İçeriğe Yönlendir

Cam Suyu Katkıları (Temizlik Ve Donma Engelleyiciler)

Adem Tarı

Recommended Posts

Alpay Sumer
Sani Gerşon yazdı:

Donmaya karşı mı, temizlemek için mi?

ikisi de olabilir. Bilgi bulunsun.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Donmaya karşı için forumda çok güzel bi konu vardı. Marka marka, derin dondurucularda yapılmış testler vardı. Ona bi bakmak lazım.

Ben şahsen shell antifreeze ile ilk mesajdaki würth temizleyiciyi kullanıyordum. Şahane memnundum.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Sani Gerşon yazdı:

Donmaya karşı için forumda çok güzel bi konu vardı. Marka marka, derin dondurucularda yapılmış testler vardı. Ona bi bakmak lazım.

Ben şahsen shell antifreeze ile ilk mesajdaki würth temizleyiciyi kullanıyordum. Şahane memnundum.

bende wurth u kullaniyorum , yazin tabii

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
bende wurth u kullaniyorum , yazin tabii
Wurth u her zaman kullanabilirsiniz. Onun tek ozelligi temizleyici olmasi. Yaz kis farketmez.
Yorum bağlantısı
Ahmet Serin
Bir kutu dolusu suya yarım çay bardağı üzüm sirkesi döküyorum, sonrasında suyu 3 ay kadar kullanıyorum, bitmeden üzerine su çekiyorum. Bir iki su tamamladıktan sonra saf su oluyor, bu şekilde kullanıyorum, camlarımda gram leke veya kireç izi yok. Tabi aracın içi mis gibi kokmuyor  [emoji4]
Üzüm sirkesi kokulu oluyor. Beyaz sirke daha iyi.

Silikonlu temizlik sıvısını yarıyarıya sulandırıp kullanıyorum. Giderken yağmur damlaları cama bulaşmadan yuvarlanıp gidiyor. Çoğu zaman sileceğe gerek kalmıyor.

Sirkeli suya çok az sıvı sabun damlatıp camları en son silince kireç içi yapmıyor.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ahmet Serin yazdı:

Silikonlu temizlik sıvısını yarıyarıya sulandırıp kullanıyorum

yarın bir gün boya veya cila vs yapılırsa bunu ustaya söyleyin

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...