İçeriğe Yönlendir

Teknosa Magazaları Kapanıyor

Misafir

Recommended Posts

Teknosa magazalari kapandiğı icin mağazalarda ciddi indirimlerden bahsediliyor. Internet magazasindaki fiyatlarla farklilik oldugu icin magaza magaza dolasmak gerekli. Bayram gezmesinde avm'l3re gidenler teknosa magazalarina ugrarlarsa uygun fiyatli birseyler bulabilirler.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Media mark tarafından satın alınmış olup, küçük illerdeki mağazaları kapanıyor. Büyük illerde media marka dönüşecek.

Yorum bağlantısı
Sezer Pamukçu

Rekabet azalıyor kalıyoruz mediamarkt eline ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Teknosa magazalari kapandiğı icin mağazalarda ciddi indirimlerden bahsediliyor. Internet magazasindaki fiyatlarla farklilik oldugu icin magaza magaza dolasmak gerekli. Bayram gezmesinde avm'l3re gidenler teknosa magazalarina ugrarlarsa uygun fiyatli birseyler bulabilirler.

Saygilarimla.

Tesekkurler.
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

iyi olmuş. iki kablo bulamıyorsun. ne satıyorlar belirsiz. kazık.  iki saat düşünüp karar verdiğin ürün depoda stokta yok. vs vs.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Teknosa personelini hiç sevmem. Bir şey sormak için ararsın koca mağazada bir görevli bulamazsın. Bulursun sorduğunu bilmez sonra da bilmediğini kabul etmez. Sanki satış görevlisi değil de yönetim kurulu üyesi mübarek bi havalar bi havalar. Ürün fiyatı kasada farklı çıkar. Sıfır ürün bozuk çıkar ayıplı çıkar geri almaz. Bu kafayla çok gidememişler demek ki.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı

Kaç yıldır elektronik vs alışverişi yaparım Teknosa hiç bir zaman işimi görmedi. Hiç iyi anımız yok. Alışveriş yaptıysamda mecburiyetten olmuştur. Sevindim güzel haber.. [emoji106]

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Ben hep vatani tercih ettim. Eskiden elektro Word vardı onu bimeks almıştı şimdi teknosayi da aldılar demek. Vatan herzaman daha uygun oluyor Hayırlısı olsun.

tarihinde Samet Daz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Darty'yi de bimeks almisti. Ankarada ankamall buyutuldugunde ep diye yabanci bir grup gelmisti ilk defa 1 sene sonra onu da teknosa almisti. Bir de amerikan sirketi vardi best buy o da cok uzun surmedi. Teknik danismanliktan para kazanmaya calisiyorlardi ama bize yediremediler bu fahis fiyatli hizmeti. Benim bu kadar satinalmadan cikardigim sonuc Turkiye elektronik sektorunde cok oyuncuya uygun bir pazar degil. Tuketici firma secimi yapmiyor fiyat li en ucuz olana kayiyor cunki aldigi mal bozuk cikarsa dahi hicbir firmanin yakinlik gostermeyecegini biliyor. Yeni kusak elektronik meraklilari bu degisimi en kolay internetten yapabildigini bildiginden artik mali gorerek almiyor. Daha dogrusu eger incelemesi gerekiyorsa elektronik magazasina gidiyor. Teshiri goruyor. Oradaki danismanlarin hizmetinden faydalaniyor ama siparisi internetten veriyor. Buyuk metrakareli dukkanlar da ancak en ucuz fiyati verirse veya fikri degistirilebilecek kararsiz musteriye hizmet ediyor.

Teknosa hakkinda cok sikayet vardi. Hatta en pahalilardan di ama perakendeciligi kucuk sehirlere kadar tasiyarak hizmet ve istihdam gerceklestirmisti. Buyuk sehirde alternatif cok ama kucuk sehirler artik intrrnet alisverisine mahkum ya da tatillerde buyuk sehirlere. Belki dogrusu bu bilmiyorum ancak ben marka yerine calisan kesimin issizlee ordusuna katilmasi ile ilgileniyorum bu tip satinalmalarda.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Teknosa personelini hiç sevmem. Bir şey sormak için ararsın koca mağazada bir görevli bulamazsın. Bulursun sorduğunu bilmez sonra da bilmediğini kabul etmez. Sanki satış görevlisi değil de yönetim kurulu üyesi mübarek bi havalar bi havalar. Ürün fiyatı kasada farklı çıkar. Sıfır ürün bozuk çıkar ayıplı çıkar geri almaz. Bu kafayla çok gidememişler demek ki.

