İçeriğe Yönlendir

Fusion - Radyo Kodu

aliosman yıldırım

Recommended Posts

aliosman yıldırım

fusion radyo code yardımcı olurmusunuz 2004 model torpidodan resmi cektim m485894

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Engin Dündar2

Sayın forum üyesi arkadaşlarım bende aracımı Yeni aldım ve kodunu bilmedigimden radyo açılmıyor seri no M438073 acaba bana yardımcı olacak kimse varmı 

Yorum bağlantısı
Mehmet Sezgin
On 10.02.2017 at 20:22, Engin Dündar2 yazdı:

Sayın forum üyesi arkadaşlarım bende aracımı Yeni aldım ve kodunu bilmedigimden radyo açılmıyor seri no M438073 acaba bana yardımcı olacak kimse varmı 

1102

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Erol Ataberk

Fusıonlarda radyo veya CD çalar kodunu bilemeyen arkadaşlar,benim aracımda bagaj kapağını açtığımda,kelebek camının hemen yanındaki plastik parçanın altında etiket var.Yalnız bagajın içine eğilmeden gözükmüyor.

Birde CD çaların 1 ve 6 tuşlarına aynı anda basıldığında görebiliyorsunuz.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Aşkın Aydoğan

Merhabalar, aynı sorunu bende yaşıyorum. Tüm yorumları okudum ve gerekli tüm yerlere baktım hiçbir kod bulamadım. yardımcı olabilirmisiniz.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Seri numarasını iletebilir misiniz?

Şimdi, Aşkın Aydoğan yazdı:

Merhabalar, aynı sorunu bende yaşıyorum. Tüm yorumları okudum ve gerekli tüm yerlere baktım hiçbir kod bulamadım. yardımcı olabilirmisiniz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

M ile başlayan Seri numarasını verebilirseniz (Genelde teybin arka kısmında yapıştırılı bir etikette yazar) yardımcı olabiliriz.. 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Aşkın Aydoğan
On 17.06.2017 at 16:55, Selçuk Bakış yazdı:

Seri numarasını iletebilir misiniz?

İlginiz için teşekkür ederim. Şoför tarafındaki güneşlik içinde bulunan ayna kapağınının içinde yazıyormuş.

On 19.06.2017 at 23:41, Mehmet Ozyurek yazdı:

M ile başlayan Seri numarasını verebilirseniz (Genelde teybin arka kısmında yapıştırılı bir etikette yazar) yardımcı olabiliriz.. 

İlginiz için teşekkür ederim. Şoför tarafındaki güneşlik içinde bulunan ayna kapağınının içinde yazıyormuş.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Emre Altıparmak
On 20.12.2018 at 09:10, Emre Altıparmak yazdı:

M136531 seri no fordt fusion teyip kodu istiyor

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
56 dakika önce, Emre Altıparmak yazdı:

Foruma hosgeldiniz.

İlk mesajiniz ve direkt kod sormanizdan dolayi tedbirli olmamız gerekiyor. lutfen anlayisla karsilayin.Arac sizin adiniza mi? eger oyle ise lutfen ozelden bana ruhsat fotografini gondermeniz durumunda kod tarafınıza verilecektir. 

Yorum bağlantısı
Emre Altıparmak
15 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

Foruma hosgeldiniz.

İlk mesajiniz ve direkt kod sormanizdan dolayi dikkatle yaklasmamiz gerekiyor. lutfen anlayisla karsilayin.Arac sizin adiniza mi? eger oyle ise lutfen ozelden ruhsat fotografini gondermeniz durumunda kod arkadaslarca soylenebilir.

Araç benim üstüme deyil 

yardımcı olursanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Emre bey, Arac sizin adiniza degilse bu tarz guvenlik kodlarini paylasimda sorunlar yasayabilmekteyiz.

Bu nedenle ilgili kodu internet ortaminda programlar yardimi ile kendiniz bulabilirsiniz.saygilarimizla.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Cihan Gündoğdu

Arkadaşlar merhaba cihan ben. 2005 Fusion aldık abime teyp code sorunu yaşıyoruz biz de. Teybin seri nosu: M096764 yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

3463

3 saat önce, Cihan Gündoğdu yazdı:

Arkadaşlar merhaba cihan ben. 2005 Fusion aldık abime teyp code sorunu yaşıyoruz biz de. Teybin seri nosu: M096764 yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Gündoğdu
(düzenlendi)

Çok teşekkür ederim Çağlar Bey denedim oldu. Allah razı olsun

tarihinde Cihan Gündoğdu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
İsmail Dertkesen

Arkadaşlar Merhaba teyp code soruyor kaç bileniniz var mı yardımcı olursanız sevinirim.

Teybin seri nosu :  M123913

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
6 saat önce, İsmail Dertkesen yazdı:

Arkadaşlar Merhaba teyp code soruyor kaç bileniniz var mı yardımcı olursanız sevinirim.

Teybin seri nosu :  M123913

Merhaba

6999 dener misiniz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Ramazan ACAR

arkadaslar teyp kodu konusunda yardımcı olabilir misiniz 
seri numarası   B301259

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Fatih Temel

Merhabalar ben Fatih araniza yeni katıldım aracım 2004 model fusion 1.6 benzinli. Benimde code bulamadim seri numaram M337567

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fatih Temel yazdı:

Merhabalar ben Fatih araniza yeni katıldım aracım 2004 model fusion 1.6 benzinli. Benimde code bulamadim seri numaram M337567

2629 kodunuz

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Kazım Eğerci

Arkadaşlar ford fusion arabamın radyosu kod istiyor yardımcı olursanız sevinirim m272899

Yorum bağlantısı
Kazım Eğerci
Çağlar Bayur yazdı:

2629 kodunuz

Çağlar abi banada yardımcı olursanız sevinirim m272899

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...