İçeriğe Yönlendir

Yeni Honda Hr-V

Misafir

Recommended Posts

Mesut Nalbant

Cx-3 ile kıyaslarsak çok çok pahalı. Dizel baz donanımlarda 20 bin TL fark var. :bambam:

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Merakla bekliyordum,araba güzel fiyat yüksek 130 bg 155 tork, torku azcık daha yüksek olaydı iyiymiş. lpg ile tercih edilebilir.

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

HRV, CX3 ten daha geniş bir araç. Epey bi süre önce testlerini izlemiştirm. Tasarım anlamında tıpkı Jazz daki gibi dar alanda yüksek hacim çıkarmayı başarmış bunda Honda. Küçük sınıfta geniş iç hacim kulağa hoş geliyor.  Fiyatı ve dizel otomatik versiyon eksiği haricinde tam kararında bir tasarım bence.

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Havalandırma peteğinin tam yolcunun karşısında olması kötü olmuş. çünkü kapatma seçeneği de yok. klima açıkken ya sağ sol ya da yukarı aşağı yapıyorsun her halukarda rahatsız eder klima. 

çift yönlü imiş klima :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Bu araç, yemekten önceki meze tabağı.

Civic geliyor yeni kasa ve 3 farklı motor seçeneği ile ;)

Motor sizin olsun, bana yalıtımı söyleyin... Kapılarda yine sadece "laylon" mu var?

Yorum bağlantısı

Motor sizin olsun, bana yalıtımı söyleyin... Kapılarda yine sadece "laylon" mu var?

Şu anki civicten daha sessiz olacağını biliyoruz. Neler olacağını yakın zamanda öğreniriz ;)
Yorum bağlantısı
Aydan Aykac

Eski hrv yi 4 yıl kullandım. Bir sürü eksiği vardı. Amortisorler çok sert, arka koltuk altinda yalıtım yok soguk gelir. Bu fiyatı gorunce aklima bunlar geldi. Zaten bu saatten sonra otomatik olmaması büyük falso. Birde fiyatı tiguan ayari olunca şans tanımam.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...