Maalesef ben de katılıyorum buna.

Geçen gün hTC 10 sordum ne zaman gelir diye. Gönderdikleri zaman gelir dedi... Doğru tabi dedim çıktım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Pahalı fiyat politikası, satış temsilcilerinin ukelalığı ve ilgisizliği bu hale getirdi. Kliksa ile birlşmişlerdi şimdi media markt a devrolmuşlar. İnternetten alışverişte işlerini bozmuştur, her üründe en az %10-30 pahalı. Media markt ın anlık indirimlerini yakalayıp televizyon, cep telefonu almıştım. Umarım onlarda fiyat olarak uçmazlar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Olmadı şimdi. Gebze teknosa ile aram iyi idi. Her üç ayda bir telefon alırdım oradan. HTC standı plaket vermişti bana birde fahri müşteri sertifikası

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Olmadı şimdi. Gebze teknosa ile aram iyi idi. Her üç ayda bir telefon alırdım oradan. HTC standı plaket vermişti bana birde fahri müşteri sertifikası

Teknosa plaket, servis kara liste...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

Geçen teknosa nın internet sitesinden şarjlı el süpürgesi fiyatın baktım. Gayet uygundu. Almak için mağazaya gittim fiyat 40 lira daha yüksek. Oradaki satıcıya fiyat farkını göaterdim. Mağazanın kirası çalışanı var fark ondan dedi. O fiyattan sadece internetten alabilirsin dedi. Aynı durum TV alırken vatanda da başıma gelmişti. Onlar da internetten alın, hangi mağazada stok çoksa oradan gönderiyoruz demişti. Bende gidip aynı fiyata kipadan almıştım.

Müsteri ayağına kadar gelmiş. Sat işte

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

.. Belki dogrusu bu bilmiyorum ancak ben marka yerine calisan kesimin issizlee ordusuna katilmasi ile ilgileniyorum bu tip satinalmalarda.

Saygilarimla.

Bu sektörde "üretim" olmadığı için farkeden birşey yok. Evet onlar işsiz olacaklar ama üretime yönelik bir katkıları zaten yoktu. Gidip zeytin toplasalar daha çok katkıları olur. hem de sağlıklı olur.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Soundbar isteyenler icin kapisilan bir model var. Zeytinburnu oliviumda 10-15 adet kapali kutu varmis. Ihtiyaci olan bakabilir. Bluetooth'lu modeli tercih edilmeli en pahali olani o. 157tl'ye bu ozelligi olmayan da var. Kablolu baglanti yeter diyenler icin.

Ben dun asagidaki 2 urunu aldim.

Jbl tasinabilir hoparlor; 72tl. Bluetooth baglantili

16fc6432254c7661960c0126e2a6909d.jpg

Sony mikrofonlu kulaklik. 40tl.

52227949100c6f0e9866787361dbd7fc.jpg

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Teknosadan bir tek ben memnum olmuşum demek ki. Her gittiğimde ilgiden hep memnum oldum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı
(düzenlendi)

Soundbar isteyenler icin kapisilan bir model var. Zeytinburnu oliviumda 10-15 adet kapali kutu varmis. Ihtiyaci olan bakabilir. Bluetooth'lu modeli tercih edilmeli en pahali olani o. 157tl'ye bu ozelligi olmayan da var. Kablolu baglanti yeter diyenler icin.

Ben dun asagidaki 2 urunu aldim.

Jbl tasinabilir hoparlor; 72tl. Bluetooth baglantili

16fc6432254c7661960c0126e2a6909d.jpg

Sony mikrofonlu kulaklik. 40tl.

52227949100c6f0e9866787361dbd7fc.jpg

Saygilarimla.

Hoparlör ve kulaklık performansları nasıl? Kulaklığa elim çok gitti ama almamıştım tarihinde Onur Tunç Aldı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...