İçeriğe Yönlendir

Mondeo Mk2 - Anahtarla Kapı Kilitleme Sorunu

Hüseyin Börekçi

Recommended Posts

Hüseyin Börekçi

İyi akşamlar.

Anahtarla kapı kilitleme sorunum var.

Araçtan indiğimde kapıları kilitlemek için anahtar işyerindeki düğmelere bastım ama bir çalışmadı. Pili bitti zannedip pilini değiştirdim yine olmadı. Sizce sorun ne olabilir?

Şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Börekçi

Kodlama yapmayı defalarca dnedim olmadı. Sorun başka yerde mi ben mi yapmıyorum anlamadım ki?

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Murat Yılmaz2

Bende de geçen hafta aynı sorun başladı. Piller sağlammış. Ama uzakta. kumanda çalışmıyor. Kodlamayı denemedim beceremedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Murat Yılmaz2

Merhaba arkadaşlar, uzaktan kumandam çalışıyor artık.

burdaki gibi yaptım.

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

Uzaktan kumanda modülünün fişlerini çıkartıp bir süre bekleyin fişleri takın düzelecektir.modül torpidonun arkasında

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Yılmaz2

Bu defa farklı bir şey oldu. Önceden şoför kapısından içerden merkezi kiliti ve tüm kapıları açıp kapatabiliyordum artık o yok:) sadece kendini açıp kapatıyor. Kodlamadan sonra oldu ne oldu? Ne olmuş olabilir acaba? Bulmaca gibi araba[emoji16]

Yorum bağlantısı
Murat Yılmaz2

Bu sorun kendiliğinden düzeldi. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Araç seyir halinde iken, otomatik kilitleme için kodlamayı nasıl yapıyoruz?

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Bu sorun kendiliğinden düzeldi. :)

Sorun edilecek şeyler değil. Bazen kumandadan kitlenmez, bazen şoför kapısı kendine çalışır, bazen hiç biri çalışmaz, bazen hiç sıkıntı olmaz. Takılır öyle kafasına göre :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Sorun edilecek şeyler değil. Bazen kumandadan kitlenmez, bazen şoför kapısı kendine çalışır, bazen hiç biri çalışmaz, bazen hiç sıkıntı olmaz. Takılır öyle kafasına göre :)

Bende acayip sorun yaratır böyle şeyler. :fool:  Seyir halinde otomatik kilitleme için kodlamayı nasıl yapıyoruz Derviş bilgin var mı?

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Bende acayip sorun yaratır böyle şeyler. :fool: Seyir halinde otomatik kilitleme için kodlamayı nasıl yapıyoruz Derviş bilgin var mı?

Valla münir kodlama işine girmedim hiç. Elektronik konularda kötünün iyisi şeklinde çalışıyorsa dokunmuyorum. Daha çok sorun oluyor yoksa. Hareket halinde dediğim gibi bende arada tık tık ses geliyor kapılardan ama kitlemiyor. Aracın kitapçığı varsa sende bi gözat derim. Orda yazabilir
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...