İçeriğe Yönlendir

Bisikletim

Uğur Çınar

Recommended Posts

Uğur Çınar
(düzenlendi)

Konu yanlis acildiysa yer degisebilir bulamadim eski bisiklet artik 1 update edelim dedik ipin ucu kacirdik

Jantlarda shimano mt15 karar kildik olmisken gucumuz yettigini aldik

Kadro uygun denk gelen bisan mtb kadrosu aldim

Vittes sistemi eski bisiklette iyi acera grubuydu akiciligi degiisimi sikintisiz diye ekstra olarak eski bisikletteki ayna kol uymadi onu da fc 131 aldik tek sikintisi ufak geldi

Masa olarak sounturun gidondan kitlemeli aldim

Elcikleri son kararla biraz daha iyi olan la degistim

Fren sistemi ikinci el denk geldi nerdeyse en iyisine yakin oldu shimanonun slx modeli taktik hidrolik olmasai cok iyi oldu omurluk gibi birsey oldu

tarihinde Uğur Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 13
Yorum bağlantısı
Ömer Çayırtepe
(düzenlendi)

Bisiklet candır, güle güle kullanın  :nazar: Şehir içi kullanılacaksa iyi olmuş lastikler, mtb lastikleri çok yoruyor.

tarihinde Ömer Çayırtepe tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Bisiklet candır, güle güle kullanın :nazar: Şehir içi kullanılacaksa iyi olmuş lastikler, mtb lastikleri çok yoruyor.

Su an asfalt varda cok dandik sicakta tutum sifir ondan degisecem

Güzelmiş, kilo da verirsin artık.

Abi yirmi verdik devami oacak
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Efe Özer

Elinize saglık guzel olmus kadroyla beraber sıfır olmus zaten.Bende elımdekı 5 senelık hurdaya cıkacak bır bısıkletı yenıledım.5 sene yagmur camur pıslık ıcınde kalmıs kullanılamayacak durumda olan bır bısıklettı.Cope atıp yenısını almak ıstemedım.Bısıkletın kadrosu ve masası harıc her sey toplama.Boyle seylerle ugrasmak bana cok zevk verıyor,bınmesıde cabası.

2ZkVkq.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Hayırlı olsun Uğur, keşke bende bir tane alsam diyorum ama kullanmayacağım evde atıl duracak diye korkuyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Hayırlı olsun Uğur, keşke bende bir tane alsam diyorum ama kullanmayacağım evde atıl duracak diye korkuyorum.

Serkan abi basladimi duramiyorsun kaliteli birsey de alabilirsen arabadan cok bisiklete binersin
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Serkan abi basladimi duramiyorsun kaliteli birsey de alabilirsen arabadan cok bisiklete binersin

Kardeşimin bir tane var kaliteli bir şey, ona çökeceğim sonunda.  :biggrin:  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Kardeşimin bir tane var kaliteli bir şey, ona çökeceğim sonunda. [emoji3] :biggrin:

Kaliteli olucak shimano sriside onemli
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Güle güle kullan Uğur, güzel pedal atılır vesselam  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Uğur tebrikler güzel bir makine çıkmış ortaya  :nazar:

Uğur ellerine sağlık sağlıklı yaşama devam  :good1:

gel birer tanede biz toplayalım akşamları binelim 1 saat nedersin. tek başına zevkli olmuyor.  :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Lastikleri goodyear efencigrep al yada prelli pizero :D

uğur maşallah çok iyi olmuş bende başladım bisiklet olayını araştırmaya karar kılıp iki adet alacam önümüzdeki ay önce bi aksaraya bisikletcilere gideyim de yeni modelleri göreyim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

gel birer tanede biz toplayalım akşamları binelim 1 saat nedersin. tek başına zevkli olmuyor.  :fiuw:

Bana bisiklet yasak abi eklemlere yük bindiriyor çünkü, yoksa çok severim bende ama binemiyorum yıllardır  :(  :(

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Lastikleri goodyear efencigrep al yada prelli pizero :D

uğur maşallah çok iyi olmuş bende başladım bisiklet olayını araştırmaya karar kılıp iki adet alacam önümüzdeki ay önce bi aksaraya bisikletcilere gideyim de yeni modelleri göreyim :D

Aksarayi bosver ali adam akilli yerden bak

Uğur tebrikler güzel bir makine çıkmış ortaya :nazar:

gel birer tanede biz toplayalım akşamları binelim 1 saat nedersin. tek başına zevkli olmuyor. :fiuw:

Abi sakin diyorum toplamayi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Aksarayi bosver ali adam akilli yerden bak

Abi sakin diyorum toplamayi basina bela alirsin

geçmişte çok bela almışlığım var. şimdi gözüm kesmiyor tek başına bisiklete binmeye. yanıma bir arkadaş bulabilirsem depoda duran hazineyi gün yüzüne çıkartmak ve onun ile uğraşmak çok zevkli olacaktır.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Uğurcum hayırlı olsun umarım memnun kalırsın. Çok emek harcadın beklenmeyen maliyetler olsa da hazır almaktan daha keyifli olduğu kesin. Gözüme çarpan şeyler şunlar.

1-Sele borusunu siyaha boya bence. Kadro ile daha uyumlu olacaktır. Aynı şeyi pedallar içinde düşünüyorum. Siyah ile değişirse daha uyumlu olacak gibi.

2-Gidon boğazı bana çok uzun geldi. Öne biraz fazla yatmana sebep olabilir gibi geliyor. Eğer uyacaksa benim eski bisikletten çıkanı sana göndereyim :)

mertim bende düşünmedim değilim siyah sele borusunu bende cok uzun olacak sandim ama tam kıvamında olmuş cok yatmıyorum tam mtb kullanıcı pozisyonu gibi en sevdiğim maşa kitleme oldu:D kitli dolanıyorum camura attımı acıyorum :D :D

Hayırlı uğurlu olsun sonunda bitti  :D

1,5  ayımı aldı bu hale gelmesi için  mehmet her parçaso bi yerden geldi :D  türkiyenin 4 bi tarafından desem yeridir :D 

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Maşa kitlemeye dikkat et :) kitli iken kaldırımdan atlayayım deme sakın :)

Dun arkadas kullanmis kitleyip birakmis bende dag tepe cikacagim dedim noluyo
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...