İçeriğe Yönlendir

Teknosa Preo P2

Serkan Aktay

Recommended Posts

Serkan Aktay

Teknosa telefonunda iyi bir indirim yapmış. Bu telefonu kullanan, özelliklerini fiyatına göre kıyaslayabilecek olan arkadaşlardan yorum yapmalarını rica ediyorum. LG G3 yada G4 mü alsam yoksa? Bu telefon LG ler gibi ısınmıyormuş.

http://www.teknosa.com/urunler/119977280/teknosa-preo-p2-siyah-akilli-telefon-125071692-tek

hatta gittigidiyorda axess ile alımda 50 TL puan da var.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/teknosa-preo-p2-siyah-akilli-telefon-219065957

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Teknosa ya uğradığımda telefonu incelemiştim. Kasa, menü geçişleri iyi , ekran orta- iyi arası ancak kamerasını pek beğenmemiştim. Ama bu fiyata daha fazlası beklenmemeli.

Yorum bağlantısı

F/P olarak güzel gibi aslında. Teknosa lar el değiştirmiş. Yavaş yavaş kapanıp yenilenecekler. Ancak Değeceğini sanmıyorum. 6 ay sonra telefonunda haliyle modası geçer. Güncelleme vb almaz. O fiyatlara Asus yada GM bakılabilir sanırım.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

F/P olarak güzel gibi aslında. Teknosa lar el değiştirmiş. Yavaş yavaş kapanıp yenilenecekler. Ancak Değeceğini sanmıyorum. 6 ay sonra telefonunda haliyle modası geçer. Güncelleme vb almaz. O fiyatlara Asus yada GM bakılabilir sanırım.

teknosa el değiştirmedi abi. Sadece kâr yapmayan mağazalarını kapatıyormuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

kullanan bir arkadaşım, yoğun kullanımda bir günden daha uzun sarjinin gittiğini söyledi. 720 p olan çözünürlük sanırım pile oldukça iyi yönde etki ediyor. 3150 mah pili varmış.

Yorum bağlantısı

mağaza markalaı telefondan fazla fayda beklenmemeli

Bence de çok doğru bir tespit. Operatörlerin telefonu olsa bir nebze ama elektronik marketin telefonu için kötü seneryoyu düşünüp 2 sene sonra atıl olacakmış gibi boşa harcayacak bir meblağ varsa düşünmek lazım.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı

Carrefourda telefonlarda indirim vardı. Yakınınızda hiper olandan varsa bir bakın derim. Samsung note  5    2399 tl den 1787 tl inmişti.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...