İçeriğe Yönlendir

Huawei Honor 7 , G8. Hangisi?

Mehmet Acar

Recommended Posts

Mehmet Acar

LG G2 telefonumun ekran sapıttı. Kendi kendine tıklama yapıyor, ekran da sarardı zaten.

6 ay önce sararmadan dolayı garantiye gönderdim, kasadaki ufak bir çatlaktan dolayı garanti dışı dedi evobt firması. Üstelik sararma LG lerde klasik bir sorun.

Bu vesile ile hatırlatmak isterim ki paralel ithalat telefon garantisiz telefondur. En ufak bir çizikte bile garanti dışı diyerek tamir etmiyorlar. LG G4 sahipleri de bootloop'dan muzdarip. İthalatçı firmalar bu kronik soruna rağmen garanti dışı bırakıyorlar. Kısaca daha da Paralel ithalat telefon almam. En azından muhatabımız olur.

1000 TL fazlası bence telefona yazık ama 1200'e kadar çıkayım dedim. Honor 7 ve G8 arasında kaldım. Zenfone 2 yi de düşündüm ama hem intel işlemci olması hem de çok sorun yaşayan olması dolayısı ile vazgeçtim.

G8 ekran büyüklüğü ve dahili hafıza açısından iyi gibi ama diğer açılardan honor 7 daha iyi gibi.  Kullanan birileri yorum yapabilir mi?

Sizce hangisi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

Honour 7 ve G8 bilmem ama ben huaweiye önyargılı yaklaşmıştım en sonunda p7 aldım çok çok memnunum.Bundan sonraki telefonumda huawei olur

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Huawei kullanmayan kişiler bilmez, hangi model olursa olsun sorunsuz akıcı bir işletim sistemine sahip olursunuz. Ben de g7 mevcut, aldığım günden beri format dahi atmadım

G8 derim

Samsung filan bakmayın, rezil eder zamanla ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bir Samsung kullanıcısı olarak hiçbir Samsung'a sıfır olarak o parayı vermem. Hepsi sezonluk telefonlar. 

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Bir Samsung kullanıcısı olarak hiçbir Samsung'a sıfır olarak o parayı vermem. Hepsi sezonluk telefonlar.

Kampanya ile 1300 liraya aldım ben.

Samsung Türkiye garantili.

Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci
(düzenlendi)

Honor 7 derim,2 aydır kullanıyorum.Çok memnunum.

tarihinde Yasin Kahveci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Acar

honor 7 ye karar verdin gibi. Tek sorun  şu ki, hepsiburada'da satıcı farklı firmalar görünüyor. Bu durumda hb'nin iade, değiştirme gibi süreçlerinin kendi mağaza ürünleri gibi olmamasından korkuyorum. Sanırım bir de cihazın üzerine huawei değil türk telekom yazıyor. Bu sorun olur mu garanti açısından?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Huawei mate 8 var arkadaşta çok memnun. Huawei teknoloji alanında dünya devi( bilgi işlem alanında)

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Honor 7 mantıklı tabi. 

Türk telekomdanda alabilirsiniz.

Honor 7 ile Sony M5 arasında kaldım M5 aldım. Onuda değerlendirmeye alın derim. 

gerçi çok şikayet var Sony tarafında ama hala peynir ekmek gibi satıyor. Rev4 (revizyon) cihazlarda sorunlar minimum. Ben rev4 gold kullanıyorum. Çok çok memnunum :nazar:

http://kiyaslahadi.com/tr/1/614,441,519/huawei-g8-vs-huawei-honor-7-vs-sony-xperia-m5-e5603/

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

huawei g7 yi 1.5 yıldır sorunsuz kullanıyorum.

bahsedilen modelleri bilmiyorum ama markaya güvenilir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...