İçeriğe Yönlendir

Deri Direksiyon Temizleme

Mustafa Boz

Recommended Posts

Mustafa Boz

Bugün direksiyonun dikişleri arasında tozlar vs den dolayi apc ile temizledim o sırada bastırarak komple direksiyon üzerinde köpüklü bezi gezdirdim bez siyahlasti ve ortaya bu sonuç çıktı

Parlak yer silinmemis hali diğer yer silinmiş bu forumda görmüştüm sanki birazdan kontrol edeceğim direksiyonu apc ile silince eski mat haline gelir yazmislar şimdi burda mat hali mi normal olan parlak hali mi sanki direksiyon yıpranmış gibi gözüküyor

a2488fe1de589db3d32805b3b355525f.jpg

Yorum bağlantısı
Furkan Kibar

Benim direksiyonda böyle ama ben bi işlem yapmadım benden önceki sahibinin elleri herhalde çok terliyor diye yorumlamıştım bende. Bir işlem ile geçiyorsa bu bende yaparım

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

Yıpranan deri apcnin etkisiyle soyulmuş. Parlak yeri apc ile silseniz bile aynı ayarda soyulmayabilir(yıpranmasına göre değişir).

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Deri bitmiş, siz silerek son katı almışsınız sadece. Ben olsam yeni kaplatırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat
(düzenlendi)

Apc nin verdiği matlık kısa süreli oluyor malesef.

Bu durumda iken son çare apc ile temizlenip boyanabilir.

tarihinde Mustafa Serhat tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Boyayan vardı , işe yaramaz mı bu durumda boyamak?

Ben daha önce elantramda boyamıştım, bi süre idare eder ama orjinali gibi olmuyor. Malum sürekli el sürtüyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

deriye çok purpos ları yaklaştırmak risklidir. aşınmış ise üst tabaka dökülür

Yorum bağlantısı
Mustafa Boz

Herkese teşekkür ediyorum malesef her okudugumuzu düşünmeden uygulamamaliyiz acemice bir iş yapmış oldum bir süre bu şekilde kullanıp boyatacagiz yada tekrar kaplatacagim boyama veya değişim fiyati nedir bilginiz varmi

Yorum bağlantısı
Furkan Kibar

Benim araçta tek bi noktada var bu kadar kötü değil ama ben alıştım kendiliğinden olmuş benimkide veya önceki sahibi bişeyler yapmış ama bence zararı yok boya vs atma riski ve bulaşma oluyor yapılacak tek uygulama kapla olur 50 - 70 TL arası yapılır düzgün bi şey

Yorum bağlantısı
  • 6 yıl sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Sonax Direksiyon vites gibi elemanlarda kullanımı uygun mudur arkadaşlar? 

ya da önerdiğiniz başka ürün var mı?

images?q=tbn:ANd9GcQLm5qVoExmCL8X9wyuFSu

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...