İçeriğe Yönlendir

Mini 0807 Araç Kamerası ( Süper Kapasitör ) 7/24 Park Modu

Olgu Erhan

Recommended Posts

Ali Gürsoy

Sabah 11 gibi aldığım cihaz , kargo'ya verilmiş galiba takip numarası ve paketin resmini mail'ime göndermişler . 

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Sabah 11 gibi aldığım cihaz , kargo'ya verilmiş galiba takip numarası ve paketin resmini mail'ime göndermişler . 

Yok Artık  :shok:

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Kamera güzelmiş. Buna bir de wifi bağlantısı ekleyip akıllı telefon uygulamasıyla uzaktan bağlanıp görüntüyü izleyiebilsek, kayıtları telefona alabilsek o zaman tam istediğm araç kamerası olurmuş.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Kamera güzelmiş. Buna bir de wifi bağlantısı ekleyip akıllı telefon uygulamasıyla uzaktan bağlanıp görüntüyü izleyiebilsek, kayıtları telefona alabilsek o zaman tam istediğm araç kamerası olurmuş.

Öyle bir model çıkar çıkmaz haber ederim söz :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Taşdelen

G1wht'yi de daha yeni almıştım (geniş açılı olduğu için bunu tercih ettim) ama yine de dayanamadım. :$

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

akşam 8'de eve gelip sabah 6-7'de gidiyorsanız akü bitmez bişi olmaz. Ancak benim gibi aracı 3-4 gün yatıya bırakıyorsanız o zaman sıkıntı olabilir. Çok km yapanların ve hergün çıkanların işine çok yarar

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

akşam 8'de eve gelip sabah 6-7'de gidiyorsanız akü bitmez bişi olmaz. Ancak benim gibi aracı 3-4 gün yatıya bırakıyorsanız o zaman sıkıntı olabilir. Çok km yapanların ve hergün çıkanların işine çok yarar

Akü koruma sistemi kamerada mevcut, 11.5 voltun altına düştüğü an Akü koruması devreye girerek kendini kapatıyor.  ;)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Obd soketi takıldıktan sonra soketi gizleyen kapak kapanmaz cmax lerde dün baktığıma göre. O iki diş için kablolama lazım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Park modu oldukça güzelmiş, 0801'i arka cama alma zamanı gelmişti ama indirimi kaçırmışım :(

Favorilere ekleyip bekleyelim bakalım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

0807GB kodu ile Şu an 78 $

Demek fırsatı kaçırmamışım, teşekkürler Olgu Bey.

Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Taşdelen
(düzenlendi)

Dün akşam almıştım ama ilginç bir şekilde ödeme geçmemiş. Hatta bugün kredi kartının dönem içi işlemlerden görüneni de yatırayım diye bankaya gittim, ödeyemedim. Borç görünmedi yani. Şimdi Gb hesabıma baktım ödeme bekliyor diye göründü. Sonra burada sizin mesajınızı gördüm, 84,50 yerine 78'den almış oldum. Bu da böyle bir anımdır :)

tarihinde Mehmet Emin Taşdelen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Dün akşam almıştım ama ilginç bir şekilde ödeme geçmemiş. Hatta bugün kredi kartının dönem içi işlemlerden görüneni de yatırayım diye bankaya gittim, ödeyemedim. Borç görünmedi yani. Şimdi Gb hesabıma baktım ödeme bekliyor diye göründü. Sonra burada sizin mesajınızı gördüm, 84,50 yerine 78'den almış oldum. Bu da böyle bir anımdır :)

Aynı sorun bende de var şu an. Ödeme gerçekleşti sanıyorum ama unpaid kısmında bekliyor ürün. 3kez denedim ödeme yapmıyor bir türlü. Siz nasıl çözdünüz?
Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Taşdelen
(düzenlendi)

Benim kredi kartı dolar olarak da ödüyor, yurt dışı alışverişe açık onunla yaptım, oldu. Bir diğer kartım daha var onunla ödemeye çalıştım ödemedi. Akşam ilk denemede de dolar ödeme yapan kart ile denemiştim ama olmamış. Şimdi neden oldu onu da bilmiyorum ama ilk defa karşılaştım böyle bir şeyle.

0807GB kodu ile Şu an 78 $

Teşekkürler olgu bey. Aynı ay içerisinde 2. Kamera ile ardınızdan geliyorum. Evden kovulursam başınıza ekşirim, ona göre ;) tarihinde Mehmet Emin Taşdelen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Benim kredi kartı dolar olarak da ödüyor, yurt dışı alışverişe açık onunla yaptım, oldu. Bir diğer kartım daha var onunla ödemeye çalıştım ödemedi. Akşam ilk denemede de dolar ödeme yapan kart ile denemiştim ama olmamış. Şimdi neden oldu onu da bilmiyorum ama ilk defa karşılaştım böyle bir şeyle.

Teşekkürler olgu bey. Aynı ay içerisinde 2. Kamera ile ardınızdan geliyorum. Evden kovulursam başınıza ekşirim, ona göre ;)

Aliexpress den 2 yıldır hiç hata almadım ödemelerim gerçekleşiyor sanal kart ile. Gb sisteminde bir problem var galiba çünkü sizinde aynı kartla olmamış sonra gerçekleşmiş.
Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya87

0807GB kodu ile Şu an 78 $

Dün gece alacaktım ödeme sırasında vazgeçtim. İyice inceleyip alayım dedim. İyiki almamışım dün [emoji1]
Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Gearbest mobil uygulama yerine internet tarayıcısından girdim sorun çözüldü. :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...