İçeriğe Yönlendir

Side Belek Kızılağaç Tatil Önerisi

Celal Maraşlıoğlu

Recommended Posts

Celal Maraşlıoğlu

1.5 yaşındaki oğlumla uzun yolculuklara dayanamayacağımıza karar vermiş olup ağustosun 20 sinden itibaren 5 günlük hepsi dahil tatile çıkmaya karar verdik ama sıkıntımız genel itibariyle otellerin denizlerinin pek sığ olmaması malum çocuk küçük denizi hemen derinleşmeyen bir otel istiyoruz ama sitelerden pek belli değil durumları tatilini side belek kızılağaç bölgesinde geçiren arkadaşların değerli yorumlarıyla yardımcı olmasını rica ediyorum.

Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

Kemer tarafı ve Alanya tarafı hemen derinleşen tipte bir denize sahip değildir.

Konyaltı plajında 3-4 m gidilince boyu geçer.

otelz.com , booking.com adreslerinden herşey dahil otellere bakabilirsiniz.

Çoğu herşey dahil otelde zor yemek yersiniz. Yemek kaliteleri kötüdür. Genelde tavuk ağırlıklı ve eğer alkol kullanıyorsanız adı bilinmeyen dandik markaların içecekleri içeceksiniz.

Sahili olan otelleri tercih edin çocugunuz ile denize girebilmek için araç ihtiyacınız olmasın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Ben şuanda Kızılağaç alibey park tayım. Geçen senede gelmiştim şimdi yine geldim. On numara 5 Yıldız diyebilirim. Seneye tekrar burdayım düşünün artık

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ayhan bey önerebileceğiniz bir yer varmıdır

İncekum olabilir.

Ben şuanda Kızılağaç alibey park tayım. Geçen senede gelmiştim şimdi yine geldim. On numara 5 Yıldız diyebilirim. Seneye tekrar burdayım düşünün artık

Kızılağaçta sahil çakıllıdır. Denize iskele ile girilir çoğunlukla.. Taşlık ve derindir. Çocuklar için elverişli değildir.

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu
(düzenlendi)

Arda bey teşekkür ederim ama önceliğimiz çocuk geçen yıllardaki yorumlarınıza okudum sizde denizin hemen derinleştiğinden yakınmışsınız

tarihinde Celal Maraşlıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Arda bey teşekkür ederim ama önceliğimiz çocuk geçen yıllardaki yorumlarınıza okudum sizde denizin hemen derinleştiğinden yakınmışsınız

biz deniz için gelmediğimiz için sıkıntı yok. Mersinli olduğumuz için Mersin'de o işi hallediyoruz
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

biz deniz için gelmediğimiz için sıkıntı yok. Mersinli olduğumuz için Mersin'de o işi hallediyoruz

Bende aynı şeyi düşündüm, adam Mersin'den kalkıp denize girmek için Antalya'ya giderim diye. [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Gökhan ARISOY

Kızılağaç Starlight Spa 'da 5 sezon çalıştım Arda Bülent Bey'in gitti Alibey Otalin hemen yanında . Muhteşem bir otel. %100 tavsiye ederim

Ayrıca çakıllı kesinlikle değildir. Birden derinleşmez. Kumsalı vardır

O zaman Kayserilyseniz Adana Karataş'a gelin . 400 metre yeri gelir açılsanız bile deniz hala dizinizde sap sarı muhteşem kumsalı var. Fiyatlar muthiş uygun. 30 gün kalsanız Karataş ta aynı paraya Antalya'da 5 gün kalırsınız . Hem 4 saatte arabayla Karataştasınız.

Yorum bağlantısı
Mustafa Akçeşme

Çocukla gidilecekse denizden ziyade havuzu tercih ederdim. 

bolca havuz kaydırak vs çocuk için bunlar eğlenceli oluyor,

"kamelya world holiday village" bu otelden biz menun kalmıştık. 

Özellikle dinazorlu kaydırağa bayılmıştı benim oğlan :)

Yorum bağlantısı
Ömer Gökhan ARISOY

Mustafa Bey Adanalısınız. Kayserili abimize neden Karataş'ı önermiyorsunuz? Sizce de güzel değil mi ? Bence Antalya'ya on basar

Yorum bağlantısı
Mustafa Akçeşme
(düzenlendi)

Kızılağaç Starlight Spa 'da 5 sezon çalıştım Arda Bülent Bey'in gitti Alibey Otalin hemen yanında . Muhteşem bir otel. %100 tavsiye ederim

Ayrıca çakıllı kesinlikle değildir. Birden derinleşmez. Kumsalı vardır

O zaman Kayserilyseniz Adana Karataş'a gelin . 400 metre yeri gelir açılsanız bile deniz hala dizinizde sap sarı muhteşem kumsalı var. Fiyatlar muthiş uygun. 30 gün kalsanız Karataş ta aynı paraya Antalya'da 5 gün kalırsınız . Hem 4 saatte arabayla Karataştasınız.

Yok hocam ya ne işi var buralarda, suyu kirli, işletmecilik sıfır, keko dolu vs. deniz için mersin kız kalesi tarafları ve ötesine gitmek lazım. ben karataşa bir defa gittim, gezdik gördük bir daha gitmeme gerek yok diye düşünüyorum :)

Bu arada karataşın kumu güzel ona katılıyorum

tarihinde Mustafa Akçeşme tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ömer Gökhan ARISOY

Ben katılmıyorum Geçen yıl gittim . Müthiş memnun kaldım. Karataş'a.

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Ömer bey bende normalde karataşlıyım ☺️ Memur olduğum için kayserideyim adana ve mersinden uzaklaşalım istedik açıkcası teşekkür ederim önerileriniz için

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Gökhan ARISOY

Ömer bey bende normalde karataşlıyım ☺️ Memur olduğum için kayserideyim adana ve mersinden uzaklaşalım istedik açıkcası teşekkür ederim önerileriniz için

O zaman starlight oteli öneririm abi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Bu sene inşallah ağustos ayında sidede crystal admiral resort otelde 5 gün tatil yapacağız.Rezervasyon yaptırırken epey araştırmıştım.Görsel ve yorumlara bakabilirsiniz aklınızda bulunsun .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen

Kaya Side tavsiye edebilirim. Geçen yaz oradaydım memnun kaldım, kalite olarak Kaya otellerinden memnun kalırsınız Kıbrıs dahil test ettim adamların yemekleri gerçekten güzel Kaya Side' nin sadece sabah kahvaltısında patetes kızartmasının olmayışı şaşırtmıştı beni.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Cyristal Admiral güzeldir değerlendirebilirsiniz

Bu sene inşallah ağustos ayında sidede crystal admiral resort otelde 5 gün tatil yapacağız.Rezervasyon yaptırırken epey araştırmıştım.Görsel ve yorumlara bakabilirsiniz aklınızda bulunsun .

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Değerli görüşleriniz için teşekkür ediyorum peki internetten mi almak daha mantıklı yoksa otel ile birebir görüşmekmi

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Otelden mutlaka fiyat alın özellikle bu sene oteller tur şirketlerinden daha uygun fiyat verebiliyorlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...