım.

Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Hayırlı olsun güle güle kullanın maşallah araba süper ötesi duruyor

Yorum bağlantısı
Murat Küçük
(düzenlendi)

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

tarihinde Murat Küçük tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Hayırlı olsun. Hemen malum siteye girip araştırma yapayım bunlarla ilgili. Bu da benim ata sporum :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Mustafa kardeşim yeni Otomobilin hayırlı uğurlu olsun. Tekerin düz bassın Alıdığı gün acımadım tokadı bastım :)) şaka şaka makina bizden kuvvetli

12af59f567335563da2b7a64c50294e9.jpg

3eb8df09959dd95c0b39c30cf871fe4b.jpg

2ddbab957060ea8c941b7e600fb60e9b.jpg

ccae3846af9c265c095d466e06acff45.jpg

fb52170e1a3abdd686ad6c82e022ceaf.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Sağolun.

Süha abim sağolsun yol dynomuz oldu aracı denedik kondisyon olarak. Önce biraz morel bozuldu ama sonra çözdüm. Almanı kaydıramazsın derler sanayide ama bunu kandırmışlar. Ama bizi kandıramadılar. Ufak bi hata varmış araçta onu düzelttim Şimdi o iş Tamam. Artık selektör atana süper sport bi araba olmadıkça cevabımız ağır olacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Mustafa hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin, sağlıkla kullan inşallah. :nazar:

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Sağolun.

Süha abim sağolsun yol dynomuz oldu aracı denedik kondisyon olarak. Önce biraz morel bozuldu ama sonra çözdüm. Almanı kaydıramazsın derler sanayide ama bunu kandırmışlar. Ama bizi kandıramadılar. Ufak bi hata varmış araçta onu düzelttim Şimdi o iş Tamam. Artık selektör atana süper sport bi araba olmadıkça cevabımız ağır olacak

Çıksın onlar çıksın ;) biz yetişiriz :D

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Maşallah hayırlı olsun. Desene tokatlarken az sıkıntı yaşayacağız ;)

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Yeni aracın hayırlı olsun Mustafa.. Her iki yıldıza da kocaman maşaallah :nazar:

Hele diyorum Halkalı Futbol Stadı tarafından bi asfalt ağlama sesi geliyor diye, meğer sizmişsiniz :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...