İçeriğe Yönlendir

Boeing 230 (Kara Bela Şenol)

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Süha Demirtaş

Yeni aracın hayırlı olsun Mustafa.. Her iki yıldıza da kocaman maşaallah :nazar:

Hele diyorum Halkalı Futbol Stadı tarafından bi asfalt ağlama sesi geliyor diye, meğer sizmişsiniz :p

Semt bizim :) yakın mıyız

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Sağolun.

Servet abi video vardı gitmiş Süha abide. Değişen bişi yok eski videolarla aynı. Kadran neyse o :)

Bakma yeni Mercedeslerde işler biraz yalan dolan ama eski Mercedeslere bakın kadranlarda Son hız farklı farklıdır. Ne yaparsa onu yazarlar Son rakamda. Almanları kandıramazsın :p.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Ben de Atakent 3'teyim :)

Bende 2. Etap ;)

Sağolun.

Servet abi video vardı gitmiş Süha abide. Değişen bişi yok eski videolarla aynı. Kadran neyse o :)

Bakma yeni Mercedeslerde işler biraz yalan dolan ama eski Mercedeslere bakın kadranlarda Son hız farklı farklıdır. Ne yaparsa onu yazarlar Son rakamda. Almanları kandıramazsın :p.

Bende kadran 260, digitalde 255 analog da 258 i geçemedimacaba sorun nedendir :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bende 2. Etap ;)

Bende kadran 260, digitalde 255 analog da 258 i geçemedimacaba sorun nedendir :)

daha eğimli bir yol bul

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Mustafa çok sevindim, hayırlı uğurlu olsun, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Bende 2. Etap ;)

Sorun sürücüde gibi gözüküyo. :p

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

w202 haricinde C kasa Mercedes'lerin hepsi güzel ama w203 ayrı bir güzel. Arabada tek hoşuma gitmeyen detay bagaj kaputundaki 3. stop lambası. Yıldızın tüm ihtişamını gölgeliyor sanki. Ben de ayrı bi pimpirikliyim galiba :D

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Mustafa çok sevindim, hayırlı uğurlu olsun, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Sorun sürücüde gibi gözüküyo. :p

Önder abi haklı olma ihtimalin yüksek

:D :d

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

W202 de iyidir. Ama düzgünü çok para. Yoksa hep 202 niyetlenip 203 alıyorum. Bizi Mercedesci yapan araba ilk aldığım 202 kompressor sport idi. Focus kadar yakıp bu kadar performanslı olduğunu tahimn edemezsiniz

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

W202 de iyidir. Ama düzgünü çok para. Yoksa hep 202 niyetlenip 203 alıyorum. Bizi Mercedesci yapan araba ilk aldığım 202 kompressor sport idi. Focus kadar yakıp bu kadar performanslı olduğunu tahimn edemezsiniz

Galiba hatırlıyorum.. 2 tane w202 maceran olmuştu yanılmıyorsam.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Evet 2004 sonrası bu kasa 1.8 m271 motor. C180 kompressorler 143 beygir 200 kompressorler 163 230 lar 192

2004 öncesi zaten sadece 200 kompressorler var onlar m111 motor 2.0 163

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

hayırlı olsun. allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.  :nazar:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...