İçeriğe Yönlendir

Bu Fiesta Alınır Mı ?

Oğuz Erdem

Recommended Posts

Oğuz Erdem

Abilerim kardeşlerim öncelikle iyi geceler... Yakın bir arkadaşıma Fiesta arıyoruz. Aşağıda paylaştığım ilanı buldum. Düşünceleriniz nelerdir? Bu fiyata İstanbul'da boyasız ve bu km'de bulmak çok zor. Araç Sivas'ta. Ayrıca araç sahibi ile konuşup anlaşırsak Sivas'ta bize yardımcı olabilecek ya da oralarda önerebileceği bir servis var mıdır?

2011 Fiesta 1.4 tdci Titanium Boyasız 63.000 km'de 38.500 TL'ye alınır mı ? 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-memurdan-orjinal-kazasiz,boyasiz-63.000-km-titanium-x-328798559/detay

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

2011 1.4 tdci trend fiestayi 39500 e sattim ben 50bin kmde , kazasiz boyasiz orjinal km ise alınmaz balıklama dalınır :)

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Fiyat olarak iyi. Ancak jant lastik değişimi sebebi ile hasar kaydı altına iyi bakılması gerektiğini düşündürür bana.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onurhan Çelebi
(düzenlendi)

Abilerim kardeşlerim öncelikle iyi geceler... Yakın bir arkadaşıma Fiesta arıyoruz. Aşağıda paylaştığım ilanı buldum. Düşünceleriniz nelerdir? Bu fiyata İstanbul'da boyasız ve bu km'de bulmak çok zor. Araç Sivas'ta. Ayrıca araç sahibi ile konuşup anlaşırsak Sivas'ta bize yardımcı olabilecek ya da oralarda önerebileceği bir servis var mıdır?

2011 Fiesta 1.4 tdci Titanium Boyasız 63.000 km'de 38.500 TL'ye alınır mı ? 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-memurdan-orjinal-kazasiz,boyasiz-63.000-km-titanium-x-328798559/detay

Siz konuşun pazarlığınızı da yapın. Araca bakma konusunda ben size yardımcı olurum. Hatta aracın yanından Facetime bile yapabiliriz. ;)
tarihinde Onurhan Çelebi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Fiestam.com logosu görüyorum. Forumları çalışmıyor ama facebook gruplarında 12bin üyeleri mevcut. Oraya bi sorun isterseniz, sahibi ile direkt görüşürsünüz.

Yorum bağlantısı
Oğuz Erdem
(düzenlendi)

Aracı malesef kaçırdık. Aradığımızda noterde satışı veriyormuş. Kısmet değilmiş. Bu fiyat civarında temiz Fiesta titanium satan eşiniz dostunuz varsa talibiz. Düşünceleriniz için teşekkür ederim 

Siz konuşun pazarlığınızı da yapın. Araca bakma konusunda ben size yardımcı olurum. Hatta aracın yanından Facetime bile yapabiliriz. ;)

Abicim çok teşekkür ederim ama malesef ki aracı kaçırdık.

tarihinde Oğuz Erdem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ramazan Altıntaş

Bende diyecektim bu araba çoktan satılmıştır diye. Bir zamanlar bende birkaç denk getirdim ama geç kaldığım için kaçırdım. Bu fiyata acil ihtiyacı olan sıkışmış kişiler veriyor anca yoksa mümkün değil bu fiyatlara Allah kimseyi darda koymasın

Yorum bağlantısı
Onurhan Çelebi

Aracı malesef kaçırdık. Aradığımızda noterde satışı veriyormuş. Kısmet değilmiş. Bu fiyat civarında temiz Fiesta titanium satan eşiniz dostunuz varsa talibiz. Düşünceleriniz için teşekkür ederim 

Abicim çok teşekkür ederim ama malesef ki aracı kaçırdık.

Hayırlısı olsun, nasip. Demek ki daha iyi bir araç bulacaksınız.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...