İçeriğe Yönlendir

Iphone Mu Lg Mi

Görkem Karakaş

Recommended Posts

Görkem Karakaş

Şuan lg L Bello telefonum var 10 ay önce 600 tlye sıfır olarak aldım . 1.3 ghz ve 1 gb ram sanırım bana yetmiyor. Telefon fena fena kasmaya başladı. Ayrıca 8gb hafızaylada sorunlarım var. Bugün çok yakınım olan bi telefoncu abimle konuştuk elinde Iphone 5 beyaz telefon varmış aklım karıştı. Telefonu verip üstüne 50-100 civarında bişeyler koyup alabilirim telefonu. İos olması ilgi çekiyor. Cihazın eski ve sanırım garantinin bitmiş olması akıl karıştırıyor. Siz olsanız ne yaparsınız.

Teşekkür ederim.

Not konuyu uygun gördüğüm için açtım cep telefonu önerileri konusuna taşınabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir

İphone 5 sorunu yoksa ve dediginiz gibi 50-100 verip alabilecekseniz bence düşünmeden alın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

İphone 5 sorunu yoksa ve dediginiz gibi 50-100 verip alabilecekseniz bence düşünmeden alın.

Telefon kafama yatarsa sanırım alıcam. Teşekkür ederim
Yorum bağlantısı
Ahmet Unuvar

Garantisi yok ve artık güncellemeden yavaş yavaş kopuyor L Bello ile az daha idare edebilirsen yakında taksitle telefon alma devri dönecek gibi.  :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Garantisi yok ve artık güncellemeden yavaş yavaş kopuyor L Bello ile az daha idare edebilirsen yakında taksitle telefon alma devri dönecek gibi. :good1:

Anladım hocam düşüniyim. 5S denk getirirsek daha güzel olur.
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

İp5 alabilirsin , yeni gelecek ios 10 ip5 e gelecek. Annem kullaniyor ve hic bi kasma donma yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürkan Bozkurtt

İphone 5 ios 10 u alıcak 4 s amayacak ama ben genede 5s ve üzerini almanızı öneririm

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serdar Çekiç

bu zamana kadar kaç çeşit LG telefon kullandıysam hepsinde kronik sorunlar vardı.LG den bir an önce kurtulun. Iphone ile LG yi kıyaslayamazsın bile.  uzun zamandır xiaomi diye bir uzakdoğu markası kullanıyorum belki duymuşsunuzdur. xiaomi redmi note2 tam olarak marka model. şiddetle tavsiye ederim. 8 çekirdek , 2 GB ram , 16 GB dahili hafıza. 13 mp kamera. daha ne olsun. ekran netliği ve renkler süper. birdaha LG hayatta almam. anca bedava gelirse kullanırım o da belki :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

bu zamana kadar kaç çeşit LG telefon kullandıysam hepsinde kronik sorunlar vardı.LG den bir an önce kurtulun. Iphone ile LG yi kıyaslayamazsın bile. uzun zamandır xiaomi diye bir uzakdoğu markası kullanıyorum belki duymuşsunuzdur. xiaomi redmi note2 tam olarak marka model. şiddetle tavsiye ederim. 8 çekirdek , 2 GB ram , 16 GB dahili hafıza. 13 mp kamera. daha ne olsun. ekran netliği ve renkler süper. birdaha LG hayatta almam. anca bedava gelirse kullanırım o da belki :)

5S denk gelirse onu gelmezse 5 i alıyım yoksa çıldırtacak telefon beni
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Batarya 500 counttan sonra ciddi bir kayiba uğruyor , en son evdeki ip5 e baktigimda bataryanin %40 kapasite ile çalıştığını gördüm, 30₺ ye pil aldim ve degistirttim , suanda hem dusuk guc modu acik ve yeni batarya ile günü çıkarıyor, pil değişimi yapmanizi ve dgm modunda kullanmanizi tavsiye ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

3 ay önde S6 Edge gold aldım. G2'den geçiş yaptım. Gerçekten çok iyi telefon. Bütçeniz varsa şiddetle tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

3 ay önde S6 Edge gold aldım. G2'den geçiş yaptım. Gerçekten çok iyi telefon. Bütçeniz varsa şiddetle tavsiye ederim.

Telefonla pek işim yoktur. Sadece işlerimi görürken beni çıldırtmasın istiyorum ve sanırım en uygun 5s
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Lenova vipe P1 şiddetle ben p70 kullanıyorum iphone samsung dan sonra en mutlu sıkıntısız kullandığım tel ben p70 aldığımda vibe p1 yoktu

P1 in mini side var ama ram yüksek olmalı

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

siz sorunuzu yazmaya başlarken aslında cevabı da vermişsiniz.bilinç altında ilk sırada iphone a öncelik vermişsiniz. bir de böyle düşünün :kihkih:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

siz sorunuzu yazmaya başlarken aslında cevabı da vermişsiniz.bilinç altında ilk sırada iphone a öncelik vermişsiniz. bir de böyle düşünün :kihkih:

En başından beri farkındayım aklımda lg kalsa konu açmazdım abi :) :)
Yorum bağlantısı
Mehmet Acar

Lg telefonun karşısına isterseniz 5110 u koyun karşıdaki kazanır. Lg alma, aldırma.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Lg telefonun karşısına isterseniz 5110 u koyun karşıdaki kazanır. Lg alma, aldırma.

Tuttum bu yorumu.[emoji106]

G3 ilk çıktığında lg nin amiral gemisi diye 2000 lira verip aldım. 2 senenin sonunda 1 kere bile güncelleme gelmedi telefona. Kamera fonksiyonları da koca bir sıfır.

Yorum bağlantısı

İphone 5 normalde kötü bi modelidir ancak LG nin o modeli karşısında oldukça iyi, ve öyle cüzi bir miktar ile değiştirme şansınız varsa değiştirin iyi olur

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

İphone 5 normalde kötü bi modelidir ancak LG nin o modeli karşısında oldukça iyi, ve öyle cüzi bir miktar ile değiştirme şansınız varsa değiştirin iyi olur

S bulursam 5S alma kararı verdim aramadayım
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Letgo uygulamasina bakin orda konumunuzdan size yakin satilik 5s bulabilirsiniz

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...