İçeriğe Yönlendir

Note 3 Sebeke Sorunu Anakart Catlak Diyorlar ?

Ayberk Erdinc

Recommended Posts

Ayberk Erdinc

Ilk sahibi oldugum note 3 telefonumun 3 4 ay kadar once ara ara yapip daha sonra siklastirip daha sonra nerdeyse tamamen o halde kaldigi sebeke sorunu var. Simle veya yazilimla ilgili bir sorun kesinlikle degil. Heryer farkli bisey soyluyor kimisi at gitsin kimisi anakart degisir kimisi anakart catlak vs. 1 2 ay kadar ugrastiktan sonra N9005e terfi ettim ama 3 yillik emektari olume terkermekte istemiyorum yaptirip satsam ne kadara mâl olur veya bu haliyle kaca gider ?

Yorum bağlantısı
Eray Aksoylu

simkartını değiştirmeyi denedin mi sim kartın eskidiyse veya bakır kısımlar çizildiyse şebekede sorun yaratabilir şuan için basit yöntem budur .. sağlam bi telefoncunun elinden geçmesi gerekli herkesin dediğine bakarsan elindekinden olursun anakart arızası değilse taş çatlasın 50TL lik bi masrafı vardır anakart arızasıysa tablet olarak kullanmaya devam edebilirsin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayberk Erdinc

Aynen oyle tablet niyetine kullaniyorum tamir etmeye kalksak hic calismayabilir dedi hepsi gerek yok kalsin bakalim. Zaten N9005 var suan eksikligi yok cok sukur. Ayrics oynamadigi oyun kasmadigi uygulama vs. yok ve suan kullandigim n9005le kilifindan bataryasina hersey ayni (n9005in islemcisi snapdragon, kamera 4k, ve 4.5gli) o yuzden uzun yolda powerbankle ugrasmaktansa direk batarya degisirim vs. Ama elden ciksa fena olmazdi :(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...