Engin Akşen

Lg G4 Vs İphone 5S Siz Olsaydınız Hangisini Alırdınız ?

Recommended Posts

Engin Akşen

Başka model yoksa iPhone daha mantıklı tabi.

Başka model de olabilir ama f/p olarak bu iki telefon daha çok dikkatimi çekti.

daha yeni olduğu için lg alırdım 

teşekkürler.

lg alırdım 

teşekkürler.

Arkadaşımda vardı g4 ses kalitesi(dış hoparlör) ve ekranın canlılığı hoşuma gitmişti gayet iyiydi 5s de fena değil ama g4 daha renkli ve özel gibi.

teşekkürler.

Telefonu daha çok ne için kullanacaksın. Çok fotoğraf çekmeyi seven birisiysen 5s ten uzak dur. Kamerası seni üzer. Onun dışında bir çok sebep var 5s i seçmen için. 

Aslında benim telefonla durumum çok karışık fotoğraf çekmeyi seviyorum oyun da oynarım sosyal medya vs. çok büyük olmaması ısınıp donmaması gibi takıntılarım da var. bu yüzden bu iki telefon arasında çok kararsız kaldım birinde olan diğerinde yok 

Bu doğru bi kıyaslama veya doğru bi soru olmaz bence.Android bir cihaz ile ios bir cihaz.Applecılar 5s androidçiler LG diyecektir.Tercihinizi ios mu android mi olarak yapmanız en sağlıklısı olacaktır.

Not:5s hala canavar gibi bir telefon... ;)

benim için ios veya android olması seçim kriteri değil ikisinide seviyorum. Yorum için teşekkür ederim.

Android mi ios mu?

benim için ios veya android olması seçim kriteri değil ikisinide seviyorum. Yorum için teşekkür ederim.

iOS mu android mi?

Yorum için teşekkür ederim. benim için ios veya android olması seçim kriteri değil ikisinide seviyorum.

Bende sizin gibi ikisinin arasinda kaldim lg g4 aldim. Suan cok memnunum. Kameranin iyi olmasi ve ekranin buyuk olmasi gibi bi beklentiniz yoksa 5s alin cunku g4 kasa olarak buyuk cepte tasimak daha zor oluyor.

teşekkürler.

Beklenti nedir ios android farklı şeyler küçük olsun tek el kullanırım derseniz tek adres 5s ama yazılanlara baktım 1 senede kullandım 5s in kamerası kötü değildir gece çekiminde bile birçok modelden iyidir

ne fanatik ios çuyum ne de anroidçiyim. beklentilerim ısınmaması, donmaması, kamerasının iyi olması şarj ın en azından bir günü çıkarması gibi şeyler. bu dediğim özelliklerin yarısı g4 de var diğer yarısı da 5s de hala ikilemdeyim :)

Bende kararsiz kalmıştım. Lg g4 aldım cok memnunum. Harika bir cihaz. Tek sorunum biraz ısınıyor.

teşekkürler. ısınması ve çok büyük olması kafamı kurcalıyor..

Geçmişte 5s, şuan G4 kullanan biri olarak kesinlikle G4 tavsiye ederim.

teşekkürler.

büyük ekran istiyorsanız g4, küçük ekran istiyorsanız 5s

ama ben daha yeni telefon olmaı sebebiyle lg g4 derdim. marshmallow güncellemesiyle birlikte g4ler gayet iyi.

işin bir diğer kısmı birisi deri birisi metal kasa. metal kasanın premium bir havası da var orası da başka bir şey :)

yorumunuz için teşekkür ederim

5s klavye kullanımı küçüklüğü sebebi ile beni yordu. Ama güzel telefondur. Mesele diğer arkadaşların sorduğu gibi işletim sistemi. Güvenlik ve hız istiyorsanız İos. Kullanım kolaylığı ve daha çok App istiyorsanız Android.  Bu arada 5s in kamerası gayet iyidir 

teşekkürler.

Lg g4 lerde bootloop problemi var 2016 öncesi üretimlerde. Bu problem anakart değişimi gerektirmekte. Türkiye garantili cihazlarda garanti kapsamında ücretsiz değişim yapılıyor. Ancak paralel ithalat telefonlarda garanti veren firmalar sorun çıkarabiliyor. Alırken bunu da göz önünde bulundurun bence.

çok önemli bir noktaya değinmişsiniz. Teşekkür ederim.

konuşmayacak internette fazla zaman geçirmeyecek şarja uzak foto çekmeyecek video 10 dak dan fazla depolamayacak isem 5s makul.

5se mi g4 mü olsa bence soru daha iyi olurdu

5se de olabilir. Yorumunuz için teşekkür ederim.

İOS 10'un da gelmesiyle birlikte ben de olsam 5s'i tercih ederdim. LG'de alacak olsam G4 yerine G3 alırdım. Ayrıca şıklığına kanıp deri kılıf almayın boşa. Bir kaç ay sonra plastik kapak takmak zorunda kalacaksınız. Çabuk deforme oluyor.

teşekkürler.

Lg g4ün tek düşürmede anakartın gittiği gibi yorumlar aldım aklınızda sony m5aqua düşünmenizi öneririö

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teşekkürler.

İkisi kıyas yapılacak cihazlar değil, tamamen farklı cihazlar.

teşekkürler.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Selçuk Bakış

O zaman iPhone SE tavsiye ederim, 5s devri bitti.

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Zafer Ayvacı

F/P cihazı Asus'tur.

Zenfone Laser 5" ve 5,5"

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ayhan Şahin

telefonun bir çalışan birde arka planda çalışanlarına bakmanızda fayda var...teknik verilerine bakıldığı zaman normal şartlarda düğmeye veya açılırken uçması lazım değilmi ?ama nedense 5 dakkika açık kalınca neden ısınıyor acaba hiç dikkat ettinizmi örnek vereyim çekirdek ; 4 çekirdekmi daha çok iş yapar 2 çekirdekmi 1 çekirdekmi ve harcadıkları güç oranını hesaplayın bakalım hangisi en çabuk yada en verimli bir şekilde yapar? birde sınıf farkı var yazılımları çok farklı telefonlar android veya ios işletim sistemleri farklıdır.Android kullanan vatandaşa sor kaç kere telefonun değiştirmiştir?

birde  ios kullanan vatandaşa sor kaç tane telefonunu satıp yenisini almıştır?kısaca kimse kimseyi yanıltmasın...

ios işletim sistemi telefon al ipone 4,4s,5,5s,6,6s 

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki