İçeriğe Yönlendir

Boeing 230 (Kara Bela Şenol)

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Önder Özcan
31 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

More after89e067fa8b3caf9f326780a03194e648.jpg

Orcinalciyiz diyorsun yani. Nerde kırmızı dikişler demek istiyorum aslında.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
1 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Orcinalciyiz diyorsun yani. Nerde kırmızı dikişler demek istiyorum aslında.

Mercedes e biniyoz abi kırmızı dikis olur mu lütfen 😛

1 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Güzel olmuş. Kaça yaptılar deriyi?

Listesi 400 +KDV

Biz pazarlıkla daha iyi bir rakama hallettik. Ama esnaflık ve profesyonellikleri süper

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Bir saat önce, Mert Gulkokan yazdı:

Güzel olmuş iç detay sonrası koltuklar daha da güzel olacaktır
Deri bakımı için uygun bakım ürününü yumaşak bir ped ile makinanın en düşük devri ile uygularsan kendinde yapabilirsin
Elle uygulama zor oluyor

Ben beceremem profesyonel bir yere verecem. Sonaxın deri losyonu aldım bi halta benzemedi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
12 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Sonaxın deri losyonu aldım bi halta benzemedi

naylona sarıp güneşte beklettinmi

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
10 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

satlık mı?

Bunu görmemişim 75 e bırakırız 😛

10 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

naylona sarıp güneşte beklettinmi

Soslu tavuk tarifi gibi :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
11 saat önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Bunu görmemişim 75 e bırakırız

görmemiş olayım hayırlı satışlar

11 saat önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Soslu tavuk tarifi gibi

benzini de bardağa koyup içersen memnun kalmassın tabii, sonaxı alıp sürüp bitti mi sandın işi

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Furkan Avcı
Selim Bilgin yazdı:

Biz de alsak mı bi c230?

Bulursan hemen al, baksana Mustafa pişmanlıktan intiharın eşiğine gelmiş :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Furkan Avcı yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-146.bin-km-de-yetkili-servis-bakimli-ilk-sahibinden-arac-takasli-738922512/detay/

Abi şuna acayip niyetlendim de Alfa'dan vazgeçemiyorum. Aşağıdaki Alfa değil başka bir şey olsa ilanı vermiştim bugün. :) 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Selim Bilgin yazdı:

Biz de alsak mı bi c230?

Deş yaramı deş

Furkan Avcı yazdı:

Dağa taşa vurdum kendimi bu yüzden 

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Selim Bilgin yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-146.bin-km-de-yetkili-servis-bakimli-ilk-sahibinden-arac-takasli-738922512/detay/

Abi şuna acayip niyetlendim de Alfa'dan vazgeçemiyorum. Aşağıdaki Alfa değil başka bir şey olsa ilanı vermiştim bugün. :) 

İlk izlenim temiz görünüyor, Alfa'yı bilmiyorum ben logosundan dolayı hiç sevmiyorum yoksa motor şanz. kalite hiçbir fikrim yok.

Ama bu araç alınabilir bir araç, gerçi mercedes ikinci üçüncü kalite almanmış diyolaaa :)) ben hepsinden kullandım :) Mercedes derim.

Ama bir not, w203 kasada elektronikten yana sıkıntı çıkarsa biraz uğraştırabiliyor bazen ucuza bazende gereksiz pahalıya mal olabiliyor, bu riski bilerek almıştım ben 7 yıl kullandım.

Mustafa Tüfekçi yazdı:

Deş yaramı deş

Dağa taşa vurdum kendimi bu yüzden 

Takipteyiz :)

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Furkan Avcı yazdı:

İlk izlenim temiz görünüyor, Alfa'yı bilmiyorum ben logosundan dolayı hiç sevmiyorum yoksa motor şanz. kalite hiçbir fikrim yok.

Ama bu araç alınabilir bir araç, gerçi mercedes ikinci üçüncü kalite almanmış diyolaaa :)) ben hepsinden kullandım :) Mercedes derim.

Ama bir not, w203 kasada elektronikten yana sıkıntı çıkarsa biraz uğraştırabiliyor bazen ucuza bazende gereksiz pahalıya mal olabiliyor, bu riski bilerek almıştım ben 7 yıl kullandım.

Alfa ayrı bir dünya abi, Mercedes apayrı bir dünya tabi. Alman'ın birinci kalitesi kimmiş onu merak ettim ama. :D 

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Selim Bilgin yazdı:

Alfa ayrı bir dünya abi, Mercedes apayrı bir dünya tabi. Alman'ın birinci kalitesi kimmiş onu merak ettim ama. :D 

Opel :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Furkan abi demiş zaten motor mekanik şanzıman kolay bişi olmaz  100 binde motor bitik araba tabusunu ben Mercedes ile aştim. Şenol yanlış olmasın 275 binde mıydı neydi. W210 360 binde idi. Ama her aldığım mercedes de illaki ya sam beyni vs hatası çıkardı. Yolda birakacak bı tek Şenol un gaz kelebeği hatası oldu. O da arada yapıyordu.  İşin pis yani hata kodunu okuyan gaz pedalı diyordu.  Çıkma kelebek alıp devam ettik. Bir de senolda ESP hatası aldım. Onunda acı sensörü imiş derdi. Tamir ettiler. Bostancı da elektronik olarak çözüm bulamayacagin bişi yok mesela. Ama yollunmamak için araştırmadan gidilmez. Yoksa elektronik arıza için fardan girip stoptan çıkartırlar :)

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Furkan Avcı yazdı:

Opel :D

sen hiç 1.3 cdti astra kullanmamışsın belli

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Fatih Keskin yazdı:

sen hiç 1.3 cdti astra kullanmamışsın belli

1.7 cdti efsane diyolaaa :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...