İçeriğe Yönlendir

Zedelenen veya Balon Yapan Lastikler

Hakan Türkoğlu

Recommended Posts

Serkan Ünsalan

geçmiş olsun değiştirmekte fayda var fark edemediğiniz bir çukur yada kasiste patlama riski var çok derin olmuş.2 çizgi arasında olması ayrı bir olay.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Boşluk kısma gelmediğinden çok büyük bir problem yaratacağını sanmam. Yinede ehil bir lastikçiye giderek gösterebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen
(düzenlendi)

conti prem con. 5

lastik bayisinden aldım oraya mı göstereyim evin yakınında normal lastikciye mi göstereyim

sagolun

tarihinde İsa Ülkümen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Furkan Kibar

conti prem con. 5

lastik bayisinden aldım oraya mı göstereyim evin yakınında normal lastikciye mi göstereyim

sagolun

Valla bence faturada duruyorsa aldığınız yere götürün bu nasıl lastik böyle 1 senede böyle oldu diyin :D oda tabi kullanan sensin der işin şakası bi yana bence tamir vs yardımcı olur diye düşünüyorum en kötü değişim olur belki parayla alır lastiği ben bi keresinde garantiden değiştirdim ama yarmıştım kaldırımın köşesine vurup bristone du benim lastikde değiştirebilirler isteseler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Güvenlik açığı yaratacağını sanmıyorum abi.  Şehiriçi kullanımda bir sıkıntı olmaz.

Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen

Güvenlik açığı yaratacağını sanmıyorum abi. Şehiriçi kullanımda bir sıkıntı olmaz.

abi işe git gel kullanıyorum önde bu tekerler diğerinde de var o daha küçük arkaya atacam muhtemelen

Valla bence faturada duruyorsa aldığınız yere götürün bu nasıl lastik böyle 1 senede böyle oldu diyin :D oda tabi kullanan sensin der işin şakası bi yana bence tamir vs yardımcı olur diye düşünüyorum en kötü değişim olur belki parayla alır lastiği ben bi keresinde garantiden değiştirdim ama yarmıştım kaldırımın köşesine vurup bristone du benim lastikde değiştirebilirler isteseler

durması gerek ya ben en iyisi gideyim bi bayiye

Epey bir hasar almış. Bu hasarı ne oldu da aldı onu bilmek lazım..

en son işe giderken bitane şahinci yüzünden baya bi asılmıstım frene zor durdum ondan sonra baktım böyle olmus
Yorum bağlantısı

Lastik tabanından oluşacak hasarların garantiye girmediğini biliyorum.

İmkanınız varsa değiştirin lastiği.

Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen

Lastik tabanından oluşacak hasarların garantiye girmediğini biliyorum.

İmkanınız varsa değiştirin lastiği.

abi şuan pek müsait değil durumumuz malesef
Yorum bağlantısı
Ali Gök

canınızı lastiğe emanet ediyorsunuz. o bölge bariz bir şekilde zayıflamış gravlama dediğmiz olayda lastik en zayıf yerden patlağı verir. yüksek hızzda allah korusun patlarsa sıkıntı yaratır 150 lira bir lastik alacağınız risk para ile ölçülemez....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen

Genelde kapandan geçince oluyor böyle şeyler.

yakınlarda kapandanda gecmedim ama ne zaman oldu onu da bilmiyom[emoji20]
Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Sanki biraz kesik olmuş da manevra yaparken lastiği sağa sola çevirirken kesikten dolayı ordan parça kopmuş gibi geldi bana.. Aldığınız yere sorun, takım satıldığı zaman 1 sene falan tek lastik kaskosu hediye veren firmalar oluyor. Belki öyle birşeyden yararlanabilirsiniz..

Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen

1 senede kaç km yaptı ki bu lastik?

10 bin km olmadı

Sanki biraz kesik olmuş da manevra yaparken lastiği sağa sola çevirirken kesikten dolayı ordan parça kopmuş gibi geldi bana.. Aldığınız yere sorun, takım satıldığı zaman 1 sene falan tek lastik kaskosu hediye veren firmalar oluyor. Belki öyle birşeyden yararlanabilirsiniz..

en kısa zamanda gidicem bayiye acıkcası yeni aldım diye cok dikkat etmiyordum lastiğe olabilir yani sebebini tam bilmiyorum [emoji21]
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Michelin ve Conti de böyle durumlar oluşuyor komşum lastikci oraya gelen lastiklerden gözlemledim..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bişicik olmaz. çoğumuz baksak lastikte bu tarz hasaırmız olabilir bile dikkat etmemişizdir. yanaktaki koplamalardan içeri su ve nem sızarak risk oluşturur. bu tabanda içeri su almaz

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen

bişicik olmaz. çoğumuz baksak lastikte bu tarz hasaırmız olabilir bile dikkat etmemişizdir. yanaktaki koplamalardan içeri su ve nem sızarak risk oluşturur. bu tabanda içeri su almaz

inşallah abi içim rahatladı biraz [emoji4]
Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen

gittim conti bayine bugün istersen gönderelim dedi

ben napcam lastiği dedim yenisini alırsın garantiye girerse lastiği iade ederler yoksa aynı lastiği dedi bende kalsın dedim önleri arkaya attın dedim arka tekere bi çelik tel girmiş ona da yama yaptı 1 kuruş da para almadılar sağolsunlar

Yorum bağlantısı
Yusuf Taş

Konuya baktım conti mi dedim kendi kendime haklı çıktım. Benim conti cp 5 lastiklerde 1,5 senede aşındı, parça parça koptu en sonunda yanaktan yarıldı değiştirdim.Şans işi biraz, denk geliyor işte.

Yorum bağlantısı
Furkan Kibar

Konuya baktım conti mi dedim kendi kendime haklı çıktım. Benim conti cp 5 lastiklerde 1,5 senede aşındı, parça parça koptu en sonunda yanaktan yarıldı değiştirdim.Şans işi biraz, denk geliyor işte.

Şans işi değilde kullanma bağlı bence babam ile kendimi mukayese edince babamda 2006 model Cmax vardı arabayı geçen sene sattık orijinal lastikleriyle kullanıyordu tabi ben burada orijinal lastiklerle binmesini doğru bulmadığı belirtmek isterim ama çok sert fren ve gaza tam basmadığınız sürece lastikler gayet iyiydi dış derinliği vs. ancak tabi lastiğinde bir ömrü var ama kullanıma göre bu süre kısalıyor bence

Yorum bağlantısı
Yusuf Taş

Şans işi değilde kullanma bağlı bence babam ile kendimi mukayese edince babamda 2006 model Cmax vardı arabayı geçen sene sattık orijinal lastikleriyle kullanıyordu tabi ben burada orijinal lastiklerle binmesini doğru bulmadığı belirtmek isterim ama çok sert fren ve gaza tam basmadığınız sürece lastikler gayet iyiydi dış derinliği vs. ancak tabi lastiğinde bir ömrü var ama kullanıma göre bu süre kısalıyor bence

Doğrudur, contiler biraz yumuşak hamurlu galiba ,bulunduğum yerde yollar çok iyi degil.Çabuk yıprandı lastikler.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...